שדרוג המחשב בתקציב 2000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג המחשב בתקציב 2000 ש"ח

puGs

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקשר? זה מעבד וזה כרטיס מסך

מה מה הקשר? ההתבלטות היא בין המעבד הנ"ל או לכרטיס מסך הנ"ל, מי שיביא ביצועים יותר טובים יהיה זה שייקנה בסופו של דבר. (אלא אם כן אני אמצע דרך לשלב בין כל הסיפור, אם ככה אתם ממליצים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם E8400, כמסך.

מה שכן, כדאי לך "לעשות חושבים" אישית לא הייתי משקיע במערכת הזו יותר מדי. החלפת פלטפורמה בלי החלפת כרטיס מסך לא תניב את שיפור הביצועים המיוחל. החלפת כרטיס המסך לבד תיתן יותר שיפור. בכל מקרה, לפני שאתה נוחת על הרעיון הגרוע הזה, אל תתפתה לשדרג זיכרונות ומעבד על הלוח הקיים, אלא אם אתה מוצא ממש מציאה, זה בדרך כלל רעיון גרוע, נגמר הסוס עבור ה775.

כרטיס מסך תוכל להעביר למערכת הבאה אם אתה מתכנן לקנות אחת בשנה הקרובה - אחרי זה גם תוכל להעביר אותו, אבל הרלבנטיות הולכת ויורדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל מקרה, 6850 לא יהווה שדרוג רציני ולכן לא מומלץ.

אם אתה מתכנן להחליף פלטפורמה בקרוב ומחכה שהתקציב יגדל, אתה יכול בהחלט לקנות כרטיס כמו 6870 ולהעביר אותו למחשב החדש.

*אתה יכול לחכות גם לדגמים חדשים של שיכולים להציע כרטיסים משתלמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני אסמוך עליכם. החלטתי להחליף את הלוח אם, להתקין עליו 4GB זיכרון ולהתקין כ.מסך SAPPHIRE HD 6870. יש המלצות ללוח אם? מומלץ גם שיתאים ל8GB RAM עם סטוק כזה או משהו. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שאם אתה מחליף לוח אם זה אומר להחליף גם מעבד?

להחליף לוח ללוח עם סוקט S775 זה טמטום אם הלוח שלך תקין.

צודק. יש איזו אופציה לשילוב צורה כזו שתאפשר לוח חדש? או שאתה ממליץ פשוט להישאר על הלוח הזה, מה שיהווה בעיה מהסיבות שציינתי קודם (OC, , לא פתוח לשידרוג בעתיד...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעייתי.. מצד אחד הזיכרון עושה בעיות ומצד שני כרטיס יביא הרבה יותר ביצועים...

אם יתאפשר לחרוג מהתקציב (אני אגייס כסף בדךר כלשהי, חובות או משהו :P ), יש לוח אם מומלץ לאותם ומעבדי i5 שהומלצו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה סדר מסוים:

רכישת DDR2 בדרך כלל לא משתלמת כיום.

רכישת מעבדים ל775 לא משתלמת כיום.

החלפת לוח אם תקין ל775 לא משתלם כיום.

התושבת השלטת היום היא S1155 ואין תאימות בינה ובין S775. למעשה אין תאימות בין מה שקיים אצלך לבין פלטפורמות עדכניות כלל. מערכת אינטלית נורמאלית של היום כוללת מעבד CELERON / PENTIUM / I3 / I5 / I7 שמתאימים לסוקט S1155 עם זיכרון וזה על לוח מבוסס H61 / H67 / P67 / Z68 וכד'...

שום דבר מהפלטפורמה שלך לא שימושי למערכת חדישה, ושום דבר שמתאים לחדישות לא מתאים לפלטפורמה הקיימת שלך (למעט גופי למעבד אולי).

הדבר היחידי בערך שתוכל לקנות ואולי יוכל לעבור איתך למערכת עתידית הוא כרטיס מסך. בטוח שהוא יוכל לעבור, לא בטוח שתרצה להעביר אותו.

זה שהלוח שלך לא טוב לOC, בכלל או עם E8400 בפרט לא אומר שיש להחליפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה למכור את השילוש הקיים + כרטיס מסך וקונה את זה:

מעבד:

[..] INTEL PENTIUM DUAL CORE S1155 2.6GHz G620 - BOX ₪333

לוח אם:

[..] ASROCK H61M-HVS ₪296

זיכרון:

[..] TRANSCEND 4096MB DDR3 1333 CL9 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪100

כרטיס מסך:

[..] SAPPHIRE HD6870 1GB - RETAIL ₪853

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪1582

עלייה למעבד I5 תגיע לכ-2100 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...