צריך יעוץ לגבי קונסולה - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך יעוץ לגבי קונסולה

Avidar.R

Recommended Posts

ברשותי נימצא 360 פרוץ עם 120 גיגה וכל האביזרים הכוללים אך לאחרונה נוצרו בעיות בקונסולה כגון

1.עלי לחדש את הפריצה מכיוון שאני משחק רק משחקים צרובים והפריצה שיש בxbox שלי מיושנת ברצוני לציין שאני לא משחק ברשת בכלל

2.החיבור של הhd שבקונסולה נהרס לי לכן הוא צריך תיקון כדי ליראות בHd אך אני לא יודע אם תיקון כזה קיים וכדאי

3.הקונסולה מיתקשה ליקרוא משחקים צרובים לאחרונה

יהי לכך ובהתאם למצב הקונסולה אני שוקל לקנות קונסולה חדשה אך אני רוצה לחסוך בכסף ולכן ps 3 לא כל כך על פרק

חשבתי על קניית מכשיר חדש כמו 4 slim gb ולהעביר את ה120 גיגה של הxbox הישן שלי לxbox החדש שאני אמור לקנות האם זה אפשרי?

אם אני קונה אני מעוניין לקנות רק את המכשיר ללא כל אביזרים אחרים מכיוון שהם ניצאים ברשותי

צינתי שאני רוצה לחסוך מכיוון שבזמן הלא רחוק הקונסלות הללו לא יהיו רלונטיות

מה אתם חושבים שאני צריך לעשות לקנות חדש לתקן את האקס בוקס הישן

כמו כן אני ישמח שתיעצו לי ותגידו את מה שאתם היתם עושים במצבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל דבר דבר

1-על פריצות אסור לדבר פה ואתה מפסיד המון מהחוויה בדרך הזאת

ואפשר לקנות מקורים מאוד בזול היום להחליף למכור משחקים שסימתה וכו

2-החיבור של הHDMI אתה בטח מתכוון

אפשר לעקוף את הבעיה מאוד בקלות בלי לתקן כלום עם יש לך בטלוויזיה חיבור כחול של מחשב (אני חושב שזה VGA אבל לא בטוח )

או לחלופין חיבור קומפוננט (דומה לקומפוזיט אבל 5 חוטים במקום 3 )

עם יש לך את אחד מהחיבורים האלו אתה יכול להזמין כבל כזה שמתאים ל360 ואז להגדיר את הרזולוציה שתתאים למסך (בגלל שזה חיבור שונה הגדרות המפעל נמוכות אבל הכבלים האלו תומכים גם בFHD

בכל מקרה אחרי ההגדרות יהיה לך מאוד קשה לראות אבדל באיכות בין זה לבין

חשבתי על קניית מכשיר חדש כמו 4 slim gb ולהעביר את ה120 גיגה של ה

אפשרי אבל בעיתי

המארז ארד דיסק של ה360 השמן שונה מהמארז ארד דיסק של הסלים

אפשר לקמבן חיבור עם מפרקים את המארז של הארדיסק השמן ומחברים אותו בצורה עקומה לסלים

אבל לא לדפוק את החיבור עדיף לקנות מארז ארד דיסק של הסלים (כן מוכרים דברים כאלו )

ואז לעביר את הארד דיסק למארז החדש ואז להתקין בסלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכניסה האנלוגית של ה360 אפשר לחבר כל מיני חיבורים

כמובן שצריך כבל שמתאים ל360 כי כמו הרבה יצרניות זה חיבור יעודי לקונסולה ולא איזה סטנדרט

כבל בננות או קומפוזיט עם אתה רוצה שזה 3 חוטים שמהם אחד ווידיאו ו2 לאודיו לא מאפשר הרצה בHD

וזה מה שגיע עם הקונסולה ומבחינת איכות תמונה הכבל הכי זבל

מאליו יש כבל S ווידיאו -שלמרות השם גם נחות וגם לא מוציא HD

מאליו יש כבל קומפוננט שב360 תומך בעד FHD שזה הרזולוציה הגבוה ביותר שיש ל360 לתת

באותה רמה יש כבל אני חושב שהשם זה VGA לא בדיוק זוכר אבל חיבור נפוץ מאוד במחשבים מה שהיה לפני DVI

2 הכבלים האחרונים יתנו לך את אותה הרזולוציה שהכבל נתן לך ואפשר להזמין אותם מחול בזול

פשוט תבדוק בטלוויזיה שלך עם יש לך את החיבורים האלו

במקרה שיש לך מערכת אולי תיצתרך לקנות גם כבלים מעריכים לאודיו -תלוי מאוד איך אתה מחבר את המערכת

בעניין הארד דיסק אמרתי לך במקרה כזה מאוד מומלץ לקנות מארז ארד דיסק לסלים ולהתקין רק אחרי החלפת המארז ארד דיסק מהשמן לסלים

בלי החלפת מארז הארד דיסק זה אפשרי אבל עלול לדפוק לך את החיבור הארד דיסק

מה גם שהארד דיסל לא ישב כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...