AGPX4 לעומת AGPX8 מה ההבדל בפועל? בביצועים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AGPX4 לעומת AGPX8 מה ההבדל בפועל? בביצועים?

ron533

Recommended Posts

אני בסקר שוק אחרי כרטיס מסך מתאים, ויש לי מחשב לא רע לדעתי רק שה AGP שלו הוא X4 ולא X8.

1. כמה זה פוגע בביצועים בפועל? הבנתי שזה לא ממש מוריד בחצי...אלא עד 20%+ -... זה נכון?

2. מה יותר משפיע - הרוחב פס 128/256BIT, או ה"צינורות" 4/8 ?

3. מה השילוב הכי אופטימלי של רוחב פס וצינורות שיותר משמעותי ומתאים ל AGP X4? (אין לי תקציב ל 256/8 PRO )

ל9800SE ראיתי שיש 256BIT אמנם אבל 4 צינורות פעילים. לפי הסטיקי שקראתי, הבנתי שלא בטוח שהוא נפתח עם האומגה ל 8, אז אולי בכלל כדאי 9600XT שהוא 128BIT ו 4 צינורות אבל מהירות שעון גבוהה יותר...??

יש בנושא הזה הרבה משתנים (שלא לדבר על מחיר - שקובע בסוף הכל...:) אז סליחה אם השאלות שלי חוזרות ומורכבות... :)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לפי דעתי אתה לא ממש צריך כרטיס מסך חדש יש לך כרטיס די טוב טי200 אולי כרטיס זקן כבר אבל הוא עדיין כרטיס טוב!

לפי דעתי כדי לך לחכות עוד קצת עד החודש השני או השלישי ויצאו דברים כרטיסים חדשים אם תמיכה ב-DX9.1

כי עכשיו אין לך כל סיבה לקנות כרטיס חדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בסקר שוק אחרי כרטיס מסך מתאים, ויש לי מחשב לא רע לדעתי רק שה AGP שלו הוא X4 ולא X8.

1. כמה זה פוגע בביצועים בפועל? הבנתי שזה לא ממש מוריד בחצי...אלא עד 20%+ -... זה נכון?

2. מה יותר משפיע - הרוחב פס 128/256BIT, או ה"צינורות" 4/8 ?

3. מה השילוב הכי אופטימלי של רוחב פס וצינורות שיותר משמעותי ומתאים ל AGP X4? (אין לי תקציב ל 256/8 PRO )

ל9800SE ראיתי שיש 256BIT אמנם אבל 4 צינורות פעילים. לפי הסטיקי שקראתי, הבנתי שלא בטוח שהוא נפתח עם האומגה ל 8, אז אולי בכלל כדאי 9600XT שהוא 128BIT ו 4 צינורות אבל מהירות שעון גבוהה יותר...??

יש בנושא הזה הרבה משתנים (שלא לדבר על מחיר - שקובע בסוף הכל...:) אז סליחה אם השאלות שלי חוזרות ומורכבות... :)

תודה

1. פריימים בודדים, כמה הם שווים באחוזים זה תלוי בביצועים הכלליים :)

2+3. בעקרון הם תלויים אחד בשני,הרדאון 9800SE נשאר עם רוחב פס של 256BIT בגלל ה4 צינורות שעצם לא מופעלים, ככה סתם ללא האומגה לא יהיה הבדלי ביצועים רציניים בינו לבין ה128BIT. אני חושב שכרג כשHYPE ה9800SE נגמר והוא מתחיל להעלם מהחנויות ה9600XT הוא פתרון מצויין והג'יפורס 5900XT עוד יותר אבל גם עולה קצת יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...