עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

Gil28

מעבדי ה-Ivy Bridge הדיון הראשי

Recommended Posts

לפי מבחני הביצועים מיישרים קו ה2500K וה3570K בהבדל של 200MHZ לטובת 2500K משמע שבמידה ויש לכם 2500K משובח (כמו שלי), ויתאפשר לכם מעולה בטמפרטורות נמוכות, אז כדאי לוותר בכלל על מחשבה של החלפה\טריידאין.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ה-2500K יהיה עדיף במקרה הזה. למרות שעדיף למשוך אותו לאיזור ה-4.5 (זה נעשה בלי בעיה).

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ה2500K הכי טוב-וזהו! לא משתלם לקנות IB בכלל...

מישהו יודע אם אני קונה את הלוח הזה ( P67A-GD55 ) וקונה מאוורר Mugen 3 למעבד לאיזה OC מקסימלי אני יכול להגיע עם 2500K? (אוברקלוק מקסימלי בטיחותי. שלא יהיה "אולי זה יצליח". אני מעדיף משום מה לא לשרוף את הלוח אם והמעבד...)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מצד שני ה3570K עושה 4.6 באזור 75-80 מעלות שזה טמפרטורה סבירה וזה שקול ל4.8 של 2500K לפי מה ש dj-electric אומר, כך שאין סיבה להעדיף 2500K בקניית מחשב חדש.

מה שמעניין אותי זה למה אין ביקורות על השימוש בMVP שלפי מה שרשום כאן http://www.lucidlogix.com/product-virtu-mvp.html אמור לשפר במשחקים גם בשימוש בכרטיס מסך חיצוני.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ה2500K הכי טוב-וזהו! לא משתלם לקנות IB בכלל...

מישהו יודע אם אני קונה את הלוח הזה ( P67A-GD55 ) וקונה מאוורר Mugen 3 למעבד לאיזה OC מקסימלי אני יכול להגיע עם 2500K? (אוברקלוק מקסימלי בטיחותי. שלא יהיה "אולי זה יצליח". אני מעדיף משום מה לא לשרוף את הלוח אם והמעבד...)

לפי דעתי בדיוק ההפך.

לא תהייה לך תמיכה בpcie3 שאולי זה ישפיע בשדרוג של הכרטיס מסך.

וגם הi5 החדש קצת יותר מהיר במהירות הרגילה.

אם היית בודק היית רואה שהמהרה לא כלכך קריטית למשחקים

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו אני ממש לא יודע מה לעשות... אשמח לעוד תגובות, לדעת מה אתם חושבים

יש לי עוד שתי שאלות:1) מהם הפרמטרים שצריכים להיות ללוח אם שמתאים לOC? גופי מובנים? יש עוד פרמטרים?

2) אפשר המלצה ללוח אם שמתאים לIB? כלומר תומך PCIE 3, מאפשר OC די גבוה (4.5+), וגם המלצה על גוף טוב למעבד(המליצו לי על MUGEN 3. זה יספק אותי?)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

SUPER300, זה לא יגמר כל הסיפור הזה. אתה לא יכול ללמוד את כל עולם המחשבים בתוך זמן קצר. תפתח אשכול בפורום מפרטי מחשב עם הדרישות שלך וזהו.

אני לא הייתי קונה מעבד מדור ישן, תמיד עדיף חדש. ואני לא אוהב לתת מתח גדול למעבד רק בשביל לקבל עוד כמה מגה הרצים.

אז לא הייתי עובר את ה-1.250V.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אז אמורים לצאת IB קרים יותר?

כמו שהיה במקרה של Q6600 B3/G0 למשל

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צור חדש...
Back to top button
Close