פיתרון לשמע דרך רמקולים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיתרון לשמע דרך רמקולים

Guarding angel

Recommended Posts

שבת שלום לכולם,

יש לי טלויזית LED Samsung 40" מחוברת ב- לממיר,הממיר מחובר למערכת קולנוע בכבל אופטי.

עד כה כאשר חברתי מחשב נייד עם הייתי מקבל את הסאונד מהטלויזיה ולא מהמערכת.

איך ניתן לבצע את?

אשמח לפיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הסאונד מגיע למערכת אם ה מחובר לטלויזיה?

בנוסף ל תחבר את היציאת של המחשב לרסיבר, כנס להגדרות של הדרייבר ותבחר את היציאה של הרסיבר שחיברת (שאמורה להופיע שם) כברירת מחדל. זה אמור לעבוד..

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה הבעיה הזו פעם.

שלבים לפתרון:

1)קודם תבדוק אם למחשב הנייד שלך יש כרטיס קול של 5.1 ערוצים (דבר לא סטנדרתי בכלל). אם יש עדכן ונמשיך בכוון זה.

2)במידה ו-1 לא קיים, בדוק האם יש לך כרטיס מסך לא מובנה בנייד. אם כן בדוק האם הוא מוציא 5.1 ערוצים דרך ה- שלו. במידה וכן עדכן.

3)אם השלבים הקודמים לא מתקיימים. אז נעקצתה :P ותיצתרך לקנות כ.קול חיצוני בסגנון הזה (עולה 365 ב- KSP):

http://us.store.creative.com/Creative-Sound-Blaster-XFi-Surround-5.1/M/B0044DEDCA.htm

4)אם לא בא לך לבזבז כסף, אתה עדיין יכול לחבר את המחשב לרסיבר אבל יהיה לך סטריאו בלבד ולא 5.1 ערוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר את היציאה האופטית מהטלוויזיה לרסיבר עם כבל אופטי. אם האודיו שיגיע לטלוויזיה יהיה DTS, היא תוציא לך שני ערוצים מהיציאה האופטית. אם זה יהיה 5.1 AC3 היא אמורה להוציא לך 5.1 ערוצים ב AC3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר את היציאה האופטית מהטלוויזיה לרסיבר עם כבל אופטי. אם האודיו שיגיע לטלוויזיה יהיה DTS, היא תוציא לך שני ערוצים מהיציאה האופטית. אם זה יהיה 5.1 AC3 היא אמורה להוציא לך 5.1 ערוצים ב AC3.

לא יעזור לו! ניסיתי את זה בעצמי וטלוויזיות מעבירות רק 2 ערוצים דרך ה- . היא לא יודעת לפענח 5.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי הטלוויזיה שלך. תלוי בדגם. ה שלי מסוגלת לעשות PASSTHROUGH של 5.1 AC3. אני יודע שחלק מהסמסונגים גם עושות את זה. הוא יכול לנסות, ואם יגיד על איזה דגם מדובר אפשר לראות ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...