קביעת סיסמא חדשה ליוזר ב ACTIVE DIRECTORY - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קביעת סיסמא חדשה ליוזר ב ACTIVE DIRECTORY

papkin

Recommended Posts

שלום לכולם אני משתמש במערכת SERVER 2008 R2 64BIT עובד על יוזר שלי שהוא עם הרשאות אדמין,שניתי סיסמא לשני יוזרים רגלים דרך ACTIVE DIRECTORY USERS AND COMPUTERS והוא כתב לי שהסיסמא שונתה,ברגע שאני מנסה להתחבר עם היוזר הרגיל מכניס את הסיס מופיע העיגול עם הכיתוב WELCOME ואחרי כמה שניות הוא מוציא שגיאה שהפרטים הינם נכונים נסיתי לאפס כמה פעמים סיסמא לשני יוזרים שונים ובכולם אותה בעיה,מה ניתן לעשות במקרה זה

תודה רבה על העזרה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפס לוק זה כדי לכתוב באנגלית ולא לשנות את הכתב כל שניה זה יותר נוח ניראה לי.

לגבי השאלה על הלוג אני קצת חדש בתחום היכן אני מוצא אותו? מדובר במערכת שמותקנת על גבי מכונה וירטואלית אצלי בבית לצורכי לימוד ולא הגדרתי עדיין ב group policy לבצע audit כלשהם כך שההגדרות שלי הן הגדרות דפולטיביות כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום יבגני אני לא רואה שום דבר מיוחד בלוג רק רואה שאני מצליח לעשות לוג אוף ולבצע לוג און חזרה.

אני מעלה צילום מסך שעשיתי הבעיה הזאת קוראת לי כשאני מנסה להתחבר עם יוזר מסוג רגיל ולא אדמין לסביבת דומיין

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיתי ללכת לפי המאמר בשלב 4 של הפעולה הראשונה :

4. Ensure that "Allow log on locally" includes Administrators, Backup

Operators, Domain Users or Us

נתקלתי בבעיה לא מופיע לי שם דומיין יוזרים או יוזרים ואי אפשר להוסיף,מצרף צילום מסך

לגבי הלוג אני לא יכול לראות אותו באותו הזמן כי אני מנסה להתחבר עם היוזר הרגיל למערכת ורק אחרי שאני לא מצליח אני נכנס כאדמין ובלוג רשומים לי רק הלוג אוף והלוג און שבצעתי בהצלחה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא מופיע לך.

אתה צריך לאפשר למשתמש לעשות לוגין לשרת.

תיכנס ל-Computer Management ותלך ל local user and groups ושם תעבור ל groups ותוסיף את המשתמש או קבוצה מה-AD שהמשתמש חבר בה לאחת הקבוצות המקומיות לפי מה שברצונך יעשה המשתמש. אם המשתמש אמור לנהל את השרת אז תוסיף לקבוצת ה-Administrators (המקומית של השרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו DC...

לוגין מקומי לDC מוגבל בכוונה, ונשלט דרך Default Domain Controller policy.

במקומך הייתי מרים מכונת קליינט בשביל לבצע "ניסויים", ולא לבצע את כל הניסויים על מכונה אחת, שהיא גם DC.

זה לא משקף לך סביבת עבודה נורמלית במצב כזה.

אם בכל זאת הינך רוצה לבצע לוקין מקומי עם משתמש רגיל לDC, גש אל Default Domain Controller policy לשינוי הגדרה allow logon locally.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זהו DC וזה רק סביבת תרגול בבית לא מדובר בסביבת אמת ואל בסביבת ניסוי בעבודה או משהו כזה,וזה מה שאני לא מצליח לבצע מה שכתבתם לי בשתי התגובות האחרונות לא הצלחתי להבין מה עלי לעשות בדיוק כדי שיוזר רגיל יוכל להתחבר במחשב הזה לDC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעתי לך להרים מכונת קליינט,

אם אתה עדיין מתעקש לזבל את הDC (למרות שזו רק סביבה טסט בבית):

http://img85.imageshack.us/img85/1588/capturepy.png

בצעתי את המשימה הזאת והוספתי יוזרים וקבוצות משום מה עדיין אני לא מצליח להכנס עם יוזר רגיל ומקבל אותה שגיעה. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...