חברה : איזה לוח-אם יותר מפלצת ביצועים ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה : איזה לוח-אם יותר מפלצת ביצועים ?

tagada0071

Recommended Posts

ברוך השם אני קונה השבוע סוף סוף מחשב ואני מתלבט בין שני המפלצות החדשות בסדרת הZ77 - מה יותר איכותי , חזק ומנצח ?

Gigabyte GA-Z77X-UD5H

או

ASUS P8Z77-V DELUXE

המוכרים בחנות ממליצים בכל פה על מלכתחילה , השאלה באמת זה יותר טוב ? כסף לא בעייה והייעד הוא גיימינג .

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים לך שאין קשר לביצועים, אתה מאשר ואז שואל איזה לוח חזק יותר :s07:

בכל אופן, זו יותר שאלה של איכות והעדפה אישית. תלך על הלוח עם הפיצ'רים המתאימים לך ביותר.

אני יותר אוהב בגלל שלדעתי מערכת החשמל שלהם טובה אב לזה לא אומר שגיגהביט גרועים, להפך יכול להיות שהם השתפרו עם הלוח הזה שהוא חדש ואין עליו הרבה ביקורות.

אני מעדיף גם בגלל הביוס הגרפי שלהם שהרבה יותר פשוט ומתקדם משל חברות אחרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה לא תופס תשאלה שלי ...

אני שואל בכלליות לפי המלצה של מקצוענים שמבינים בתחום , או מה הם ממליצים .... פשוט בשני האתרים אפשר להתחרפן מהסיקור של כל אחד על הלוח שלו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלויי בך. הלוח עצמו לא מביא שיפור ביצועים בכלום, מערכת חשמל יותר טובה עוזרת ל-OC בלבד ולא מעבר לזה.

לכל לוח יש פיצרים שונים, אתה צריך לקחת לוח שעונה על הדרישות שלך, יציאות כאלו ואחרות (USB3, SATA3...).

באופן כללי שני הלוחות מצוינים ל-OC והייתי חושב במקומך על לוח שיענה על הדרישות שלך (ולא את היקר ביותר).

כמו שאני רואה אתה מתייעץ על כל חלק בנפרד במקום לפתוח נושא בפורום מפרטים ,ששם יעזרו לך בצורה הטובה ביותר לפי הדרישות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...