תמיכה דפוקה יש להוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה דפוקה יש להוט

menymu

Recommended Posts

בהמשך לזה שכתבתי שיש לי איבודי מידע, היום היה לי שוב.

התקשרתי אליהם שוב זיהו הפעם 20-40% איבודי מידע.

אמרתי לנציג, שמע זה יכול להיות שחצי שעה לא תהיה בעיה ופתאום חצי שעה 50% איבודי מידע.

בקיצור אמר לי תנתק כבל רשת מההוטבוקס ניתקתי. הוא אמר לי עכשיו אני רואה אין איבודי מידע...

אמרתי לו הבדיקה שלך לא יעילה מה קשור כבל רשת לזיהוי איבודי מידע בתשתית...

אחר כך אמרתי לו, כפי שאמרתי לך יכול להיות שעכשיו חצי שעה לא תהיה בעיה אבל עוד חצי שעה תהיה...

אמר לי, אולי יש לך בעיה בכרטיס רשת... אמרתי לו אם ככה אז גם שהייתי עושה פינג לראוטר היה צריך להיות לי איבודי מידע לא?

אבל זה לא קורה...

מה התשובה הייתה? - אבל אין לך כרגע איבודי מידע פשוט (מצטער על איך שאני אומר את זה) תוכי מטומטם.

בנוסף אמרתי לו אם הייתה הבעיה בכבל רשת אז 24\7 היה צריך להיות איבודי מידע "אבל כמו שאמרתי לך יכול להיות שחצי שעה לא יהיו איבודי מידע" מה ששולל גם את הטענה הזאת...

ואז אמר לי אולי בעיה מול .נט. אמרתי לו גם את זה אני אשלול, כאשר אני עושה TRACE האיפי שלכם - 10.218.32.1 לפני שמגיע להוט.נט כבר בו יש לי איבודי מידע.

מה הייתה התשובה? - "אבל אין לך כרגע איבודי מידע"

כאן כבר התעצבנתי... אמרתי לו שמע בחור אני לא יודע מה לימדו אותך שם ואולי על חצי מדינה החארטות שלך עובדות אבל עלי לו, אם אתה לא מבין מה אני מדבר איתך או שאתה פשוט לא מעוניין תעביר אותי לנציג בחיר ואל תבזבז לי את הזמן...

בקיצור מחר אני אתקשר שוב ואבקש ישר נציג בחיר... לא ירצו לשמוע? להבין?

גם עם כל הטריפל המשתלם שלהם אני אתנתק ויעבור לבזק...

פשוט חבל לפני שבועיים הייתה תשתית פצצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...