כמה תחזיות לגבי long horn - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה תחזיות לגבי long horn

nice

Recommended Posts

nice, אולי תפסיק לזרוק שטויות בקצב של מכונת ירי?

windows 2000 יציבה לא פחות מ- xp, ומאובטחת אפילו יותר. זה שהם מפסיקים למכור אותה באפריל לא אומר שהם לא ימשיכו לעדכן אותה, לפחות בשנתיים הקרובות (מודל 5 השנים של מיקרוסופט).

אם אתה מחליף מערכת הפעלה כל שנה בגלל המראה שלה שמתחדש, אז אתה יכול להשתמש ב- 98 עם לייטסטפ או windowblinds ולהנות כל יום ממערכת הפעלה אחרת.

זה שאפשר להוריד את ה-themes מ- ולחסוך במשאבים זה נכון, אבל היא עדיין צורכת הרבה הרבה יותר משאבים מ-2000.

איזה תוכנות לא עובדות לך על 2000? tweak xp? מדובר כמעט באותו ה-kernel, וכל תוכנה (פרט לאלה שמפותחות במיוחד עבור XP) עובדת על שתי המערכות.

ואז מה אם LH מסתובבת ברשת? build 4051 (עדיין לא אלפא, שלא לדבר על בטא) הופץ לפורום מצומצם של אנשים ע"י מיקרוסופט, וכמו תמיד מישהו הפיץ את זה באינטרנט. להזכירך (או שאתה צעיר מדי?), לפני שלוש- ארבע שנים, הסתובבו ברשת גרסאות מוקדמות של neptun, שאח"כ הפכה ל-whistler, ובסופו של דבר שווקה כ-. הגרסאות המוקדמות ההן, בדיוק כמו הגרסאות המוקדמות של LH עכשיו, הן לא יציבות לחלוטין ואף אחד לא אמור להשתמש בהן כמערכת הפעלה ראשית, אלא רק למטרות נסיון ופיתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מעט אור דוחה הרבה מן החושך"

בנאדם אינו יודע כמה הרבה עליו לדעת, כדי לדעת כמה מעט הוא יודע"

"שקר שנאמר לעיתים תכופות מדי הופך לאמת"

"צחק על עצמך לפני שמישהו אחר יעשה זאת"

www.pitgam.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מעט אור דוחה הרבה מן החושך"

בנאדם אינו יודע כמה הרבה עליו לדעת, כדי לדעת כמה מעט הוא יודע"

"שקר שנאמר לעיתים תכופות מדי הופך לאמת"

www.pitgam.net

אני שמח שאתה יודע לקרוא, ולעשות copy-paste. עם זאת, אתה נמצא בפורום שמתעסק בתוכנה, לא בפתגמים. אבל אם כבר, אז "סייג לחכמה - שתיקה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה האפשרויות?,לתת לך להיות לבד בפורום ולענות על כל השאלות?.

"רק השוטים והמתים אינם משנים את דעתם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שטעיתיכי קראתי באיזה מקום (נענע וואלה או ynet ) שעכשו הוציאו או מתכוננים להוצי (לא ידעתי איזה מהם) את widnows 2000 מהחנויות ולהפסיק להוציא עידכונים לה.

כנראה שטעיתי.

קראת את זה על Windows98, לא 2000.

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=21;action=display;threadid=56270

widnwos 2000 היא על פי דעתם של רבים גדולים ממני לא יציבה ובטוחה כמו ובדרך כלל אין בעיות שאי אפשר לתקון אותן בשתי המערכות אל תמיד יש בעיות כמו מהירות תגובה,יציבות,ואבטחה.

אני לא נסה לשנות את עמדתך אך אני מציע לאלה שלא כמוך לעבור מ2000 לxp אם לא כרוך בזה תשלום.

והיא לא ממש "לייט" בגלל שאפשר בקלות לשנות את המעטפת לחסוך במשאבים.

כמו שאמרו לך, 2000 לא פחות יציבה מ-, וכל הסיבות כבר נאמרו בצורה יפה ע"י קודמיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך.

על שהעמדת אותי על טעותי.

מה זה פה משפט צדק?.

כל העיקרון זה ללמוד ולצבור ידע מהפורומים.

אני יודע שאתם מנסים לתקן אבל באמת קצת התחשבות בזולת.

הכי פשוט זה היה לא להגיב בכלל אבל החלטתי כן להגיב ואלי להשכיל אתכם מעט.

סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...