אופיס 2010 לא פותח לי קבצים של אופיס 2003 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אופיס 2010 לא פותח לי קבצים של אופיס 2003

ofir2000

Recommended Posts

התקנתי 2010. את הקבצים שנוצרו ע"י 2007 אני מצליח לפתוח ולקרוא לעומת זאת את הקבצים שנוצרו ע"י 2003 אני מצליח לפתוח אבל קורא ג'יבריש. עשיתי ניסיון ולקחתי קובץ אחד שנוצר ע"י 2003 ושמרתי אותו מחדש אבל בתיבת בחירה התחתונה בחרתי שמור כסוג docx ואז כן הצלחתי לפתוח ולקרוא את הקובץ הזה. מכיוון שיש לי הרבה קבצים שנוצרו ע"י אופיס 2003 זה לא מעשי לשבת ולשנות אותם אחד אחד. האם יש קובץ תאימות לדבר הזה או שהבעיה אצלי בתוכנת וורד שהתקנתי? אני יודע שכאשר יש תוכנה חדשה היא תמיד תומכת בגירסאות קודמות שלה ולכן ההיגיון שלי אומר שאופיס 2010 אמור לתמוך בקבצי אופיס 2003 כשם שהוא תומך בקבצי אופיס 2007 וכאשר מדברים על תאימות אז מדברים על תאימות מהכיוון השני כלומר לפתוח קבצים שנוצרו ע"י תוכנה מתקדמת יותר בעזרת תוכנה ישנה יותר - כך היה לי כאשר יצא אופיס 2007 ועבדתי עדיין עם אופיס 2003 - בכדי לפתוח קבצים שנוצרו ע"י אופיס 2007 בעזרת אופיס 2003 התקנתי קובץ תאימות אבל פה הבעיה היא הפוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לבודד את הבעיה ולדעת האם הבעיה היא בקובץ וורד או באופיס שהתקנתי. אם יש פה מישהו שעובד עם אופיס 2010 אשמח אם הוא יוכל להוריד את הקובץ מפה

http://www.f2h.co.il/9sv5p9asrehy

ואין צורך אפילו שיפתח אותו אלא רק יגיד לי אם הקובץ שיורד הוא עם אייקון של וורד או לא כי אצלי אין לאייקון קובץ של וורד אלא משהו כזה

http://www.up2me.co.il/v.php?file=25163973.png

בתודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

פשוט איכשהו השיוך של סיומת DOC השתנה אצלך כך שבמקום שword יפתח אותו, notepad פותח אותו. ברור שאתה קורה ג'יבריש. :lol:

תעשה קליק ימני על הקובץ, תעשה "פתיחה באמצעות / open with", תבחר את Word ותסמן את האפשרות לבצע זאת אוטומטית מכאן ואילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר האחרון שהייתי חושב עליו זה לראות האם זה נפתח בוורד או לא. מה שכן גם תוכן הקובץ הופיע לי בג'יבריש אז ככה שחשבתי שאולי זו בעיית תאימות בין הגירסאות השונות של הוורד ובהזדמנות חגיגית זו אומר לך תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...