מעוניין במחשב בעיקר למשחקים בתקציב -4500. ללא כרטיס מסך וללא ציוד היקפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין במחשב בעיקר למשחקים בתקציב -4500. ללא כרטיס מסך וללא ציוד היקפי

yz101

Recommended Posts

שלום לכולם,

נסיון שני לפרסום ההודעה (הפעם מהאייפד).

ברצוני לרכוש מחשב למשחקים כי המחשב הישן שלי חולה מאד. אני מעוניין להשאיר את הכרטיס מסך הנוכחי שלי בכדי להוריד עלויות hd5800.

במידה והכרטיס מיושן מדי אשמח להצעות לרכישת כרטיס אבל התקציב יהיה עד 5000 שח להכל.

בעקרון, אני מעדיף להמתין עם השדרוג כמה חודשים.

תודה מראש.

1. מה התקציב המקסימאלי? 4500 ללא כרטיס 5000 עם.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אפשר לחסוך.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?לא

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? רוב הזמן משחקים.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. דיאבלו עתידי, משחקים כבדים.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). נכון להיום 1680:1050 אבל בעתיד אחליף מסך.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כרטיס מסך ומסך

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא, אין לי מושג איך עושים את זה.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. רמת גן

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעדיף להמתין עם השידרוג כמה חודשים אבל רוצה מפרט עכשיו? מה ההגיון? גם אמור לצאת דור מעבדים חדש השנה, וגם סדרות חדשות של אז כל מה שתקבל כאן לא יהיה רלוונטי בעליל אם תקנה עוד כמה חודשים.

בדיעבד הבנתי שכנראה התכוונת לשדרוג של הכרטיס מסך. בכל אופן איך HD5800 זה? 5830? 5850? 5870?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכרטיס בלבד, המודל הספציפי הוא 5850.

אני חושב שהוא יכול להחזיק עוד כמה חודשים ברזולוציה של המסך שלי בהגדרות סבירות. לא?

לאחר קצת מעבר על הפורום בניתי את המפרט הבא. אני אקח את הכונן מהמחשב הקיים שלי בנוסף ל ssd. האם שווה להשקיע בssd?

מעבד:

[..] INTEL 2500K - TRAY - לרוכשי מחשב חדש ! - זמין במלאי ₪988

לוח אם:

[..] ASROCK FATAL1TY P67 PROFESSIONAL - מבצע מטורף עד גמר המלאי ! - זמין במלאי ₪740

זיכרון:

[..] CORSAIR VENGEANCE 8192MB (4096MBX2) : 1600, CL9, LP : CML8GX3M2A1600C9B ₪320

צורב DVD:

[..] LG DVDRW GH-22NS90 X22 - BLACK - SATA - זמין במלאי ₪114

מארז:

[..] ANTEC THREE HUNDRED w/o PSU ₪299

רמקולים ואוזניות:

[..] LOGITECH (2.1) Z103 ₪142

ספק כוח:

[..] ANTEC TRUE POWER TRIO 650W - זמין במלאי ₪424

דיסק קשיח:

[..] ADATA SSD S510 SATA3 2.5" 120GB - מבצע מטורף - עד גמר המלאי ! - זמין במלאי ₪740

הרכבת מחשב:

[..] "הרכבה ובדיקות GOLD + פרוייקט OVERCLOCK" - הרכבה + ביצוע בדיקות איכות מעמיקות - אספקת מחשב עד 8 ימי עסקים ₪180

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪3947

מפרט זה הורכב באתר: www.IQPC.co.il

למשלמים במזומן\שיק אחד, הפקדה - 3% הנחה!

עד 5 תשלומים בשיקים ללא ריבית - שיק ראשון לתאריך הקניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* למה דגם ה-K, מתוכנן OC?

* למה לוח High-End סביר שלא תשתמש בחצי מהיציאות שיש לו וגם כנראה שלא תבנה מערכת עם זוג כרטיסים בעתיד?

* זכרונות יקרים ללא הצדקה.

* גם הספק מתאים למערך כרטיסים שאם לא יעשה בזמן הקרוב לא יעשה בכלל.

* לגיימינג מיותר, אומנם משפר זמני טעינה אך זה לא משהו שעולה לך כסף להמתין עוד כמה שניות לטעינה לא הורגת אף אחד, המחירים פר נפח עדיין גבוהים.

* ההחלטה בקשר לכרטיס היא בידך ואם הוא אצלך אתה יודע האם הוא מספק אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתוכנן oc בכלל.

רציתי לוח שיכול לתמוך גם בצמד כרטיסי מסך והבנתי שהלוח השן ממש טוב ולא יקר.

לגבי - אין לי מושג, בחרתי לבד.

Ssd - סתם רצון שלי להמהיר את המחשב. הבנתי שזה עוזר גם למשחקים.

לגבי הכרטיס - אני מנסה לחסוך קצת כרגע והכרטיס שלי נראה לי סביר כרגע ברזולוציה שאני משחק. הבעייה שלי כרגע היא המעבד המאד איטי שלי שמסתבר שהוא גם משפיע במשחקים.

בכל מקרה, אשמח להמלצה אחרת. זו הסיבה שפניתי לפורום. אני לא מאד מבין בזה.

תודה.

שי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* אם לא מתוכנן OC אין טעם בגרסת ה-K ובכלל אפשר לקחת את ה-2310\2320 שיוזילו עלויות וייתנו ביצועים דומים.

* אני לא רואה טעם בלוח שתומך במערך כרטיסים אלא אם יש לך תכנון ברור לקנות זוג כרטיסים בעתיד, אחרת לקנות לוח רק כדי שתהיה התמיכה כנראה יתברר כבזבוז לא קטן של כסף.

* כמו שאמרתי קודם, כונן אכן משפר זמני גישה לדיסק ובין היתר את טעינת השלבים במשחקים כאלו ואחרים, הוא לא יוסיף לך FPS ולא נראה לי שאתה מתפרנס ממשחקים לכן הוצאת מעל 500 ש"ח על כונן שיחסוך לך עוד כמה שניות מהחיים גם היא בגדר בזבוז כשיש דברים אחרים שהשקעה בהם תיתן תמורה הרבה יותר גבוה.

* החלפת המסך מתוכננת לאיזה תקופה?

* קח את 1333 הזולים ביותר שתמצא (כמובן עם אחריות של לפחות 3 שנים).

* אם ירדת מעניין ה-CF\SLI תוכל להחליף ספק ולקחת 520\550 איכותי.

* אם הכרטיס מספק אותך כיום אתה מוזמן לחכות קצת ליציאת דור חדש וירידת מחירים של הנוכחי אך אם המערכת שלך (בעיקר מעבד) יחסית מודרניים ואתה עדיין מרגיש חוסר משחקיות בכותרים מסוימים כנראה שמדובר על הכרטיס ולא על המערכת כולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...