לעבור לחו"ל - מאיפה מתחילים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעבור לחו"ל - מאיפה מתחילים?

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרירין

אתה נורא אובססיבי לגבי עבודות שחורות, זה ממש לא המטרה שלי. כמו כן אני גם לא הולך להיתווכח איתך על קל\קשה, יש בעולם אנשים מצליחים מהארץ, מארה"ב, מגרמניה, מרוסיה וכו'.

lev-27

אני גם לא מבין למה להגר בשביל לעבוד בעבודה שחורה, זה ממש לא המטרה שלי.

^

חמור

ואתה בטח חכם מאוד נכון? אין לך מה להוסיף אנא ממך אל תספים.

nat64x

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נורא אובססיבי לגבי עבודות שחורות, זה ממש לא המטרה שלי. כמו כן אני גם לא הולך להיתווכח איתך על קל\קשה, יש בעולם אנשים מצליחים מהארץ, מארה"ב, מגרמניה, מרוסיה וכו'.

אני לא אובססיבי פשוט זה הדבר ליפול אליו שאין עבודה נורמלית

שגם לעבודות כאלו יש תחרות אתה יודע שהמדינה עמוק בחרא

חוץ מיזה אתה בעצמך אמרתה שאין לך תעודות אז מה אתה מצפה ? להיות עורך דיין ? רופא ?

עם היתה לך עבודה דרך המחשב ואני מדבר על עבודה ולא לכל מיני פירמידות היתי אומר בסדר הבחור יכול להגר בסבבה

אבל לא צינתה שיש לך עבודה כזאת או משהו רציני בתיכנון

יש בעולם אנשים מצליחים מהארץ

זה שכותבים בעיתון על החברים המיליארדרים של פוטין לא אומר שרוב האנשים מצליחים ככה למעשה הרוב המוחץ נישאר במעמד הפועלים

ולא זה לא אומר שאין בהם הרבה מאוד שנחושים להצליח -פשוט ככה העולם פועל

אתה יכול להיות כמה נחוש שאתה רוצה ,אבל לקוחות במיקרה שתיפתח עסק אתה צריך וששלקוחות אין כסף אתה נידפק

וכמובן האנשים שעובדים בעסק נידפקים

ופה המצב כרגע בהרבה חלקים מאירופה וארצות הברית

הם במיתון רציני שזה אומר פחות לקוחות יותר מובטלים והמון תחרות על מקומות עבודה

ושיש המון תחרות ויש אזרחים שיכולים לעשות את אותה עבודה שאתה עושה באותו הכסף להם יהיה עדיפות ולא לך כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני חושב שזה סוטה ממטרת הדיון, שהיא לספק מידע פרקטי שיעזור בהגירה ולא התדיינות בכדאיות ההגירה עצמה.

לכל אדם יש את השיקולים הפרטיים שלו ורק הוא יכול להגיע להחלטה אישית אם זה באמת נכון עבורו. הוא ילד גדול - אין צורך בהתפכחות ו-"ניפוץ הבועה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, אנשים בכל שכבה כלכלית בארהב חיים ברמת חיים גבוהה יותר מאנשים בשיכבה המקבילה בארץ.

אז אולי יהיה לך קשה באותה מידה למצוא עבודה בארהב, אבל כשתמצא תחייה ברמת חיים (פיזית) גבוהה יותר מכאן..

האם תהיה מאושר יותר ברמת חיים גבוהה יותר זו כבר שאלה אחרת.. בארץ יש דברים טובים.

יש כאן הרבה בעיות אבל צריך לנסות לפתור אותן מתוך ערכים ובשביל אנשים טובים ששוה להלחם בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

ממש לא נכון, היית פעם ב-skid row? אדם באותה עבודה ירוויח בארה"ב יותר ויהיו לו קצת יותר אופתציות אך האשליה המעוותת של אדם שעובר לגור שם וחיי את החיים זה טמטום. כנ"ל גם בגרמניה ובכל מדינה אחרת.

חיים של מהגר הם חיים קשים וגם לדעתי פותח הדיון חי באשליה (לצורך העניין הוא אפילו לא בחר מדינה אליה הוא רוצה להגר) אבל זה לא מטרת הדיון פה.

כפי שאני רואה הדרך הכי טובה להגר זה בתור בסטודנט (בין אם לתואר ראשון או שני) כי קל לקבל ויזה ואשרת שהייה על סמך לימודים. על רקע הלימודים ללמוד שפה ותרבות ואולי אף למצוא אישה (מקל על אזרחות). עם את בעוד שאזרחות חשובה, יותר חשוב שתהיה אשרת שהייה במדינה עצמה. תמיד יותר קל למצוא דרכים להשאר במדינה כאשר אתה בפנים מאשר בחוץ.

אגב אחותי שרוצה להגר לקנדה (מדובר במשפחה נורמטיבית כאשר גם לה וגם לבעלה ישנם כמה תארים ומשכורת לא רעה ומדובר במדינה שמעודדת הגירה) בתהליכים כבר שלוש שנים ואין להם עדיין אזרחות. אני לא אומר שזה התהליך לכל אחד ואני לא בטוח בכמות המאמצים שהם השקיעו בזה אך מה שאני רוצה להגיד שזה תהליך ארוך, ארוך עד מאוד ואולי עדיף לפני הגירה לחשוב על דרכים להתפרנס ומכאן כבר לפעול להגירה. כי אם יש כסף אז כל מדינה הופכת לנוחה משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בתפוז פורומים ייעודיים לנושא (עוברים לאירופה, עוברים לארה"ב, עוברים לקנדה, ישראלים באוסטרליה). תוכל לשאול שם אנשים שאשכרה היגרו ויוכלו לענות לך מניסיון.

אפשר קישור בה"פ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...