צריך עזרה חשובה וקובעת לגבי בחירת רמקולים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה חשובה וקובעת לגבי בחירת רמקולים

TimoTy

Recommended Posts

השימושים הם לא רועשת ממששש ומשחקים.... מה אתם אומרים על הרמקולים הכי טובים של EASCAN או של WINNER

50W RMS אני אישית לא אוהבת את הקריאטיב.. יש אותם לאבא שלי והבאס על הפנים וגם הצליל! אתה פשוט לא יכול לנגן בטריבל יותר מבינוני..! זה מגעילל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת תרמקולים שאני מדבר עליהם?? ודרך אגב תימצא נגי בPCH בKUXEON 5.1 ב500 שקל בערך... שזה גם אפשרות

אני חותם לך שהאיכות קול של הLUXEON הכי גרועים זה לווינים 2.1 עולים 150 שקל היום אולי אין להם עוצמה חזקה כל כך כמו של הקריאטיב אבל לגבי איכות הצליל הם מגיעים ל80% אחוז מהאיכות של הקרייטיב וגם הקריאטיב נשמעים לא משהו על ווליום גבוה. הLUXEON בעלי איכות צליל מדהימה! בווליום הכי הכי גבוה יש קצת הפרעות

אבל יש אנשים שהווליום שהLUXEON יספיק להם בהחלט ואפילו יעבו תציפיות

אני מאוד התרשמתי מאיכות הצליל של LUXEON (שני חברים שלי הם בעלי לוקסיאון 4.1) אני אולי לא מבין הרבה בקילוהרצים וכל השטויות הטכניים! אבל האוזניים שלי לא יטעו אותי ויש להם איכווות אחי איכוווות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רוצה סראונד... לדעתי הלוקסאון שווים הרבה מעבר ממהש שהם עולה הצליל נקי ועדין והכל יפהההה

הבאס שהוא הכי גבוהה הוא לא משהווו ושהוא באמצע אז זה הולך טוב כמו עם הצלילים האחרי שבאים מהרמקולים

בכל מקרה הבחירה המושלמת לרמקולים שADA880 ב650 שקל שזה רמה!! ואני כל כך נהנה מהם.!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...