תמיכה טכנית של HOT טוענת שאין באפשרותם לחבר אותי לבזב"ל לצורך השוואה. יש אמת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה טכנית של HOT טוענת שאין באפשרותם לחבר אותי לבזב"ל לצורך השוואה. יש אמת

X-Style

Recommended Posts

יש אמת בדבריהם?

אני כרגע מחובר להוטנט ומשלם במקביל גם לבזב"ל.

הרגע סיימתי לדבר עם נציג התמיכה הטכנית של HOT, שדיבר עם האחראי עליו, שטוען שחיבור זמני דרך המשתמש של בזב"ל לצרכי בדיקת פינגים\הורדה וכו', עלול לגרום לכל מיני בעיות ושזה יוביל לביטול המבצע שאני נמצא בו כרגע עם הוטנט.

עכשיו, שאלתי אותו - מה הקשר בין זה שתזינו במערכת שהחיבור שלי כרגע יתבצע דרך בזב"ל לבין ביטול של המבצע שאני נמצא בו? מה שהאחראי אמר לך בעצם זה לאיים שאם אבצע את הבדיקות האלה דרך המשתמש של בזב"ל, תסיימו לי את המבצע בהוטנט? (אגב, חשבתי שאמורה להיות הפרדה בין השניים)

אז הוא ענה לי שחס וחלילה, ושהוטנט היא ספקית אחרת, לא כמו בזב"ל ונטוויז'ן, ושחיבור למשתמש אחר עלול לגרום לכך שהם לא יוכלו להחזיר אותי למשתמש בהוטנט, ושאצטרך לעשות את זה בבוקר כששירות לקוחות פועל. (מה הקשר בין השניים רק אלוהים והוט יודעים .)

עוד מישהו נתקל\מכיר את התופעה הזאת עם הוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי עד לפני שבוע במבצע של "הוטנט פלטניום"

שיחה של 2 דקות עם המוקד של ביקשתי להתנתק מהוט.נט, אמרו לי עד - 7 ימי עסקים מנתקים אותי (לוקח הרבה זמן כי צריך אישור של בעלי גישה גבוה כדי להמשיך לשלם 330 ש"ח) - נגיד...

בקיצור ביום ה-7 ניתקו אותי, עברתי לבב"ל וזהו...

מה שכן, אתה צריך להתנתק מהוט.נט בכדי לשים את בב"ל ללא חייגן.

או שתתחבר עם בב"ל בחיבור עם חייגן מעל .נט (אבל אז לא תדע מה שווה החיבור ללא חייגן של בב"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המטרה היא בעצם לבדוק את בזב"ל ללא חייגן.. אז אתה אומר שבעצם אין לי אופציה לעשות את זה כשאני מחובר להוטנט?

אם זה המצב אני אעדיף לחזור לבזב"ל

אגב איך בזב"ל לעומת הוטנט מהתרשמות שלך?

אני מחובר להוטנט כבר חודש, והאמת היא שהם ממש בסדר. הפינגים אמנם יותר גבוהים לחו"ל, אבל האינטרנט מאוד יציב וכך גם כשאני משחק במשחקי רשת בשרתים באירופה, מהירויות הורדה גבוהות (אמנם זה דיי נדיר להגיע ל100MB, זה קורה אולי רק בטורנטים ובשרתים מאוד טובים בהורדה דרך גט)

אם הפינגים בבזק יותר נמוכים ובתמורה אפסיד קצת מהירות הורדה, זה יהיה עדיף מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אמת בדבריהם?

אני כרגע מחובר להוטנט ומשלם במקביל גם לבזב"ל.

הרגע סיימתי לדבר עם נציג התמיכה הטכנית של HOT, שדיבר עם האחראי עליו, שטוען שחיבור זמני דרך המשתמש של בזב"ל לצרכי בדיקת פינגים\הורדה וכו', עלול לגרום לכל מיני בעיות ושזה יוביל לביטול המבצע שאני נמצא בו כרגע עם הוטנט.

עכשיו, שאלתי אותו - מה הקשר בין זה שתזינו במערכת שהחיבור שלי כרגע יתבצע דרך בזב"ל לבין ביטול של המבצע שאני נמצא בו? מה שהאחראי אמר לך בעצם זה לאיים שאם אבצע את הבדיקות האלה דרך המשתמש של בזב"ל, תסיימו לי את המבצע בהוטנט? (אגב, חשבתי שאמורה להיות הפרדה בין השניים)

אז הוא ענה לי שחס וחלילה, ושהוטנט היא ספקית אחרת, לא כמו בזב"ל ונטוויז'ן, ושחיבור למשתמש אחר עלול לגרום לכך שהם לא יוכלו להחזיר אותי למשתמש בהוטנט, ושאצטרך לעשות את זה בבוקר כששירות לקוחות פועל. (מה הקשר בין השניים רק אלוהים והוט יודעים .)

עוד מישהו נתקל\מכיר את התופעה הזאת עם הוט?

כן, זה קרה גם לי לפני מספר ימים :) אבל אתה מערבב בין שני דברים.

