מתלבט בין הכרטיסים הבאים, בתקציב עד 2000 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין הכרטיסים הבאים, בתקציב עד 2000 ש"ח

Guy950

Recommended Posts

לאחר הרבה מריחות, הגיע סוף סוף הרגע לשדרג את הכרטיס מסך. אין לי כבר גם ברירה האמת, הכרטיס הנוכחי קורס יותר ויותר וזה מפריע לי לתפקוד המחשב.

בכל מקרה, אם זה רלוונטי אז אפרסם את המפרט שלי קודם:

מעבד Intel Q9550

זיכרון 8GB ram

ספק כוח קרוסייר 500W

לוח אם EP43 של ג'יגה בייט (יציאת PCI Express X 16 אחת)

כרטיס מסך נוכחי HD4870.

כפי שציינתי בכותרת, אני מתלבט בין מספר כרטיסים, שהם בסך הכל עד תקציב של 2000 ש"ח.

השימושים שלי הם גיימינג (BF3 לדוגמא), תכנות (לא רלוונטי במיוחד לכרטיס מסך אבל נציין בכ"ז), עריכת סרטים, סרטים HD ובקרוב 3D.

לכרטיס מחוברים נכון לעכשיו שני מסכים, אני לא יודע איך לבדוק את הרזולוציה הכללית שהם יוצרים אז אגיד לחוד מה כל אחד נותן.

מסך אחד 1440X900 (זה המסך המשני) ומסך שני (הראשי) 1920X1080. תוסיפו לזה שעוד כמה חודשים תצטרף טלוויזיה 40 אינץ' שתהיה מחוברת גם כן לכרטיס המסך.

כן, אני יודע, יש עומס.

הדילמות שלי הן:

http://www.tms.co.il/product/11016

http://www.tms.co.il/product/10677

כפי שרואים, אני בונה על כרטיסים עם 2GB כי הבנתי שאם מעמיסים מסכים, הזיכרון יוכל לספק את העבודה. זה נכון?

ואני תוהה לעצמי, ההבדלים בין 6970 ל6950 הם משמעותיים? ראיתי ביקורותו וקיבלתי את הרושם ש6970 הוא חזק יותר ונותן תוצאות טובות יותר, אבל השאלה היא האם הן מורגשות?

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאוד,

לא הייתי מודע לזה שהמצב הזה אפשרי. עכשיו באמת נראה לי שאקנה את ה6950 היות והוא הרבה יותר זול.

אבל אני תוהה, היות וATI מראש סגרו ליבות כדי לעשות הבדלים, מה הביוס השני מכיל בכלל? מה הם עושים במקור?

לא משנה, המשכתי לקרוא את הנושא וראיתי את השיחות.

תודה על המענה המהיר, מעריך את עזרתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבלת הביצועים של הכרטיס היא מלאכותית - התקינו ביוס שמגביל את מספר השיידרים הפועלים והורידו את התדר של הליבה ו\או .

הם בעצם חסכו בייצור כרטיס נוסך מה שהיה מוביל לבניית פס ייצור נוסף, תכנון, רכיבים שונים ועוד.

הביוס פשוט אינו מכיל את ההגבלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסבבה שלך 6870 יספיק די והותר ועולה בסביבת ה - 800 ש"ח ופחות. כנראה הכרטיס הכי משתלם.

חפש אותו ביד שניה באזור ה-500 ש"ח. קנה שניים אם אפשר.

אם כבר חיכת עד עכשיו.... למה לך בכלל לקנות כרטיס חדש כאשר יוצאת עכשיו סדרת 7 ויהיה פיחות רציני במחיר של סדרה 6?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. NAT64X בעוד שזה המחיר בו הגיוני שכרטיס כזה ימכר, בפועל הם בדרך כלל נמכרים יקר יותר ביד שניה, עד לרמה שעדיף לקנות חדש.

2. מאחר ויש כוונה לערוך וידאו, שווה בהחלט לבדוק באילו תוכנות תשתמש, אם הן כאלו שתומכות , שווה בהחלט לשקול GTX570. או האלטרנטיבה התקציבית יותר GTX560TI. בשימוש בPREMIERE אפשר לקבל בעזרתם תוספת ביצועים ניכרת מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. NAT64X בעוד שזה המחיר בו הגיוני שכרטיס כזה ימכר, בפועל הם בדרך כלל נמכרים יקר יותר ביד שניה, עד לרמה שעדיף לקנות חדש.

יש לי של המחיר הנמוך ביותר שהיה שעמד על בערך 820 ש"ח לפני איזה חצי שנה. לא בדקתי בחנויות לאחרונה על מה המחיר עומד וזה לא ממש מעניין אותי.

ביד שניה לא מזמן מישהו מכר מספר כרטיסי 6870 ב-600 ש"ח, אם היה יורד ל-500 הייתי גם קונה אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הורדתם אותו ל 6870? הבנאדם רוצה כרטיס עד 2000 ש"ח וזה מה שמציעים לו?

כמו שאמרתי הרבה נראה לי שהולך להיות ירידת מחירים רצינית בכרטיסים הבינוניים, כי כבר שנה שלמה למשל ה6850 נמצא על אותו מחיר,לדוגמא אני קניתי אותו לפני 8 חודשים ב649 ש"ח וכבר יותר משנה שהמחירים פחות או יותר אותו דבר ,ולפי סטיסטיקה מחירים יורדים אחרי יציאה של כרטיסים מדור חדש ,מה שנכון שזה לא יהיה מהר מדי,וגם שום דבר לא בטוח,אבל אם לא דחוף מומלץ לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...