האם כרטיס המסך של אינטל HD 3000, טוב לפחות כמו כרטיס המסך של ATI hd2400 pro? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כרטיס המסך של אינטל HD 3000, טוב לפחות כמו כרטיס המסך של ATI hd2400 pro?

andav

Recommended Posts

חשוב לי שלפחות יהיה אותו הדבר ולא פחות טוב.

אני שואל מפני שנתנו לי המלצה בפורום מחשבים ניידים, למחשב נייד עם הכרטיס הזה.

אני עובד כיום עם פרמייר 6(כן, התוכנה הישנה שיצאה ב- 2001) וכרטיס המסך שלי הוא ATI Radeon HD 2400 Pro.

התוכנה עובדת טוב עם כרטיס המסך הזה.

המחשב שהמליצו לי עליו, הוא DELL Latitude E5520 וכרטיס המסך שלו, כמו שכבתי כבר, הוא HD Graphics 3000.

האם פרמייר 6 תעבוד לי יופי עם כרטיס המסך הזה?

תודה רבה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת כוח, הHD 3000 חזק מה2400PRO, אבל:

1. PREMIERE 6 היא ישנה, קשה להגיד במה תומכת ובמה לא, סביר שהתשובה היא כן.

2. אם אתה כבר קונה מחשב חדש וחדיש, כדאי לך להתעדכן בגרסאת הPREMIRE שכן נותנת ביצועים משופרים על מערכות מבוססות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.תודה. אני גם מקווה שסביר שכן.

2.האם מה שאתה אומר זה שאם אעבור לפרמייר פרו 5 נניח, המחשב הזה יכול לעבוד איתו בלי בעיה, כלומר מבחינת כרטיס המסך...?

מצד אחד, ההגיון שלי אומר שדווקא תוכנה ישנה אמורה לעבוד לפחות טוב באותה מידה, עם כרטיס מסך לא ייעודי, אבל מדור חדש שנוצר הרבה אחרי שהתוכנה יצאה לאור.

מן הצד השני, תוכנה יחסית חדשה, כמו פרמייר פרו 5, צורכת מן הסתם יותר משאבים ולכן אולי כרטיס מסך כמו זה של , אולי פחות טוב(?).

אשמח אם תרחיב :-).

תודה רבה לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

מצטער, כנראה מרוב לחץ ומהירות אתה לא שם לב

ל"פרטים הקטנים" :)

תקרה בדיון שפתחת בניידים מה בידיוק הומלץ לך.

לא נאמר שם בשום מקום שפרמייר CS5 יעבוד טוב

עם כ.מ. מובנה.

כל ההמלצה מתייחסת לעבודה עם אדיוס 6 !

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מולטית'רדינג בצורה דו משמעית :-).

תגובתי לא כוונה למה שאתה אמרת.

אותך הבנתי היטב.

הבחור שהגיב לי כאן(yz101), אמר משהו שלי היה נדמה כאומר שהלפטופ הזה יכול לעבוד טוב עם פרמייר 5, לדוגמא.

הזכרתי דווקא את פרמייר 5, מפני שהיא די חדשה, ואולי היא מכוונת לעבודה טובה יותר עם מעבדי סנדיי ברידג'.

הנה הציטוט שאליו כוונו דבריי:

"2. אם אתה כבר קונה מחשב חדש וחדיש, כדאי לך להתעדכן בגרסאת הPREMIRE שכן נותנת ביצועים משופרים על מערכות מבוססות ."

מכייון ש-yz101 לא העיר לי על המחשב עצמו, אלא רק על הפרמייר, חשבתי שעם כרטיס המסך אין בעיה(מבחינתו) ולא תהיה בעיה גם עם פרמייר 5 :-) :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...