מקסימום תדר בCCC - שונה עבור אותו כרטיס מחברות שונות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקסימום תדר בCCC - שונה עבור אותו כרטיס מחברות שונות

FastJack

Recommended Posts

שלום.

ברשותי כרטיס Sapphire 6850 ושאני מבצע לו OC דרך CCC אני מוגבל לתדר 850/1200

ולעומת זאת עם כרטיס 6850 OC הCCC מגביל ל 985/1260.

למישהו יש הסבר? איך אפשר להעלות את המגבלה (עבור אלה שלא רוצים להתעסק עם תוכנות נוספות מלבד CCC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש הסבר? איך אפשר להעלות את המגבלה (עבור אלה שלא רוצים להתעסק עם תוכנות נוספות מלבד CCC)

הכוונה היא להעלות את המגבלה בCCC

עריכה 1:

הסיבה שאני רוצה להשתמש בCCC היא שבתוכנות האחרות (MSI AB, Trix) אם אתה OC אז הוא קבוע, כלומר התדר של הליבה והזכרונות לא יורדים כאשר אין פעילות, ולעומת זאת בCCC אם אין פעילות הוא אוטומטית מוריד את התדרים למינימום.

עריכה 2:

לאחר חיפוש ראיתי שבMSI AB ניתן להגדיר פרופילים אוטומטיים שבעצם את אותה הפעולה של הורדת התדרים כמו בCCC, אתם יודעים איך אני מפעיל/מאפשר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אוטומתיים? אני הגדרתי שילוב מסויים של מקשים שמעביר אותי בין מצב "קרב" למצב "שגרה"... ככה מתי שבא לך לשחק, אתה פשוט לוחץ את השילוב הזה והתדרים קופצים לאוברקלוק שעשיתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו "בעיה" ידועה... ברגע שאתה עובר רף מסויים באוברקלוק זו התופעה שתתרחש.

לכן אמרתי, תקבע לך שתי פרופילים, ותעבור ביניהם בעת הצורך.

מצב ראשון - סטוק, התדרים יתנהגו כמו בדפולט, במנוחה הם יורדים, במאמץ עולים לגבול של היצרן.

מצב שני - האוברקלוק המקסימלי שאליו הגעת - כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמתחו קצת את שרירי המח ותתחילו להתנסות בצריבות ביוס של כרטיסי מסך שנותנים קצת יותר חופש ב-CCC ובכלל בתוכנות ההמהרה.

בעקרון אין שום סיבה לתלות בCCC כשאפשר להעקוף את המגבלות באמצעות חתימת EULA של AB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי RBE - Radeon Bios Editor ?

מישהו השתמש בזה? נראה לי זה יכול להיות פתרון ממש טוב.

עריכה:

נתקלתי בתוכנה של RacerX שמשנה ערכים בRegistry וכך היא מעלה את התדר המקסימלי של CCC

http://www.techimo.com/forum/graphics-cards-displays/256789-enable-higher-overclocks-ccc-reg-entry.html

מישהו השתמש בזה בעבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...