מערך CF 6850 ובכללי קצת ידע צריך עזרה האם כדאי? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערך CF 6850 ובכללי קצת ידע צריך עזרה האם כדאי?

GMTK

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני רוצה לדעת על הבעיות על המערך של הCF הזה כי חיפשתי ולא מצאתי תשובות ברורות.

ומחר אני כבר הולך לאסוף את המחשב.

וקראתי קצת והתחלתי לפחד.

המחשב עצמו יחובר לטלוויזיה 42 אינץ FHD 3D LG ,לבנתיים עד שיהיה כסף לקנות מסך 23 אינץ FHD.

אז אני פונה אליכם לעזרה.

באיזה משחקים הוא לא תומך במערך CF?

אני הולך לשחק על הרזולוציה הכי גבוהה שיש!! על הטלוויזיה.

המחשב מיעד לגימינג כבד ולצפייה בטכני FHD 3D ,FHD.

הינה המפרט תודה רבה לעוזרים אני רוצה לדעת עם עדיף לי מערך CF כי כבר מחר אני הולך לקחת תמחשב כאילו היום בסביבות הצוהרים.

בשעה 5 או 4 או אפילו מוקדם יותר תלוי מתי יתקשרו.

עדיף לבטל תמערך או שהוא חזק?

מפרט:

מעבד:

[..] INTEL 2500K - BOX - לרוכשי מחשב חדש! ₪1055

לוח אם:

[..] ASROCK FATAL1TY P67 PROFESSIONAL - מבצע מטורף עד גמר המלאי ! - זמין במלאי ₪766

זיכרון:

[..] TRANSCEND 4096MB DDR3 1333 CL9 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪100

כמות:2

כרטיס מסך:

[..] SAPPHIRE HD6850 1GB GDDR5 - RETAIL - לרוכשי מחשב חדש ! ₪731

כמות:2

מארז:

[..] FRACTAL DESIGN DEFINE R3 BLACK FRONT USB3 ₪551

ספק כוח:

[..] SEASONIC S12II 620W ₪421

קרור למעבד:

[..] SCYTHE MUGEN III - זמין במלאי ₪205

דיסק קשיח:

[..] WD BLUE 500GB SATA3 - לרוכשי מחשב חדש מעל 3000 ש"ח ! ₪439

הרכבת מחשב:

[..] "הרכבה ובדיקות SILVER" - הרכבה + ביצוע בדיקות - אספקת מחשב עד 5 ימי עסקים ₪83

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪5182

והאם כדאי ללכת על כרטיס 1 במחיר של 1400 שקל? או שעדיף מערך CF זה מבלבל אותי.

תודה מראש לעוזרים חייב תעזרה שלכם.

גל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה עזרה חברים.

המחשב מיועד לקולנע ביתי וגיימינג כבד ואיכות גבוהה מאוד

כאילו כמה שאפשר תדה לעוזרים.

אני יודע שחסרה חצי שעה בשביל ה24 שעות.

אבל זה דיי לחוץ לי חחח וזה כולה חצי שעה.

אני חייב תעזרה שלכם מה כדאי לעשות האם הכל ינוצל כראוי ?

מחכה לתגובות תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט טוב אם זה מה שאתה שואל.

בדור 6XXX ה-CF כבר עובד מעולה. מעטים המשחקים שהם בעייתיים עם מערכי כרטיסים (אני יודע ש-witcher2 כזה).

חוץ מזה במקרה הכי גרוע תוכל לשחק במשחק ספציפי שבעייתי עם כרטיס בודד.

ב-1400 ש"ח תוכל להשיג מקסימום GTX570 שחלש מזוג 6850 אם כי התאימות כמובן תהיה מלאה (וגם טוב יותר ב-3D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש תודה על התגובה המהירה.

מה הכוונה איך אפשר לשחק בכרטיס בודד?

כמו שאמרו לי BTF3 עושה בעיות רבות מאוד ולא מומלץ ללכת על מערך כרטיסים ואמרו לי שכדאי לקחת את ה6950 ולפתוח אותו ל6970 ולקנות עוד 1 בהמשך.

המחשב מיועד למשחקים ולממש צפייה בתכני FHD 3D והכול על רזולוציה גבוהה מאוד וכמובן שהכרטיס מסך יעביר קול כמו ה6850.

אז מה ההמלצה להישאר עם אותו מערך שלא טוב ב3D אבל מצויין למשחקים?

או לקנות את הGTX570?

ואמרו לי גם שהדריברים שלהם לא טובים או שסידרו את זה כבר?

אני הולך לשחק רק על רזולוציה גבוהה 1920-1080.

ואפילו עם אפשר יותר אז למה לא.

מה לעשות?

תודה רבה מראש אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערך של 6850 זה חזק אבל לא חזק בהרבה ..

BF3 יעשה לך צרות בגלל כמות הזכרון לכל כרטיס .

6950 בתקווה ויפתח ל- 6970 זה שווה , אבל בכל מקרה מערך של 6950\70 - BF3 עף כמו שצריך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו אני לא יודע מה לעשות עם רק BTF3 יעשה בעיות וניצטרך לרדת מ1920-1080 ל1600-900 רק בBTF3 אז אין בעייה אבל

BTF3 הוא מישחק דיי חדש אז זה אומר שהמשחקים הבאים שהיצאו לא יעבדו לי כמו שצריך......

