שיתוף קבצים באמצעות כבל מוצלב - איך מבטלים פיירוול? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף קבצים באמצעות כבל מוצלב - איך מבטלים פיירוול?

LRa

Recommended Posts

אהלן,

אני מנסה לחבר שני מחשבים, אחד עם 7 והשני עם אקספי בעזרת כבל מוצלב. הגדרתי הכל וזה עובד רק כאשר אני מבטל את הפיירוול של 7.

איך אני מגדרת לפיירוול לאפשר שיתוף קבצים עם המחשב השני מבלי לבטל אותו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אי אפשר להגדיר רשת ביתי\עבודה ללא נתב\שיתוף אינטרנט בWINDOWS 7. אתה יכול ללחוץ ב"מרכז הרשת והשיתוף" על "בחר אפשרויות קבוצה ביתית ושיתוף" ושם לבחור ב "מהו מיקום ברשת" ושם לקבוע בית\עבודה. אתה תקבל הודעת שגיאה אבל זה יעבוד. הבעיה עם זה שאחרי אתחול זה מתאפס. יש פתרון קבוע יותר, אני אחפש ואעדכן אותך.

עריכה:

תעשה מה שמופיע במדריך הזה. האפשרות השניה קלה יותר. זה הרבה יותר פשוט עכשיו מכשניסיתי לעשות את זה בRC. קח בחשבון שזה משנה את ברירת המחדל לכל בלתי מזוהה שתתחבר אליה עד שתבטל את השינויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מה שמופיע במדריך הזה. האפשרות השניה קלה יותר. זה הרבה יותר פשוט עכשיו מכשניסיתי לעשות את זה בRC. קח בחשבון שזה משנה את ברירת המחדל לכל בלתי מזוהה שתתחבר אליה עד שתבטל את השינויים.

עבד. תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב ששיתוף האינטרנט לא עובד.

המחשב הראשי מחבור לרשת אלחוטית ולמרות שבחרתי לאפשר שיתוף, המחשב שמחובר אליו בכבל מוצלב לא מקבל גישה.

מדוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשרת שיתוף? אתה אמור לעשות זאת במאפיינים של כרטיס הרשת האלחוטי ולא בכרטיס הרשת החוטית.

ניסיתי בשניהםף לא עובד.

אני צריך לסמן allow other network users to connect through this computer's connection במחשב הראשי וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הIP של כרטיס הרשת החוטית?

192.168.137.1

הוא השתנה אוטומטית כשסימנתי שיתוף ברשת האל-חוטית. בעקבות זאת שיניתי את הdeafault gateway ואת כתובת ה-ip במחשב שני שיתאים לזה. (192.168.137.3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב עם ה7 מוגדר נכון. במחשב עם הXP תריץ את אשף הגדרת הרשת ותסמן שם "מחשב זה מתחבר לאינטרנט באמצעות מחשב אחר" ו"אפשר שיתוף קבצים ומדפסות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב עם ה7 מוגדר נכון. במחשב עם הXP תריץ את אשף הגדרת הרשת ותסמן שם "מחשב זה מתחבר לאינטרנט באמצעות מחשב אחר" ו"אפשר שיתוף קבצים ומדפסות".

לא עבד. ניסיתי גם שיהיה להם את אותו שם הקבוצה, אבל זה גם לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...