משחקים לזוג ברשת - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים לזוג ברשת

idofr

Recommended Posts

הי שלום לכולם, רבה הגורל וחברה שלי כרגע בארה"ב לתקופה מאוד ארוכה.

עכשיו סקייפ והכל זה מגניב אבל צריך גם להיות יצירתיים ולעשות דברים ביחד, אחד הדברים שחשבתי עליו הוא לשחק משחקי רשת ביחד.

לזה חשבתי על 2 משחקים, הראשון אסטרטגיה - Warcraft3, לי יש עותק מקורי והיא יכולה לקנות אותו בזול וזה יכול להיות מגניב

השני אני רוצה משחק יריות First person shooting, צריך להיות משהו קליל (הלפטופ שלי יחסית חזק אבל שלה לא משהו) ושאני יכול לבחור לשחק איתה ואם אני רוצה אז גם רק איתה (אבל שתיהיה גם את האפשרות לשחק מול אחרים)

אני אשמח להמלצות בנושא, חשבתי על American Army אבל מכיוון שלא שיחקתי בו מאז הראשון יצא אני לא ממש יודע\זוכר איך הוא מתנהל ברשת.

עריכה --- שחכתי משהוא חשוב (!!) היא עם , אז זה חייב להיות משהו שרץ גם על מק

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש מיליונים, בשביל זה אני מבקש המלצות

צריך משהו או חינמי או זול, שיעבוד על ולא יצטרך יותר מידי בלאגן כדי לשחק בו (בואו לא נשלה את עצמנו, היא אישה)

עריכה - שווסטר - אם עוד פעם אחת אתה מתחכם עלי אני הורג אותך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות גאון בשביל רוב הדמויות ב TF2, גם PYRO דמות דיי פשוטה ומהנה לשימוש.

אפשר לקנות את Portal 2 - Two Pack ב 55$ ב , זה יוצא 27.5$ לכל אחד וה CO OP של המשחק הזה מצויין ומאתגר. אתם גם תשחקו אחד עם השני ולא אחד נגד השני שזה תמיד טוב :P

עריכה:

אם אתה רוצה יש לי גם קופון הנחה של 33% הנחה על משחקים של ואין לי מה לעשות איתו, זה יוריד את המחיר לכ- 37$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, תודה רבה על ההמלצות

שווסטר, אני מאמין שיש בנאדם אחד בעולם שקורא לך ככה, אז כשתבין מי זה תגיד שלום.

בכל מיקרה, אני חושב שלפחות בהתחלה ניקנה אולי רק את Warcarft וניראה איך זה הולך, הסתכלתי על TF2 והוא ניראה אדיר ומצחיק אז נתחיל איתו. אם ניראה שאנחנו רציניים בעיניין אז נמשיך לPortal. תודה על ההצעה לקופון, אני יזכור את זה :)

אם יש עוד המלצות אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט לוקח את זה כאפשרות, אני פשוט מחכה לראות איך יזרום לנו כל הקטע הזה.

נתחיל עם TF2, ונראה לה קצת את וורקראפט, אם זה יזרום ויהיה כיף אז נמשיך כשאני שומר את PORTAL כאפשרות טובה. עכשיו גם ראיתי שיש Assassins creed למק, ניראה לי גם אחלה דבר (להתנקש בחברה שלי באיטליה העתיקה, איך זה יכול להיות לא כיף?)

בכל מיקרה, היא לא גיימרית, אז אם אני יצליח להנכניס אותה לזה, מצוין, אם לא לפחות לא בזבזנו כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שלשחק FPS עם שחקנים בארה"ב זה לא אידאלי עדיין אתם יכולים להתפשר על שרת באנגליה ואז אולי תצליחו להרחיק שחקנים מהחוף המערבי. הפינג הכי טוב היום לחוף המזרחי הוא בסביבות ה140 אם אני זוכר נכון.

מבחינת איזה משחקי לשחק עם האישה אני לא הכי יודע. אשתי לא מתעניינת במשחקים אבל היא אוהבת פאזלים ותשבצים יפנים. היא שונאת משחקים אלימים . אפשר לשחק איזה MMORPG כי יש המון חינמים ושם יש שיתוף פעולה ולא צריך ללכת אחד נגד השני. הבעיה עם MMORPG היא שהם ממכרים וגם קשה להסתנכרן עם אנשים שנמצאים בארה"ב בגלל ההפרשי זמנים אבל שני אנשים יכולים להסתדר.

אפשר גם לשחק terraria בmultiplayer אבל הonline של המשחק קצת laggy בפעם האחרונה שניסיתי. הlag יכול להיות מאוד בעיתי והמשחק עצמו לא קשה במיוחד וכשמשחקים יותר משחקן אחד הוא הרבה יותר קל. (יש לי אגב איזה 3 עותקים אקסטרה שעלו סה"כ 10$ ) . יש במשחק המון תוכן למרות שהוא לא נראה מסובך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...