The Blacklist - new SHITTY movies; warn your fellow buddies - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Blacklist - new SHITTY movies; warn your fellow buddies

nat64x

Recommended Posts

Hunger Games - חרא חרא חרא ועוד פעם חרא!!!!!!!!!!!!!

יצאה לי הנשמה עד שגמרתי אותו, כל כך ארוך ודבילי, השתעממתי מכל רגע. מתחילתו עד סופו סיוט לצפות בו.

+1

עד שהסרט מתחיל, יש הקדמה מאוד ארוכה ומשעממת שלא מעניינת אף אחד. 90% ממנה היה אפשר לחתוך ולהתחיל את הסיפור עצמו.

אני לא יודע מה הם חשבו לעצמם, הפיקו סרט בלי טיפה של ביקורת עצמית.

אני עוד ראיתי אותו בקולנוע, בזבוז מוחלט של זמן.

עריכה: גם אני לא סומך יותר על IMDB ושות'.

היו שקיבלו ציון מעל 8.5 ע"ע Taxi driver והם פשוט גרועים.

מצד שני, היו מלא לא רעים בכלל מתחת לציון 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ רק בשביל זה היה שווה.

כל המציל נפש אחת, כאילו הציל עולם ומלואו. =]

גם אני מודה על ההזהרה. לא ראיתי את הסרט ורציתי לראות, אך בגלל שיש פה אנשים שיודעים להעריך דברים גרועים- אני הוותר אליו.

הוא קיבל ציונים כאלה טובים בגלל קהילת הצעירים (הרוב היו אמריקאים) שלא ממש קוראים ספרים או רואים מנגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע חשבתי על סידרה שהייתה ממש על הפנים: ניו יורק

סידרה ישראלת שמשודרת ביס וניתן להוריד בכל חור. התחילה נחמד אך מהר מאוד הדרדרה. את הפרקים הראשונים (אם אינני טועה בסביבות ה-10) אהבתי והייתי מוכן להחליק כל מיני פאשלות השמורות לטלוויזיה הישראלית. אך לאחר מכן היא החלה להידרדר בצורה מחפירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקי רעב- ראיתי העביר לי את הזמן. בסה"כ אני חושב שאם הם היו מקצרים ל"תכלס" של איזה שעה ורבע, הסרט היה סביר כי אין בו ממש תוכן אבל יש בו רעיון, (די רע) לאן כל הריאליטי עלול להתגלגל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Contagion

משעמם וגרוע.

להיפך, אני מאוד נהנתי. סרט שעשוי טוב עם שחקנים מהשורה הראשונה. ההתחלה שלו מהירה ומפתיעה והרמה הזאת נשמרת לאורך כל הסרט.

יכול להיות שלא הבנת את הסרט ובגלל זה לא התחברת אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...