בעקבות הביקורת: מקדונלד’ס מפסיקה את הגועל נפש הוורוד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעקבות הביקורת: מקדונלד’ס מפסיקה את הגועל נפש הוורוד

T0xicPie

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא היינו אוכלים את זה.

בישראל הקציצות של מקדונלדס גם ככה קטנות הרבה יותר מ450 גרם (הגדלים בהם היו משתמשים לכאורה בזבל הוורוד)

בכל מקרה, בישראל לא היו משתמשים בזה.

יש לך בעיה בהבנת הנקרא, נסה לקרוא את המשפט הרלוונטי שוב.

בשום מקום בעולם לא מוכרים המבורגר 450 גרם (אתה יודע איזה גדול זה?!??) במקדונלדס, ובשום מסעדת מהיר אחרת.

למעשה דווקא בישראל הקציצות גדולות יותר מארה"ב, שם הגודל הממוצע של קציצה קרוב יותר ל-45 מאשר ל-450 גרם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי שעה ביום?! אולי אם יש לך כבר המבורגר מוכן וציפס מוכן. אבל המבורגר קנוי מהסופר הוא דרעק באותה מידה ולהכין מבשר קצוץ לוקח הרבה זמן, כנ"ל לגבי ציפס (אם כי לא באותה מידה).

אם כבר אז מדהים שאנשים אוכלים במקדונלדס ולא בהמבורגריה נורמלית בעלות של עוד 10-20 שקל (בעיסקית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) כל בשר טחון שאתה קונה מתווסף לו משהו מתווסף לו מחליפי בשר, בארה"ב זה מגיע עד ל-30 אחוז מסך הקציצה. לא יודע מה קורה בארץ

ב) אנשים אוכלים בחוץ כי ככה זה, כי לפעמים אין אופציה לאכול בית. היכן שאני נמצא אני יכול לבחור בין לאכול אוכל בייתי במחיר של מסעדה זולה, לאכול פיתה או בגט עם פלאפל/ שווארמה (קנויה) שמתבשל בשמן מתקופת האינטיפאדה, תאילנדי שבאופן עקבי גורם לי לשלשול או מקדונלדס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד - 450 זה אמנם גדול אבל לא ענק (כמובן תלוי אם זה 450 אחרי בישול או לפני), בארץ מוכרים גם של קילו ואף יותר אם תבקש יפה.

פשוט תקנו בשר טחון מהקצבייה, 30 ש"ח לקילו, ואף פחות אם יש . להכין המבורגר זה בערך הדבר הכי קל שיש. (לא חסר מתכונים ברשת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעיה בהבנת הנקרא, נסה לקרוא את המשפט הרלוונטי שוב.

בשום מקום בעולם לא מוכרים המבורגר 450 גרם (אתה יודע איזה גדול זה?!??) במקדונלדס, ובשום מסעדת מהיר אחרת.

למרות שזה לא ממש מסעדת מהיר כי הסטנדרטים הרבה יותר גבוהים, בתפריט של בלאק קיים המבורגר "T-REX" שהוא 450 גרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה ללכת לקצב ולבקש שיטחון לך אנטריקוט \ סינטה טרי להמבורגר זה הכל עניין של כסף.

בדיוק מה שאמא שלי עושה. היא לעולם לא קונה בשר טחון "מוכן" אלא מבקשת שיטחנו לה במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי שעה ביום?! אולי אם יש לך כבר המבורגר מוכן וציפס מוכן. אבל המבורגר קנוי מהסופר הוא דרעק באותה מידה ולהכין מבשר קצוץ לוקח הרבה זמן, כנ"ל לגבי ציפס (אם כי לא באותה מידה).

אם כבר אז מדהים שאנשים אוכלים במקדונלדס ולא בהמבורגריה נורמלית בעלות של עוד 10-20 שקל (בעיסקית).

הגזמת בטירוף. להכין צ'יפס זה לא יותר מעשר דקות עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...