PSVITA מישהו? היום ההשקה ב12 בלילה וקצת שקט פה. - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PSVITA מישהו? היום ההשקה ב12 בלילה וקצת שקט פה.

Weihenstephan

Recommended Posts

HuGeMouTh

לא אמרתי שהויטה או ה3DS בשלות לקניה כרגע מבחינתי

אבל בהחלטת יש להם הרבה פוטנציאל בעתיד עם ישפרו דברים מסוימים

בנוגע למחיר -מחיר ה3DS כבר טוב אפילו בארץ -בערך 900 שקל ולא חייבים לקנות עוד כמו בויטה

משחק עם קונים מחול זה עוד בערך 40$ שזה יקר -אבל קונים רק את הבאמת טובים כמו מאריו 3D וRE-R לדוגמה

מי שצריך לנסיעות יש את החנות הדיגיטלית עם כל מיני משחקים ישנים במחירים זולים -כרגע זה רק בהתחלה אז אין הרבה מבחר

אבל יוצא לזה עוד ועוד משחקים

בכל מיקרה תחשוב על העתיד לדוגמה עם יצא "3DS LITE" שנגיד יכלול שיפורים כמו מסך 3D איכותי יותר \עוד אנאלוגית \וזמן בטריה הרבה יותר טוב

ובוויטה מודל סלים עם בטריה הרבה יותר טובה מחיר טוב יותר וזיכרון לשמירות מובנה

ביחד עם העניין שעד אז יהיה שוק משומשים ומשחקים מוזלים -ופיתאום זה יראה הרבה יותר אטרקטיבי

אחד היתרונות של הנידות שמיעדים אותם לבערך 5 שנים -ובטווח הזה יכולים להיות שיפורים והורדות מחירים

לאומת זאת בסלולרים מה אתה יכול לעשות עם האיפון הראשון לדוגמה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל VITA יש חנות לא רעה בכלל, הרבה משחקים זמינים גם להורדה ובמחיר מוזל (10%).

ה 3DS זול יותר אבל אין לו מספיק משחקים גם היום ובכללי לא מדובר במכשיר הכי מרשים שראיתי בחיים שלי (במיוחד לא לייד ה VITA).

המחירים שכתבתי כוללים גם כרטיס של 16G (חוץ משל ארה"ב, צריך להוסיף למחיר שכתבתי עוד איזה 150-200 שקל). בלי כרטיס אני לא רואה מה אפשר לעשות עם VITA :nixweiss:

40$ זה יקר עד שמשבים ל 50$ שסוני רוצים ל UNCHARTED :P

יש עוד זמן עד שנראה גירסאות מחודשות של ה 3DS (חצי שנה-שנה) וה VITA (שנה-שנה וחצי). גם אי אפשר לדעת מה יהיו השיפורים, יכול מאוד להיות שההספק ירד אבל הם גם יקטינו את הסוללה בשביל להוריד משקל. לא נראה לי שסוני יוסיפו ל VITA, הם ישאירו את הקונסולה כמו שהיא ויורידו את המחירים של הזכרונות (כרגע על הרכיבים האלה הם עושים רווח מכובד והם צריכים את הכסף הזה).

דיי ברור שבשלב מאוחד יותר סוני יוסיפו MINI- ודברים דומים אבל יש סיכוי שעד שיגיעו הדברים האלה הקונסולה המקורית שקנית תמות :P

נ.ב.

מה המיסוי היום לקונסולות? הכי זול שראיתי זה 1194.408, לפי מה שהצלחתי להבין זה 15% מיסוי + 16% מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירי כרטיסי של הויטה מאוד יקרים

16 עולה הרבה יותר מ200 שקל

בעניין החנות - נתנה על ההתחלה המון משחקי PSP -רובם זבל ואף אחד מהם לא מנצל את החומרה העדיפה של הויטה

ככה שגם שם אני חושב שסוני צריכה לישתפר -אבל זה יקרה עם הזמן

אותו הדבר ה3DS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב 16G עולה 225 שקל (ב GAMESTOP, יכול להיות שיש אפילו זול יותר).

בדקתי את השילוב VITA + 16G + Travel Pouch (אני רוצה לראות את המפגר שלא יקנה Pouch ואחרי שבוע המכשיר שלו יראה כמו זבל) והתוצאה היא:

ארה"ב: 1240 שקל (ב GAMESTOP).

אנגליה: 1550 שקל (בכמה חנויות באנגליה).

ישראלי: 2000 שקל (ב fre.co.il).

