HOT 100 מגה בקושי מגיע ל50 בspeedtest - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOT 100 מגה בקושי מגיע ל50 בspeedtest

idan007

Recommended Posts

חיברו אותי לפני כשבוע. אני מנסה ומנסה ולא מצליח לעבור את ה50 מגה בבדיקות.אני מגיע ל90 ומשהו בבדיקות מול האתרים של , HOT ו013.

עד עכשיו אמרתי טוב כנראה שזה ככה אבל אני רואה שאנשים כן מקבלים תוצאות יפות באתר ואני פשוט לא מבין מה הבעיה. אני מחובר ישירות להוטבוקס במהירות של 1GB. אפילו אחרי שעברתי על כל הפורום לא מצאתי תשובה אשמח אם משהוא יוכל בבקשה לעזור לי :nixweiss:

1834413300.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בזמן שלנתניה שם אני מקבל 70 (אני כרגע)

תבדוק בחיבור קווי . האלחוטי יכול להגביל.

זה מה שמשגע אותי. אני יכול גם להוריד משהו והמהירות מתפסת לאט לאט מגיעה נגיד ל5 מגה ואז פתאום נופלת ל1 מגה.

קוראים לזה traffic shaping ואתה לא הראשון שהבחין בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אז בקשר להורדה נגיד שזו לא בעיה של חוסר יציבות והכל תקין מבחינת הקו. עדיין למה התוצאה שלי בSPEEDTEST כל כך נמוכה בכל שעה ביום לכל שרת שהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יש לך?

XP

כי השרתים שם חלשים, תנסה בspeed.013.net

שם אני מגיע ל100

שם אני כן מקבל בסיבות ה90 כמו שאמרתי אבל ברגע שאני עושה את הבדיקה דרך SPEEDTEST אני לא מגיע אפילו ל50 גם אם זה דרך השרת של 013. בנוסף לזה המהירות שלי לא יציבה ומידי פעם ההוטבוקס מאבד סינכרון מול הספק יכול להיות שיש בעיות בעוצמה כי הוא מחובר כמעט ישירות דרך המגבר עם מפצל לשני ממירים בדרך. (הנורה של ה@).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ל 192.168.100.1

Connections

תצלם תמסך ותעלה את התצלום, אני יגיד לך אם יש לך בעיות בעוצנות קליטה של המודם ברשת הכבלים ואם אתה צריך להזמין טכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XPשם אני כן מקבל בסיבות ה90 כמו שאמרתי אבל ברגע שאני עושה את הבדיקה דרך SPEEDTEST אני לא מגיע אפילו ל50 גם אם זה דרך השרת של 013. בנוסף לזה המהירות שלי לא יציבה ומידי פעם ההוטבוקס מאבד סינכרון מול הספק יכול להיות שיש בעיות בעוצמה כי הוא מחובר כמעט ישירות דרך המגבר עם מפצל לשני ממירים בדרך. (הנורה של ה@).

xp בברית מחדל לא מוגדר אופטימלית לחיבור גבוה של 100 מגה גם לי היה בעיה כזאת

תורית את התוכנה tcp optimizer מפה http://www.speedguide.net/downloads.php

תגדדיר שם שיש לך 100 מגה וואז זה ישנה את ההגדרות של ה TCP IP וכל מיני דברים ב רגיסטרי בשביל להתאים את החיבור

לי זה עזר פלאים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ל 192.168.100.1

Connections

תצלם תמסך ותעלה את התצלום, אני יגיד לך אם יש לך בעיות בעוצנות קליטה של המודם ברשת הכבלים ואם אתה צריך להזמין טכנאי.

למה לתת לו חצי אינפורמציה? http://www.netcheif.com/blog/?p=2064

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xp בברית מחדל לא מוגדר אופטימלית לחיבור גבוה של 100 מגה גם לי היה בעיה כזאת

תורית את התוכנה tcp optimizer מפה http://www.speedguide.net/downloads.php

תגדדיר שם שיש לך 100 מגה וואז זה ישנה את ההגדרות של ה TCP IP וכל מיני דברים ב רגיסטרי בשביל להתאים את החיבור

לי זה עזר פלאים !

תודה ניסתי אבל לצערי זה לא שיפר כלום :s07:

zjzngj5nyg4e.jpglja3ejwzn

Cheif לפי ההסבר זה נראה תקין.

connection.jpg

zjzngj5nyg4e.jpg.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העוצמות שלך תקינות כך שהבעיה היא לא בחיבור עצמו. אל תסמוך על SPEEDTEST כבדיקה אמינה - מרבית השרתים שם לא יכולים בכלל להעלות בקצב של 100M ולכן הבדיקה נראית לך לא אמינה. הדרך הטובה ביותר לבדוק זת היא להוריד עם הרבה מקורות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...