מעבדי ה-Ivy Bridge הדיון הראשי - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי ה-Ivy Bridge הדיון הראשי

Gil28

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מבחני הביצועים מיישרים קו ה2500K וה3570K בהבדל של 200MHZ לטובת 2500K משמע שבמידה ויש לכם 2500K משובח (כמו שלי), ויתאפשר לכם מעולה בטמפרטורות נמוכות, אז כדאי לוותר בכלל על מחשבה של החלפה\טריידאין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה2500K הכי טוב-וזהו! לא משתלם לקנות IB בכלל...

מישהו יודע אם אני קונה את הלוח הזה ( P67A-GD55 ) וקונה מאוורר Mugen 3 למעבד לאיזה OC מקסימלי אני יכול להגיע עם 2500K? (אוברקלוק מקסימלי בטיחותי. שלא יהיה "אולי זה יצליח". אני מעדיף משום מה לא לשרוף את הלוח אם והמעבד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני ה3570K עושה 4.6 באזור 75-80 מעלות שזה טמפרטורה סבירה וזה שקול ל4.8 של 2500K לפי מה ש dj-electric אומר, כך שאין סיבה להעדיף 2500K בקניית מחשב חדש.

מה שמעניין אותי זה למה אין ביקורות על השימוש בMVP שלפי מה שרשום כאן http://www.lucidlogix.com/product-virtu-mvp.html אמור לשפר ביצועים במשחקים גם בשימוש בכרטיס מסך חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה2500K הכי טוב-וזהו! לא משתלם לקנות IB בכלל...

מישהו יודע אם אני קונה את הלוח הזה ( P67A-GD55 ) וקונה מאוורר Mugen 3 למעבד לאיזה OC מקסימלי אני יכול להגיע עם 2500K? (אוברקלוק מקסימלי בטיחותי. שלא יהיה "אולי זה יצליח". אני מעדיף משום מה לא לשרוף את הלוח אם והמעבד...)

לפי דעתי בדיוק ההפך.

לא תהייה לך תמיכה בpcie3 שאולי זה ישפיע בשדרוג של הכרטיס מסך.

וגם הi5 החדש קצת יותר מהיר במהירות הרגילה.

אם היית בודק היית רואה שהמהרה לא כלכך קריטית למשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אני ממש לא יודע מה לעשות... אשמח לעוד תגובות, לדעת מה אתם חושבים

יש לי עוד שתי שאלות:1) מהם הפרמטרים שצריכים להיות ללוח אם שמתאים לOC? גופי מובנים? יש עוד פרמטרים?

2) אפשר המלצה ללוח אם שמתאים לIB? כלומר תומך PCIE 3, מאפשר OC די גבוה (4.5+), וגם המלצה על גוף טוב למעבד(המליצו לי על MUGEN 3. זה יספק אותי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SUPER300, זה לא יגמר כל הסיפור הזה. אתה לא יכול ללמוד את כל עולם המחשבים בתוך זמן קצר. תפתח אשכול בפורום מפרטי מחשב עם הדרישות שלך וזהו.

אני לא הייתי קונה מעבד מדור ישן, תמיד עדיף חדש. ואני לא אוהב לתת מתח גדול למעבד רק בשביל לקבל עוד כמה מגה הרצים.

אז לא הייתי עובר את ה-1.250V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...