האם הכרטיס מסך שלי טוב? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הכרטיס מסך שלי טוב?

azaz

Recommended Posts

אני מתכוון למשל שאני רוצה לצפות בסירטון ביוטיוב על איכות 1080p HD זה לא נותן הקליפ נתקע כל כמה שניות.

עוד דוגמא שאני רואה האיכות לא משהו ואולי עם כרטיס מסך חדיש יותר התמונה תיהיה יותר ברורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בדקת שהתוכן שאתה רואה ביוטיוב לא נתקע כל כמה שניות בשל חיבור האינטרנט?

ל-HD4670 לא צריכה להיות שום בעיה עם תוכן ה-HD הכבד ביותר בצמוד לכל מעבד דול-ליבתי ממוצע של הדורות הקודמים

בנוסף, ההבדלים באיכות התמונה בין HD4000 לבין HD7000 זניחים לחלוטין, לא משהו ש-99.9% מכלל המשתמשים יבחינו בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ זה לא בגלל החיבור אינטרנט.

רק עם האיכות 1080p HD זה נתקע. עובד חלק-720p HD והשאר.

אבל זה קשור כניראה שהמחשב שלי כבר גמר את הסוס לדעתי-מעל 4 שנים יש לי תמחשב הזה אז הכל בו כבר ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ark.intel.com/products/27500/Intel-Pentium-4-Processor-supporting-HT-Technology-3_20-GHz-1M-Cache-800-MHz-FSB

זה המעבד? כי אם כן הוא חד עם HT,כך שמערכת ההפעלה מזהה שני ליבות. בכל אופן זה מחשב שעבר זמנו ("המעבד פג תוקף").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה...אבל אין מה לעשות מחשב בן יותר מ-4 שנים ששירת אותי לא רע בכלל כל התקופה הזאת...

אני זוכר בזמנו הוא עלה 5 אלף שקל בלי מסך.

מה אתם מציעים לשדרג או לקנות מחשב חדש דנדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לשדרג , עדיף לקנות חדש. 775 כבר מתה, אבל תוכל לשמור את הכרטיס מסך שלך. אם אתה רוצה להתייעץ על מפרט או לקבל תמיד תוכל לפתוח ת'רד בפורום מפרטים ושם יעזרו לך, רק על תשכח לענות על השאלון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...