עזרה!! איך אני יודע איזה ספק מתאים לפס לד באורך 40M - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה!! איך אני יודע איזה ספק מתאים לפס לד באורך 40M

nadavs123

Recommended Posts

צודק לגמרי,

בבקשה,

1, סוג נורית: SMD5050

2, צבע: RGB

3, כמות לדים: 60 נוריות / מטר

4, חבילה: 5 מטר / סליל

5, זווית צפייה: 120 °

6, מתח עבודה: 12VDC

7, כוח עבודה: ≤ 36W/5M

8, עבודה נוכחי: ≤ 3A/5M

9, שטף האור הזוהר: 660-840 Lumens / מטר

10, שיעור הגנה :: (Non-Waterproof)

11, גודל: L500cm (5M) xw1.0CM Xt0.25cm

12, Tempreture עבודה: -20 עד 50 °

תודה חבר,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ספק 12v עם 50w (שזה אומר 4A בערך).

ניתן לשים ספק חזק יותר.

ל40 מטר צריך לפחות 24 אמפר.

רצוי לחלק את זה ל4 או יותר ספקים שיתחברו באמצע, כי באורך כזה המתח ירד לחצי עוד לפני האמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצריכה של הפס שלך היא 0.6A למטר. כפול 16 זה יוצא 9.6A, מה שאומר שאם תשים שני ספקים של 12V 5A, (סטנדרטי) אחד בכל צד, יהיה לך סבבה.

ל24 זה 14.4A, זה 3 ספקים כאלה. רצוי לפזר אותם באופן שווה לאוך הפס, ולא לחבר בקצה אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך?.. אבל זה מגיע סט של קונטרוליר ופס לד של 5 מטר

ובקונטרוליר יש את הכניסה של הספק אתה מבין?

אם זה לא טוב לחבר בצד אחד את הכל אז איך אני ישלוט על כל הלדים ביחד כי זה מגיע אם שלט כזה שבו אתה בוחר איזה צבע.

חשבתי לחבר בניהם לאורך של 24 מטר זה בשביל תאורה נסתרת אם הבנת,

אם אני ירכוש ספק של 12V 15A לצורך העניין של ה24 מטר אני יוכל לחבר את זה רק בקצה אחד של הכניסה של הקונטרוליר?

הכוונה לא יקרה שום דבר אם מתח כזה לקונטרוליר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבת שום דבר על קונטרולר, אני לא אמור לנחש. מבלי לבדוק את הקונטרולר אין לי דרך לתת לך תשובה. לרוב הקונטרולר מוגבל בזרם, ואני לא חושב שאפשר להגיע ל15A בקונטרולר בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה דברים שמגבילים את הזרם (כלומר - אורך של הלדים) שאתה יכול להעמיס לכל....

ספק :

1. אמור להחזיק את הכמות של הלדים

קונטרולר :

2. אמור להחזיק את הכמות של הלדים (רכיב המיתוג)

פס הלדים עצמו :

3. המוליכים הראשיים שעוברים לכל אורך הפס אמורים להחזיק את הזרם - כלומר גם בקטע של התחממות וגם בקטע של מפל מתח

את 1 ו 2 אתה יכול לחשב מהנתונים של הקונטרולר והפס

הפס שכתבת בהתחלה לוקח 3A (36W) ל 5M כלומר 24A (192W) ל 40M

ספק כוח מתאים - ספק של מחשב (ולא סתם ספק גנרי אלא איזה FSP)

קונטרולר - תבדוק לפי הנתונים שלו. יתכן מאוד שתצתרך לחלק את הפס לכמה חלקים אם קונטרולר לכל אחד מהם

את 3 יותר טריקי לחשב אבל בתור התחלה כמו מה נראים המוליכים בתוך הפס ? הערכה לגודל שלהם ? נראים כמו נחושת או אלומיניום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתמונה לא ניתן לראות הרבה

מה שכן, אני לא חושב שהפס לדים יכול להעביר לאורך שלו (במוליכים הראשיים) יותר מכמה A - בטח לא הרבה יותר מה 3A ש 5 מטר לוקחים

כך שלכל הפחות תצתרך לחלק את הפס לדים לחלקים של 5 מטר ואת הזרם העיקרי להעביר אם כבלי חשמל של 2.5 ממ או יותר (שים לב ל 25A ה 2.5 הוא הגבלה תרמית - כלומר עדיין תהיה לך נפיל מתח ענקית - אתה תצתרך כמה כבלים של 2.5ממ במקביל לכל מוליך כדיי לא לאבד מתח ללדים) - וזה בהנחה שהספק והקונטרולר בכלל מספיקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...