שאלה שקשורה לצבא,המפקד שלי לא מכבד את הת'ש שיש לי - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שקשורה לצבא,המפקד שלי לא מכבד את הת'ש שיש לי

yacovmateo

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי הפקודות

כל עוד יש לך הסעה בזמן שיש אור ואתה לא נמצא בדרכים - והכוונה היא למקום שומם ולא באמצע עיר - הכל בסדר גם אם הוא משחרר אותך ב18:00

בכל מקרה אם תגיד איפה אתה גר ואיפה הבסיס אולי יהיה אפשר לעזור לך קצת יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעזוב את הנושא של הת'ש והקבילה של המפקד.

היום דיברתי עם הסגן אלוף הזה,ביקשתי ממנו תפקיד כמו ש.ג וכדומה אבל אני על תקן מד'כ הוא לא יכל לתת לי את זה.

ביקשתי שבוע שבוע משהו כזה הוא אמר יש את זה רק בקציאות שזה ליד אילת,וטוחנים שמה,לא תודה.

עברתי לבסיס מחנה נתן במעצר שמה אני יהיה מד'כ,יומיות ושבת אחת ל2,לא יודע התבאסתי קצת,הוא אומר לי גם שהיומיות זה עד 5 בערב!,פאק.

אם אני מוציא אישור עבודה אני צריך לעשות את זה דרך המפקד שלי או המשקית ת'ש בלבד?

הוא אומר לי שבינתיים אני יעשה יומיות עד 5 בערב ואחרי תקופה מסוימת הוא ידבר איתי ונראה מה הולך,אני פסימי לגבי כל העיניין,איזה תיק הצבא הזה... :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חשבת, שבגלל שיש לך ת"ש 5 הצבא צריך להתכופף לקראת ולפסק חזק?

ועוד איך...אני לא מכיר אנשים עם ת'ש 5 שמשאירים אותם בבסיס עד השעה 5 בערב!

כל החברים שלי אין להם שום ת'ש ולא כלום והם עושים יומיות עד 1-2 סעמק,למה רק אני התגייסתי למ.צ,שונא את החייל הזה,3 שנים של טחינה בלי הפסקה!

ובנימה קצת יותר רצינית.

אם מישהו מוציא אישור עבודה ומהפקד בסיס מסכים לשחרר אותו מוקדם מהרגיל בשעה 3 וחצי לדוגמא בשביל שהחייל יעבוד.

אם אני מביא אישור ממעסיק שאני עובד אצלו,בהמשך יכולים לבקש ממני הוכחות שאני באמת עובד,כאילו תדפיסים של חשבון בנק לראות אם נכנס באמת כסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...