Shuriken 2 לעתים לא מסתובב- האם נורמאלי? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Shuriken 2 לעתים לא מסתובב- האם נורמאלי?

nice-1

Recommended Posts

היי,

רכשתי בעקבות האשכול הזה - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=526093

מערכת מבוססת A6 & Shuriken Rev2 ושמתי לב לשני דברים מוזרים

1- המעבד מדווח על 10-20 מעלות רוב הזמן

2- המאוורר בחלק גדול מהזמן לא מסתובב כלל, ומתחיל להסתובב רק במאמץ יחסי. בזמן שהוא לא מסתובב רואים שכל כמה שניות יש לו "פעימה" כזו שהוא עושה בה חמישית סיבוב ואז מפסיק שוב.

האם התופעות האלה הגיוניות?

מה שמרגיע את הנודניק שבי מעט זו העובדה שכשאני עובר עם היד על הפתחים הכל אכן מרגיש לי קריר במידה טובה, מה שמרגיע אותי פחות זה שזה נמצא במקום דיי צפוף בסלון (לכל מאוורר צידי אין יותר מאינצ' לנשום, מאחורה יש מקום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שהלוח הוא של

כשבטלתי את הSmart Fan לחלוטין המאוורר דיווח שהוא על 2000 RPM שזה מה שהוא אמור להיות.

בSmart Fan יש לי שלוש אופציות - Auto, PWM, Voltage - עד עתה היה מסומן Auto.

יכול להיות שהכל בסדר, והוא לא מסתובב סתם?

יכול להיות שהMonitor מחלק את הטמפרטורה במס' הליבות הפועלות ולכן מציג לי תוצאה לא כל כך הגיונית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2- בזמן שהוא לא מסתובב רואים שכל כמה שניות יש לו "פעימה" כזו שהוא עושה בה חמישית סיבוב ואז מפסיק שוב.

האם התופעות האלה הגיוניות?

אותה תופעה בידיוק קוראת אצלי בנייד עם מעבד E350 גם של . בזמן הגלישה המאוור כלל לא נשמע, למעט "התפרצויות זעם" :o פעם בכמה דקות שבהם הוא פשוט מגיע לסל"ד מקסימלי לשבריר שניה ומייד נרגע.

כנראה סוג של קטע חדש אצלם. אותי, את האמת, זה משעשע :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון ל"לא שומעים את המאוורר", אני מתכוון למאוורר שאשכרה לא מסתובב. קשה לי להאמין שזה יכול לקרות בכלל בנייד.

עריכה: אחרי שהעברתי לPWM אני רואה שהמאוורר בערך על 200-300 סל"ד (שזה 10% מהמקסימום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא בדקתי איך זה נראה על המאוורר עצמו, אבל המד נראה הרבה יותר הגיוני עכשיו, תודה.

אני משתמש בHW Monitor של CPUID כדי לנטר את הטמפ', יש סיכוי שהתוכנה הטיפשה הזו מחלקת את המעלות במס' הCores? לא הגיוני שטמפ' העבודה היא 7 מעלות הרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...