שאלה שקשורה לצבא,המפקד שלי לא מכבד את הת'ש שיש לי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שקשורה לצבא,המפקד שלי לא מכבד את הת'ש שיש לי

yacovmateo

Recommended Posts

זה לא נכון להגיד ככה. קח דוגמה, אני לפני שבועיים עברתי לג'וב אחרי ששירתתי בגדוד כלוחם. גם אני חשבתי שאם אני אי פעם יקבל יומיות לא יהיה איכפת לי מה השעות העיקר להיות כל יום בבית אבל ברגע שאתה עובר ליומיות אתה נכנס לראש של ג'ובניק, כל מה שמעניין אותך זה מתי אתה חותך הביתה. כמה שיותר מוקדם ככה יותר טוב :)

לפותח הדיון, תתחיל לעשות בעיות. תגיע מאוחר כל בוקר תגיד להם שאין לך אפשרות להגיע יותר מוקדם. תחתוך מוקדם כל הזמן תנפיץ אירועים, חתונות הפניות. בטח בצריפין שם זה גם כמו בית ספר. לא מזיינים אותך בשבתות ישר על כל שטות. באיזשהו שלב כבר יזרקו אותך מהבסיס.

מה זה משנה? ביומיות אתה מגיע הביתה ונשאר בבית שישי-שבת, בחצאים אתה מגיע אחת לשבועיים הביתה בקושי מספיק לעשות משהו ביומיים המסכנים הללו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה משנה? ביומיות אתה מגיע הביתה ונשאר בבית שישי-שבת, בחצאים אתה מגיע אחת לשבועיים הביתה בקושי מספיק לעשות משהו ביומיים המסכנים הללו...

אין מה לעשות תש זה דבר ממכר, בלי לשים לב אתה נהיה חזיר. אתה חושב שאם תעבור עכשיו לחמשושים אתה תהיה מרוצה? תאמין לי חודש חודשיים ראשונים תסתובב עם חיוך מאוזן לאוזן, אחרי זה אתה כבר תרצה יומיות.

אני בטוח שאתה מסתכל עלינו ואומר איזה גובניקים חארות, חזירי תש.. אבל אין מה לעשות זה טבע האדם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיכס... בכל מקרה גם אם למישהו יש הת"ש זה לא תירוץ להיות בעייתי כדי שהמפקד שלו יתקפל ויגיד לו להגיע מ10 עד 12 כל יום. הגישה הזאת נמצאת בכל צה"ל ובגלל זה הוא נראה כמו שהוא נראה

פותח הדיון צריך ללחוץ כמה שיותר כדי לעבור לבסיס קרוב לבית ושם לעשות את התפקיד שלו כמו בנאדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדהים שהנוכחות של לוחמים בנושאי בפורום הזה שואפת לאפס.. בדיוק איפה שצריך אותם

איפה הימים של המלחמות, כשלא ישנתי כמה ימים ברציפות... חיפוש באיזה איתור באיזה כפר ומסתכלים בערגה על המיטה :facepalm:

מ"פ נגד??

ואם לצטט את עצמי - דיברת עם מש"קית הת"ש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך כבר,המשקית ת'ש עשתה את כל העבודה בשבילי,הגישה בקשה לשינוי שיבוץ,ביקור בית,עזרה לי להוציא תש'מש(שעוד לא ממש אושר בטענה שההורים שלי מכניסים מספיק כסף),וגם העלתה לי את הת'ש.

והוא היה נגד בהתחלה,אחרי זה יצא לקצונה בגיל מאוחר והוא מ'פ עם 2 ארונות,סגן.

מספיק שבבסיס הקבוע שלי אקבל אישור למחשב (גם אם לא....) ואני מסודר. יש לי מספיק פרוייקטים בתכנות וצבא זה זמן מעולה כדי לסיים אותם ;)

שהייתי סוגר שבתות כן הייתי מביא ,אחלה דבר,רק חבל שבצריפין האינטרט על הפנים.

[

חיפשתי בגוגל,והלינק שנתתה לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך כבר,המשקית ת'ש עשתה את כל העבודה בשבילי

מה הקשר, שאלת אותה אם מותר להחזיק אותך אחרי שעה מסויימת? אם אסור, שתפנה לאותו מפקד ותסביר לו ככה וככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק מהבח״א יש צורך באישור מאבטחת מידע (עלק) כדי להביא לבסיס, גם אם זה אומר שכולה תשתמש בו שעה ביום במגורים (כמו במקרה שלי)

חחחח מה זה השטויות האלה, אני בצריפין ב108 (חייל אוויר) אם אתה רוצה להביא נייד פשוט תביא אותו בתיק, ותדאג שאנשים ממש צהובים שלא מכירים אותך לא יראו... אצלנו בבסיס מביאים לפטופים חופשי... גם יש מחשבי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח מה זה השטויות האלה, אני בצריפין ב108 (חייל אוויר) אם אתה רוצה להביא נייד פשוט תביא אותו בתיק, ותדאג שאנשים ממש צהובים שלא מכירים אותך לא יראו... אצלנו בבסיס מביאים לפטופים חופשי... גם יש מחשבי :lol:

בחלק מהבח״א יש צורך באישור מאבטחת מידע (עלק) כדי להביא לבסיס, גם אם זה אומר שכולה תשתמש בו שעה ביום במגורים (כמו במקרה שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאצלכם מקפידים על זה פחות. אני יודע שכשהייתי בחצרים וחבר הביא (סה"כ עם מסך גדול ??? ) המ"ע שהוא די סחבק אמר להכניס את זה לתיק אם אין לו אישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...