כרטיס קול ל MICROLAB SOLO7C - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול ל MICROLAB SOLO7C

shakedd

Recommended Posts

המפצלים האלו יפגעו באופן ניכר מאוד באיכות. לא מומלץ בכלל.

מה?! על סמך מה אתה אומר את זה?

מפצלים מהסוג הזה פוגעים באמפרג' ולא במתח. המשמעות היא, שאיכות הסאונד לא נפגמת אבל העוצמה כן.

בהתחשב בעובדה שהוא משתמש ברמקולים שיש להם מגבר פנימי בלתי תלוי (Solo) ההבדל יהיה זניח עד כדי לא קיים.

רק אם הSNR של כרטיס הקול שלו גרוע במיוחד, ואם הוא ישתמש בכבלים ארוכים מאוד עד לרמקולים עצמם - אז אוליי, אוליי יהיה רחש סטטי מורגש מעט יותר ממה שהיה מקבל אילו היה מחבר את הרמקולים ישירות לכרטיס. מפה ועד "לא מומלץ בכלל" הדרך ארוכה. במיוחד כשמדובר על הבדל שבין להוציא 50 שקל ללהוציא 500-1000 שקל על ציוד מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amitbl, זה לא רק הפיצול, אלא גם העובדה שמשתמשים במפצל - מנסיוני האישי האיכות נפגעת מאוד.

גיל - אני מסכים איתך, אבל פותח הת'רד צריך לדעת שמדובר בפתרון די רעוע מבחינת איכות השמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות וערערת את בטחוני בדקתי את עצמי שוב.

אני מציע לך לבדוק את עצמך גם http://lmgtfy.com/?q=rca+splitter+sound+quality, ולהבא לא לפסול על הסף עצה בלי להיות בטוח בעצמך, במיוחד כזו שתחסוך לפותח השרשור מאוד שקלים.

כמובן שאם משתמשים במפצלים סוג ז' שקונים בשקל וחצי בדיל אקסטרים אז תהיה פה בעיה. אבל מפצלי RCA "פשוטים" זה מה שאפילו אודיופילים משתמשים בו במערכות ההיי אנד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה רבה על העזרה שאתם נותנים :) ויש לי עוד שאלה

שלא ענו עליה כול כך. האם כרטיס קול זול (עד 400) יוכל לשפר לי את איכות

המוזיקה בסולו7? כי די חשובה לי האיכות

ועד כמה זה יהיה משמעותי

חשבתי אולי על משהוא כזה אבל אני לא כול כך מבין בכרטיסי קול x-fi audio

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול ישפר את איכות הסאונד, אם כי רווחת הדעה שאיכות הסאונד שמתקבלת משבבי האונבורד המודרנים היא איכות סבירה+ ושהשידרוג (המינורי, יחסית) לא שווה את המחיר.

בכל מקרה על פחות מ X-fi titanium לא שווה ללכת על קריאייטיב. יש גם את Xtreme music וXtreme gamer שהם בסדר, אבל קצת יותר קשה למצוא אותם - הם דגמים מתיישנים שיוצאים מהסבב.

במחיר של עד 400 דווקא לדעתי Xonar D1 או Xonar DX הם בעיניי האופציה הטובה ביותר (איזה מהם זה תלוי אם יש לך חיבור PCI או PCI-e).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכול העוזרים

יש לי את הרמקולים האלה מיום חמישי פשוט כיף לשמוע בהם

לא האמנתי שאני יקבל משהוא כזה במחיר כול כך נמוך ממליץ ;)

אבל השלט פשוט מאכזב עשוי מפלסטיק בשקל אי אפשר לכבות את הרמקולים מהשלט

אבל מאוד מרוצה

ובקשר לרמקול בחוץ אני בנתיים שם מהטלפון כי אין לי פיתרון

כי אם יהיה חוט על הריצפה או על הקיר זה פשוט מכוער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...