טלויזיה "42 עד 3000 ש"ח (עדכון- נרכשה 42" ב-2,400~!) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזיה "42 עד 3000 ש"ח (עדכון- נרכשה 42" ב-2,400~!)

Chevy

Recommended Posts

אז נסעתי לאסוף את הטלויזיה בצהריים מהמחסן בראש העין.

אמנם חיכיתי חצי שעה עד שקיבלתי את הטלויזיה, לא מבין למה כל כך הרבה זמן אבל שיהיה...

ה-"batch" מבחינת פאנל שהיה שם (מתוך עוד 4 טלויזיות) הוא עם האות Y. כך שטוב שרשמת שיש אופציות נוספות מלבד W.

הטלויזיה עצומה ודיי והותר בשביל הסלון.

בשידורי SD היא בסדר, אני לא ציפיתי ליותר מדי ממילא...

ב-HD (חיבור מהנייד) והרצת סרט ב-720p + סרטונים ב-1080p מיוטיוב נראה מעולה ומאד מפורט.

לאחר כיול בסיסי והתאמה קלה של הצבעים והתצוגה זה נראה בסדר גמור ואני דיי מרוצה.

מה שכן קצת מעצבן זה שחיבורי הצד הם יותר מידי "בפנים" מה שיקשה מעט על הגישה במידה והטלויזיה תהיה תלוייה.

המסגרת מבריקה, המסך עצמו מט אבל עדיין עם מעט השתקפויות.. בצפייה ממושכת מתעלמים מזה אבל עדיין קיים כצלליות מול המסך, במיוחד כשהקיר ממול לבן.

התקנה פשוטה ומהירה, תפריט נוח ומפורט בעברית. צריך אול

תודה רבה על הטיפים והעזרה, חג שמח! :)

img4433v.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש! ברור שהיא לא מושלמת, אני שילמתי הרבה הרבה יותר על ה 651Y בגודל 55" שהיא שתי רמות מעל סדרה 4 וגם היא לא מושלמת (למרות שאנחנו מאוד נהנים ממנה) ועדיין הטלוויזיות ברמת המידריינג הנמוך של וסמסונג נותנות תמורה מעולה לכסף. גם להורים קניתי בזמנו LD450 בגודל 42" והם מאוד מרוצים.

לכיול אתה יכול להשתמש ב PICTURE WIZARD שזו יציאה מבריקה של . מומלץ לייצר שני כיולים, אחד לצפיה מוארת מאוד (יום) ואחד לצפיה חשוכה (לילה) ולשים אותם תחת EXPERT1 ו 2.

יותר טוב מזה לא תקבל מבחינת השתקפויות. הסמסונג יותר גרועה מהבחינה הזאת שלא לדבר על פלזמות וטלוויזיות היי אנד למיניהן. מה שאפשר לעשות זה להגביר את עוצמת התאורה בצפיית יום.

בכל גישה לחיבורים על הקיר בעייתית, כולל בלד הדקות עם כל החיבורים בצד ואו כלפי מטה (ה 651Y כדוגמא). לכן:

א. בבחירת מתקן התליה כדאי לבחור אחד עם קצת יותר מרווח מהקיר שמאפשר להגיע לחיבורים הצידיים. אומנם אנשים אוהבים שזה "דבוק לקיר" אבל מכל הבחינות (כולל סירקולציה טובה יותר) מתקן שכזה עדיף. גם אז מומלץ לחבר כל מה שתצטרך אי פעם לפני התליה. במקרה הכי גרוע תמיד אפשר להוריד ולהוסיף.

ב. אפשר מתקן עם הטיה אבל הוא הרבה יותר יקר ולטעמי מיותר לחלוטין אם אתה לא משנה מיקומי צפיה כל שני וחמישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן נראה מעולה וגם במחיר טוב, מאפשר זויות צפיה שונות וגם להצמיד אותו לקיר במידת הצורך.

כרגע הטלויזיה מונחת כך שאין צורך במתלה.

עניין מעניין ששמתי לב הוא למשקל של הטלויזיה, הוא כ-15 ק"ג כאשר נוספת שיש לנו בבית 32" Panasonic שנרכשה לפני מספר שנים שוקלת אותו הדבר. מדהים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

התחרות הורידה את המסכים בגודל 40-50 לרצפה (אפילו בישראל) והצרכן נהנה.

רק לפני מס' חודשים רכשתי פנסוניק 43 ב-3200 (עם מתלה), גם כן פאנל .

מחובר למחשב ותענוג בסרטים ובמשחקי מחשב. אתה תהנה מאוד מהמסך שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי בשוק שקניתי 40" של הרמתי אותה וגיליתי שאין לה משקל :P

יש לי גם פלזמה של 50" (או 52" לא זוכר), ישנה יותר, צריך 4 אנשים בשביל להרים אותה :P

מדהים לראות כמה משקל המסכים אבדו בשנים האחרונות.

42" מספיק לך לסלון? מעט קטן...לחדר קניתי 40" למרחק של 3.5M וכשאני יושב לראות או לשחק אני תמיד שואל את עצמי למה לא הוספתי עוד 1000 שקל בשביל מסך גדול יותר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, מספיק. רק בסרטים כיף לראות במסך גדול יותר אבל שידורי רגילים או איזה סרט/סדרה מזדמנת עם כתוביות זה בסדר גמור, אני גם לא אוהב להזיז את העיניים מצד לצד כדי לראות את "כל התמונה".

בין השאר, מרחק הצפייה בסלון הנוכחי כפי שציינתי הוא כ-3 מטרים בלבד וזה משתלב טוב בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתרגלים מהר מאוד לגודל :) אל תשכח שהיא החליפה 29".

את ה LCD הראשונה בגודל 32" שמתי לפני הרבה זמן אצל ההורים והיא נראתה מדהימה. אחרי זה כשקניתי לי 40" היא נראתה ממש גדולה. היום ה 55" מתחילה להיראות לי קטנה (מ 3.5 מטר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש דני!

אצלי זה צרות של עשירים: אני רוצה לעבור מ 90" ל 47" :) יש לי FHD מעולה אבל מצאתי את עצמי בקושי משתמש בו (לא רואה הרבה סרטים).

ראיתי מידע די מועיל בתרד הזה, בעיקר לגבי אותיות ופאנלים.

אני אולי אקנה 47" זולה עם תאורת LED בגלל שאני רוצה משקל וגודל כמה שיותר קטנים.

ראיתי את הLG הזאת:

LG 47LV350 LED

http://www.time2buy.co.il/Product.asp?productid=1248

יש דרך לדעת איזה פאנל היא? או האם יש בה משהו שצריך להזהר ממנו כמו שצויין כאן בעמודים הקודמים?

בעיקרון אני רוצה לחבר אותה רק למחשב ושהיא תשמש גם כמסך רגיל, בעיקר לגלישה באינטרנט, האם יש דרך לדעת אם יש לה מצב ללא עיבוד או משהו שמתאים לתצוגת מחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...