עם המערך של הכרטיסים יחזיק לי שנתיים אז אני יהיה מבסוט מאוד שרק אני יצטרך לקנות 2 כרטיסים חדשים מאשר מחשב שלם כמו שאני עושה עכשיו.

שוק המחשבים הוא כזה איך שאתה יוצא מהדלת הוא ישן.

סתם שאלה שלא קשורה האם הלוח אם יתמוך במעבדים החדשים(לאגא אגא )? או שרק האקסטרים היתמכו?

אני במצב קשה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו אני לא יודע מה לעשות עם רק BTF3 יעשה בעיות וניצטרך לרדת מ1920-1080 ל1600-900 רק בBTF3 אז אין בעייה אבל

BTF3 הוא מישחק דיי חדש אז זה אומר שהמשחקים הבאים שהיצאו לא יעבדו לי כמו שצריך......

עם המערך של הכרטיסים יחזיק לי שנתיים אז אני יהיה מבסוט מאוד שרק אני יצטרך לקנות 2 כרטיסים חדשים מאשר מחשב שלם כמו שאני עושה עכשיו.

שוק המחשבים הוא כזה איך שאתה יוצא מהדלת הוא ישן.

סתם שאלה שלא קשורה האם הלוח אם יתמוך במעבדים החדשים(לאגא אגא )? או שרק האקסטרים היתמכו?

אני במצב קשה מאוד.

במצב שלך הייתי קונה 6950 שנפתח ל- 70 אם עדיין יש כאלו , או 6970 ! יסגור לך הרבה פינות .. במהלך הזמן אם תרצה אחד נוסף לפי השיקולים שלך יתן בוסט רציני מאוד .

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא היום כשהושקו סדרת HD7800 שחזקה בהתאמה מ-HD6900 הייתי ממתין. ה-HD7850 יכול להיות הפתרון האולטימטיבי במידה והיבואן בארץ לא יצלוב את המחירון שלו בכיכר. (עולה כמו HD6950 ולכן תיאורתית יכול להמצא ב-1250 שקלים, תיאורתית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה אבל אני חושב ללכת על המערך הזה ובעוד כשנה להחליף אותו למשהוא חזק יותר שהמחירים יתאזנו קצת.

וכמו שאמרתה השיקו את סידרת ה7000 שעולה הרבה מאוד ביררתי ורוצים עליהם פה בארץ למעלה מ1700 שקל עם זה ה7850.

המחירים יקריים מאוד מאוד חבר שלי למשל קנה GTX580 והFPS שלו בBTF3 הוא 40 וליפעמים עולה ל60 שזה מצויין מאוד,טוב

מחשב ב11 אלף שקל מה אפשר לצפות המחשב שלו מטוס הוא עורך גרפי שמשחק הרבה.

הוא אמר לי שמע גל עם אתה הולך לשחק על 42 אינץ בהגדרות הכי גבוהות זה ישחוק לך תכרטיס מסך ברמה משוגעת.

אבל לי לא אכפת אני אוהב להנות ואוהב איכות ;) .

אז ניראה לי נילך על ה6850 שלפי מאמרים אומרים שזה כרטיס מצויין ועוד עם 2 כאלה להגיע לרמה גבוהה מאוד אך חבל שלא כל המשחקים

תומכים בזה.

ואף כרטיס יחיד לא מצליח לעמוד עם שילוב כזה בנתיים. וגם סידרת ה7000!!!!

אז אני ניראה לי למחיר כזה ילך על המערך של ה6850 בגלל הכסף ובעות שנה נחליף אותו שיהיה כסף וגם שירדו המחירים.

בקרוב בעוד חודש אני יקנה לי מסך או או משהוא אחד למשחקים כמובן שאני ילך לפורם מסכי מחשב.

יש לי שאלה לגבי המערך האם ה3D שלו ברמה גבוהה מאוד?כאילו יותר טוב מנגן בלורי(BLU-RAY) והוא מוצאי גם דרך הHDMI נכון?

האם הכרטיס מסך יספק אותי לשנה שנתיים הקרובות במשחקים כבדים ברזולוציה גבוהה מאוד?

האם איכות הכרטיס תספק אותי בסרטים באיכות גבוהה ?

כי מה שאני עושה במחשב זה קצת תוכנות קיוביס , CS5,מאיה . משחקים כבדים,וסרטים איכות HD ,FHD , FHD 3D.?

ותודה רבה ממש לכל העוזרים המהירים אתם ממש תותחים!!!

אני נהנה מהפורום הזה כל יום אחלה של פורם באמת .

ועוד משהוא לבנתיים אני הולך לשחק על וימשיך לשחק גם אחרי שאני יקנה מסך 22,22. על מסך 42 אינץ של LW570Y.

הינה קישור לטלוויזיה http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=125&subcatid=378&prodid=1042&keySearch=

אז מה אתם אומרים?

ועוד פעם תודה לכולם!!!!!!!!!! אתם עושים עבודה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...