בארץ 16G עולה 300 שקל, בארה"ב זה בסביבות ה 250 שקל ובהרבה מקומות יש לכבוד יציאת הקונסולה.

בקשר למשחקים, יש יותר משחקים ל PSV ובשבועות הקרובים יוציאו עוד כמה משחקים שנראים מאוד טוב. המחירים נעים בין 15$ ל 50$ ואת רוב המשחקים אפשר לקנות גם בחנויות וגם ב PSN (ב PSN זה יעלה פחות). כרגע יש משהו כמו 5 משחקים ששווה לקנות ועוד כמה משחקים של ה PSP שאפשר למצוא במחיר הגיוני.

UNCHARTED נגיד עולה 50$ בחנויות ו 45$ ב PSN אבל זה הורדה של 3.6G (מה שאומר שמי שקונה משחקים מסוני חייב 16/32G ואפילו יותר).

בעניין היבוא העצמי, יש ידע בקשר למיסים שמשלמים? כי אם זה רק מע"מ אז שוה לקנות מחו"ל, אם יש גם 15% נוספים זה לא שווה בכלל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין היבוא העצמי, יש ידע בקשר למיסים שמשלמים? כי אם זה רק מע"מ אז שוה לקנות מחו"ל, אם יש גם 15% נוספים זה לא שווה בכלל

בגלל החוק החדש זה מאוד מבלבל

בעיקרון עד 75$ כולל משלוח אין מיסים בכלל

ועד 300$ יכול להיות סוג של מיסוי -אבל לא מכס וכדי לך לברר את זה

בקשר למשחקים, יש יותר משחקים ל PSV ובשבועות הקרובים יוציאו עוד כמה משחקים שנראים מאוד טוב

במשחקי ריטל לויטה יש רק משחק טוב אחד כרגע וזה אנצארטד -והוא נחשב ברמה של אנצארטד 1

מעבר לזה רוב משחקי ההשקה לא יצאו טוב -והרבה מהם הם משחקים מוזלים

בעיניין משחקי PSP -שיחקתי את המשחקים הטובים ביותר שהיה לPSP להציע ובו נגיד את זה ככה -לא מפתיע שהקונסולה נפלה

אין פשוט הרבה משחקים טובים בPSP והויטה לא נותנת שיפור למשחקי PSP

אתה לא תקבל אנלוגית נוספת ופילטרים לגרפיקה במשחקי PSP ומניסיון שלי רוב הטובים הם

או פורטים מהניחות בעיקר PS2 או משחקים בהשראת הניחות בעיקר PS2 ורובם לא כיף לשחק בPSP -הם היו יכולים להיות הרבה יותר טובים בויטה

בגלל 2 אנלוגיות

אבל לפחות כרגע לא קיבלו תמיכה כזאת

ל3DS גם אין כרגע הרבה משחקים

למעשה יש 2 שאפשר לכתוב אליהם מאריו 3D לנד וRE-R

מתחת לזה משחקים בינונים ומטה כמו בויטה כרגע ואת החנות הדיגיטלית שבחיתולים

לסוני יש יתרון בכמות משחקי הPSP -הבעיה שרובם זבל כמו רוב הסיפריה בDS

אבל ל3DS יש תמיכה אחורנית בקלטות DS -רק שגם שם הקונסולה לא משפרת כלום במשחקים הישנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את

WipEout 2048

Lumines: Electronic Symphony (למרות המחיר המוגזם)

Escape Plan

Little Deviants (למרות שיש באוסף הזה כמה משחקים לא טובים)

וגם משחקים שזמינים גם בקונסולות הרגילות כמו

Ultimate Marvel vs 3

Rayman Origins

זה מעט יותר מ 300$ (1200 שקל). כניראה שבאמת יש מיסוי של 15% על המוצרים האלה ולא שווה להביא אותם לבד :-\ חבל שבארץ גנבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש גם את

WipEout 2048

Lumines: Electronic Symphony (למרות המחיר המוגזם)

Escape Plan

Little Deviants (למרות שיש באוסף הזה כמה משחקים לא טובים)

וגם משחקים שזמינים גם בקונסולות הרגילות כמו

Ultimate Marvel vs 3

Rayman Origins

פורטים שעדיף בהרבה לשחק בניחות ומשחקים דרג נמוך זה מה שיספק אותך ?

אני בנידת אף פעם לא קונה משחקי ספורט\מרוצים\ובאופן כללי משחקים שיש גירסה ניחת טובה יותר שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...