מערכת הפעלה ווינדוס 7 64ביט לא מוכנה להפעיל משחקים - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת הפעלה ווינדוס 7 64ביט לא מוכנה להפעיל משחקים

D.Apsentel

Recommended Posts

מפתיע אותי שפותח דיון קנה מחשב ב IQPC שיש לה מוניטין של חנות מקצועית כאן. נראה לי שלתקוע כזה ספק OVERKILL למפרט שלו זה קצת לא מקצועי. מצד שני הפותח דיון אמר שהוא בכלל רצה 900 W :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון מיצג לדעתי האישית את אחת מהבעיות בלקוח הישראלי: הוא נתקל בבעיה, החליט בלי שיהיה לכך בדל ראיה שהסיבה היא "לא טובה" (כמובן שלא יכולה היתה להיות ראיה כי זה פשוט לא נכון - הן גרסת ה32 ביט והן גירסת ה64 ביט מגיעות ללא DX9 מותקן מראש, וכפי שנאמר מאוד קל להתקין ידנית) - וממהר להאשים את המוכר שכביכול "הטעה אותו"... אח"כ מתלוננים על שירות "לא מקצועי" - תגידו, לכם היה חשק לנהוג באופן "מקצועי" עם לקוח כזה?

יש לי הרגשה שגם הספק המיותר בעליל נכנס למפרט מאותה הסיבה - הלקוח התעקש על ספק 900W, המוכר אולי ניסה להסביר לו שזה מיותר - אבל הלקוח כמובן יודע הכל הכי טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי איך חנות מתקינה וינדוס לבדיקות, ועל הדרך משאירה את המערכת לשימוש הלקוח?

לפי המפרט הלקוח לא שילם על זה ומדובר בעותק לא חוקי.

אני לא מתנדב באיזו מחלקה משטרתית לתוכנה בלתי חוקית, פשוט נראה לי מוזר שחנות מכובדת תעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי איך חנות מתקינה וינדוס לבדיקות, ועל הדרך משאירה את המערכת לשימוש הלקוח?

לפי המפרט הלקוח לא שילם על זה ומדובר בעותק לא חוקי.

אני לא מתנדב באיזו מחלקה משטרתית לתוכנה בלתי חוקית, פשוט נראה לי מוזר שחנות מכובדת תעשה את זה.

יש תקופת זמן לאקטיביזציה, זו כבר הבעיה של הלקוח והוא צריך לפעול כרצונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...