בעיית מהירות Upload בכבלים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית מהירות Upload בכבלים

Gamer9000

Recommended Posts

זאת הבעיה הכי חשובה שהם לא מסדרים אותה, זה אפילו יותר גרוע מעומס על מהירות הורדה כי העומס על מהירות העלאה יותר גדול מאשר הורדה.

זה כאילו השרתים שלהם עצמם בהעלאה הוא רק 20MB בהשוואה ל 1600MB פס רוחב של ההורדה, ולכן כשהם אומרים שאין עומס זה אומר אין עומס על ההורדה אבל טוחן בהעלאה, או שהם לא אומרים או שהם לא יודעים אבל מה שבטוח זה שיש בעיה שהם משחקים אותה אהבלים בנושא ולא מסדרים את זה, בחו"ל גם קיים הבעיה הזאת אבל אנחנו מדברים שם על 10MB העלאה לכל לקוח. חשוב לשאול אותם כשמתקשרים והמהירות נמוכה זה אם יש עומס על מהירות העלאה, בטח יגידו שהם לא רואים או לא יודעים או שפשוט אין עומס. מה שבטוח היה לי כבר בעיה של העלאה באיזור שלי ויש להם רק 2 NODS, זה נקרא אצלהם 0 ו 1 כבלים ובמודם זה נקרא 1 ו 2. כשהיה לי תקלות איבודי מידע ובעיות מהירות זה היה עם 1 וקיבלתי בקושי 5MB הורדה כשהחלפתי ל 2 המהירות חזרה ל 16MB, היה אפשר לשנות עם המוטורולה, עכשיו אי אפשר עם ה HOTBOX והיה לי כאב ראש איתם ברגע שקיבלתי את ה HOTBOX הוא קלט רק 1 וקיבלתי קקי מהירות ב 30MB. וגם הבכיר שלהם לא ידע בכלל על מה מדובר כשהראיתי לו אחד לאחד כשאני משנה את זה במודם מה אני מקבל, הוא אמר שאין לו מושג ודיבר עם המנהל ואמר אם ככה זה עובד אז ישאיר את זה וזה שוב היה עם המוטורולה. או שיגדילו את ה NODS או שיפתחו עוד NODS שיוכל להיות שליטה במהירות האפלוד כי מספיק האפלוד חרא הוא גם דופק את המהירות הורדה כשיש על ה 2MB המסכנים האלו עומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...