אם אתה מחובר במבצע ההשקה המקורי ותבקש ניתוק (אפילו זמני) מהוטנט, מה שיקרה הוא שהם חייבים משפטית לנתק אותך מהחוזה המקורי (הכוונה להוט+הוטנט), כי אז הם לא יכולים לתת לך יותר שירות מול הוטנט ולמעשה אסור להם. אם תרצה לחזור להוטנט תאלץ לדבר עם הוטנט ישירות.

קרה אצלי אותו הדבר בדיוק - הייתי מחובר להוטנט וגם לבזב"ל דרך חייגן, והתקשר אליי נציג וביקש ממני לבחור איזו חברה אני רוצה. שאלתי אותו למה והוא אמר לי שמבחינתם זה לא תקין, ואני כלקוח חייב להיות רק עם ספקית אחת.

מכיוון שעברו שבועיים בין "הפשרת" החשבון שלי בבזב"ל ובדיקתו מעל חיבור הוטנט, וחיבור הוטנט שהייתי איתו חודש שלם - כלומר עשיתי מספיק בדיקות בין הוטנט לבזב"ל - זה הספיק לי כדי להגיע למסקנה המתבקשת. ביקשתי להשאר עם בזב"ל, וציינתי כמובן שאני רוצה להיות בחיבור MPLS. שאלתי את הנציג תוך כמה זמן החיבור ישתנה? והוא אמר לי שתוך 5 דקות, ואכן כך היה. למעשה הם חסכו לי זמן המתנה יקר והתלבטות נוספת, כי תכננתי בתחילת השבוע להתקשר אליהם ולעשות את השינוי.

15 דקות אח"כ, דרך אגב, קיבלתי חוזה חדש במייל - מבצע פלטינום השקה, 100Mbps ב- 329 ש"ח, בדיוק כמו שדובר כאן שיקרה (לא עברתי לתעריף יקר יותר וגם בררתי שוב שזה אכן מה שיקרה). כלומר, בוצע פיצול סטנדרטי בין להוטנט וחזרתי למבצע ההשקה ה"רגיל", ללא הוטנט. בנוסף, אני משלם רק 29.90 ש"ח לבזב"ל (+גיימר שאולי אני אוריד אותו) ושלום על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהוטנט עברתי דרך השרתים באיטליה ככה שקיבלתי גם פינגים נמוכים ההבדל בפינגים דווקא לא כזה גדול (קצת לטובת בב"ל)

אבל מה שכן רוחב הפס שלי יותר גדול לחו"ל עם בב"ל וזה ממש מורגש לעומת .נט (דווקא .נט אחלה)

אבל מההרגשה הכללית של השבוע הזה בב"ל יותר עדיפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם המבצע הוא בהוט+הוטנט? הוא מבקש לעשות בדיקה עם חיבור לבזק בינלאומי לכמה זמן, הוא לא מתנתק מהוטנט והוא ממשיך לשלם ע"פ מסגרת המבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומר יביא לביטול העסקה ??

עשיתי לפני חודש וחצי את הטריפל פלטינום ב 329 ללא ספק

לאחר כשבועיים החלטתי בנוסף להצטרף להוט נט

במידה ואני מחליט מחר להתנתק מהוט נט, יכולים לבטל לי את המבצע טריפל פלטינום ?? או שלא הבנתי נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם המבצע הוא בהוט+הוטנט? הוא מבקש לעשות בדיקה עם חיבור לבזק בינלאומי לכמה זמן, הוא לא מתנתק מהוטנט והוא ממשיך לשלם ע"פ מסגרת המבצע.

בשביל לנתק אותו הם צריכים לנתק מנוי, בגלל שהחיבור הוא קבוע. בשביל להחזיר אותו - הוא יצטרך לדבר עם הוטנט ולעשות עסקה חדשה ונפרדת דרכם, זה הכל. פשוט החשבון יפוצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומר יביא לביטול העסקה ??

עשיתי לפני חודש וחצי את הטריפל פלטינום ב 329 ללא ספק

לאחר כשבועיים החלטתי בנוסף להצטרף להוט נט

במידה ואני מחליט מחר להתנתק מהוט נט, הוט יכולים לבטל לי את המבצע טריפל פלטינום ?? או שלא הבנתי נכון

אין קשר... תקרא שוב. מדובר על מקרה ספציפי שבו מישהו החליט להיות עם שתי ספקיות במקביל, והתחיל עם הוטנט.

במצב כזה הוא חייב לבחור בין השניים - או להמשיך עם הוטנט או לנתק את הוטנט (פשוט להוריד 20 ש"ח מהחשבון. זה הכל) ולהשאר עם בזב"ל.

בהמשך הוא יכול לנתק את בזב"ל ולחזור להוטנט אם בא לו. פשוט ביקשו ממנו (וגם ממני) לא להיות מחובר עם ספקית אחת על השניה. זה כנראה עושה להם שם בלגן ברשת, וגם ברשימות הפנימיות.

שים לב שגם ציינתי במפורש - ברגע שניתקו אותי מהוטנט והשאירו אותי עם בזב"ל, המחיר עבר למחיר ההשקה. במקום 349 ש"ח על הוט+הוטנט פלטינום השקה - עברתי ל- 329 ש"ח להוט פלטינום השקה (בהתחלה היה חשש שניתוק מהוטנט יעביר אותך למחיר המלא לפלטינום - מה שהובהר מהוט שלא יקרה). היה על זה שרשור ארוך בנושא. תחפש אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...