לקוחות של רמי לוי בסלולר? - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקוחות של רמי לוי בסלולר?

gryffin

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעסה! גיליתי שהמכשיר שלי לא תומך ברשת שלו (נוקיה 5530). ממש לא בא לי להוציא 500 שקל על מכשיר שאני לא אהיה מרוצה ממנו או אלפי שקלים על מכשיר שכרגע אני לא מעוניין בו. אצטרך לחכות למפעילים החדשים שיתמכו ברשתות של ואורנג'.

לפי מה שERL מספר פה, גם לך לא אמורה להיות בעיה לעבוד עם רמי לוי, לפחות רוב הזמן...

מבחינת פלאפון והתדרים שלהם אני אספר מנסיוני הכואב כשקניתי (LG X2) שתמך ב-2100 ולא ב-850 הקליטה הייתה רוב הזמן, אך כשהגענו לחורים נידחים הייתי בתוך בניין שם ולא היה לי קליטה. אחריי "מחקר" הבנתי שהפריסה הראשית היא של תדר 850 שהוא הדומיננתי ואילו 2100 בפריסה נמוכה יותר והוא בימים אלו מתפרס יותר ברחביי הארץ.

אין סיבה לקנות טלפון חדש אם הנוכחי תומך ב-2100, רק שפשוט ייתכן ולפעמים תתקלו במצבים עם קליטה נמוכה עד אפסית ותאלצו לעוד ליד משהו "מגביר קליטה"- עמוד חשמל או משהו בסגנון.

אם יש פה חבר'ה שיכולים לאמת\לדווח על שימוש במכשיר תומך GSM 850 , ללא 2100 - ונמצאים ברשת של רמי לוי... זה יכול להיות נחמד ויעיל לכל חברי הפורום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UMTS / HSDPA: UMTS 900 / 2100 (E71-1) or
UMTS 850 / 1900 (E71-2) or UMTS 850 / 2100 (E71-3)

בהחלט! 2100 + 850 !

תזהר עם ההצהרות שלך.

לפי הנ"ל, יש למכשיר כמה גרסאות שתומכות בצירופי תדרים שונים, ולא בהכרח שתיפול על מכשיר מהגרסה שתומכת ב 2100 + 850. כדאי לברר היטב לפני שקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, לפי מה שאני מבין מהספקס, המכשיר שלי תומך ב850.

ה2100 זה E71-3, לי יש E71 רגיל(לא 1, לא 2, לא 3)

עריכה: אוקיי, יש לי E71-1 ולפי הפורום של הוא תומך ב:

E71-1 RM-346 = GSM 850/900/1800/1900; WCDMA 900/2100

נראה לי אז שאני בסדר, דה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזהר עם ההצהרות שלך.

לפי הנ"ל, יש למכשיר כמה גרסאות שתומכות בצירופי תדרים שונים, ולא בהכרח שתיפול על מכשיר מהגרסה שתומכת ב 2100 + 850. כדאי לברר היטב לפני שקונים.

אם קנית בארץ, סביר להניח שיש לך את המכשיר שתואם לנתוני ישראל

http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_E71-1_UG_he.pdf

[עמוד 7 משהו כזה]

ואז- זה בסדר :)

תמיד שווה לבדוק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואל, אני אומר לך את זה כאחד שמנוי בפלאפון הרבה שנים וכרגע מחזיק ב-HTC INSPIRE שתומך ב-850 של פלאפון וזוכה ליותר קליטה מאשר ה-LG שהיה לי. זה גם הסיבה שבגללה החלפתי אותו בINSPIRE כי בשבילי עם כל "החוכמה" של הסמארטפונים חשובה המטרה הראשית גם הטלפון- שיחות, ואם הטלפון לא מסוגל לבצע זאת כראוי, אז הטלפון לא שווה הרבה... :-\ בדקתי את עניין ה-2100 והבנתי שהפריסה שלה בעבודה לאורך הארץ, אבל לא היה לי סבלנות להתקע עם טלפון צולע בשיחות- אז החלפתי.

כעיקרון אפשר להסתדר יופי כמוני עם מכשיר שתומך רק ב-850 מכיוון וזה התדר הדומיננתי של פלאפון ברשת ה-UMTS.

רמי לוי נשען על הרשת של פלאפון, מה שאומר שאתם זהים אליי בפאן התדרים. ככה שמה שאני אומר כביל לגביכם.

רשת 015 נשענת על פלאפון ובנוסף גם על אורנג'= טווח תדרים רחב יותר ובמקרה של מחסור בתדר של פלאפון אז יש את אורנג' ולהיפך.

כפי שאמרתי מקודם, המקום היחיד שבו אני לוקה בחוסר קליטה או קליטה נמוכה הוא בבניין הלימודים שלי שעשוי אבן (בלוקים כבדים וקירות מזויינים) שחוסמים קליטה וברכבת שהיא פשוט כלוב פארדיי אחד ענק ואני בספק אם לאחרים יש קליטה טובה בה (ללא קשר לחברה הסלולארית והמכשיר, הקרונות חוסמיי קליטה כי הם מתכתיים והרכבת גם נוסעת בקטעים נטולי קליטה- דוגמה קלאסית היא בקטע ליד קריית גת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המכשיר שלי (נוקיב 5530) קניתי בארץ בחנות פרטית.

יש אפשרות לבדוק את התאימות של המכשיר בסניפים של רמי לוי?

או שאני פשוט אתאפק חודש-חודשים ואחכה להום- שאמורה כבר לצאת (כבר ראיתי פרסומים שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: אוקיי, יש לי E71-1 ולפי הפורום של הוא תומך ב:

E71-1 RM-346 = GSM 850/900/1800/1900; WCDMA 900/2100

נראה לי אז שאני בסדר, דה?

לפי זה, המכשיר שלך לא תומך ב850 בדור שלישי (שזה מה שמשנה לפלאפון/רמי לוי. תתעלם מהGSM), ולכן יעבוד רק ב2100. אם אתה רוצה מכשיר שיעבוד בשני התדרים של פלאפון/רמי לוי, אתה צריך את הE71-3, שהוא 2100 + 850.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...