מה הנשק האפקטיבי ביותר עבור המקצועות השונים ב BF3? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הנשק האפקטיבי ביותר עבור המקצועות השונים ב BF3?

T0xicPie

Recommended Posts

למכונות יריה יש רתע גדול יותר ונראה לי גם קצב אש נמוך יותר מרובי הסער של ה Assault אבל מחסנית של 100-200 כדורים זה בהחלט יתרון עצום.

נגיד ככה, אם הייתי צריך להסתער על איזה מבנה - Assault, אם הייתי צריך לשמור על אותו מבנה - Support.

אגב, אחרי כל ההמלצות ניסיתי לשחק קצת עם ה M27 (למרות שלפני כן לא התחברתי אליו), זה נדמה לי או שיש לו נזק נמוך יותר מה MG36? היו מצבים שיריתי במישהו גם 5 כדורים והוא לא מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למכונות יריה יש רתע גדול יותר ונראה לי גם קצב אש נמוך יותר מרובי הסער של ה Assault אבל מחסנית של 100-200 כדורים זה בהחלט יתרון עצום.

נגיד ככה, אם הייתי צריך להסתער על איזה מבנה - Assault, אם הייתי צריך לשמור על אותו מבנה - Support.

אגב, אחרי כל ההמלצות ניסיתי לשחק קצת עם ה M27 (למרות שלפני כן לא התחברתי אליו), זה נדמה לי או שיש לו נזק נמוך יותר מה MG36? היו מצבים שיריתי במישהו גם 5 כדורים והוא לא מת.

http://symthic.com/?s=bf3

הרתע של המקלעי מחסנית כמעט זהה לאלו רובי סער, ההבדל היחיד הוא spread גבוה יותר בקצת. הנזק זהה.

ממש לא נכון. יש לי קשר רגשי לG36C ששוכב אצלי בארון וביליתי איתו שעות ארוכות תחת אש ביער.

:)

צחוק בצד, כמו שאתה יכול לראות בלינק למעלה, אין שום פרמטר בו ה-G36C עדיף על ה-M4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://symthic.com/?s=bf3

הרתע של המקלעי מחסנית כמעט זהה לאלו רובי סער, ההבדל היחיד הוא spread גבוה יותר בקצת. הנזק זהה.

:)

צחוק בצד, כמו שאתה יכול לראות בלינק למעלה, אין שום פרמטר בו ה-G36C עדיף על ה-M4.

זה לא נכון..

קודם כל, אם אני לא טועה, לM4 אין מצב אוטומטי אלא רק burst mode. אני אישית ממש לא מסתדר עם זה.

שנית יותר חשוב, לכל רובה יש מכפלה לכדור הראשון (מה שמסומן שם כFIRST), זה אומר שהרתע של הכדור הראשון הוא כפול הערך שכתוב שם. לM4 המכפלה היא 2.8 לעומת 2.2 בG36C. זה לא נשמע כזה הרבה אבל יש לערך הזה המון משמעות כאשר מדברים על טווחים בינונים - ארוכים, בייחוד שמשתמשים בכוונות x4. זה הופך את הנשק לפחות מדויק כאשר יורים BURST.

זו גם הסיבה העיקרית שאני לא מבין מה כולם עפים על הM27, יש לו מכפלה 2.2 שזה המון לLMG. זה הופך את הנשק ללא יעיל לטווחים גדולים אם "מנגנים" עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*כל* נשקי ה-engineer גרועים לטווח רחוק, פרט ל-SCAR, וגם הוא לא להיט עקב רתע גבוה.

בטווח בינוני הקצב אש הגבוה של שניהם הופך אותם ללא רלוונטים, ה-AKSu נהייה עדיף בהרבה.

בטווח קצר ה-first גם ככה לא משנה כי יורים רציף.

ה-MG36 ללא ספק עדיף על כל שאר מקלעי המחסנית, ללא ספק, גם הנתונים היבשים וגם ההתנסות בפועל מוכיחים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BDB אני דווקא מצליח לצלוף לא רע עם הG36C אבל כמובן שלא מדהים. לא יודע, אני מסתדר איתו מצוין ולא מתחליפים סוס מנצח :)

בקשר ל LMGs, אני משתמש בPKP למפות עם הרבה CQC וMG36 למפות יותר פתוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל אפשר לפגוע בכל טווח, אם זה אפקטיבי זה כבר שאלה אחרת, לטווח רחוק (מעל 200 מטר) אתה סתם מבזבז תחמושת עם רוב נשקי ה-engineer, פרט לאולי ה-SCAR.

ומבין מקלעי השרשרת?

ה-M60 ללא ספק הכי גרוע, by far.

ה-M249 וה-T88 די זההים בכללי, אומנם ל-T88 יש רתע גבוה יותר אבל הקצב אש הנמוך יותר הופך אותו ליותר נשלט, ה-M249 לעומת זאת מפצה על החוסר שליטה שלו בקצב אש מטורף. שניהם טובים בעיקר לטווחים קצרים-בינוניים.

אם אין לך בעיה עם רתע גבוה אין על ה-PKP, ההבדל ברתע בינו לבין ה-240, הוא כל כך זניח שאין ממש טעם לבחור ב-240, הנזק הגבוה יותר שלו אומר שבהרבה מקרים תצטרך כדור אחד פחות בשביל להרוג. בנוסף הוא גם יותר מהיר לטעינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני אומר שאין סיבה לקחת אותו במקום ה-PKP.

ניסיתי לשחק קצת עם ה-PKP.

לעומת ה-240 יש לו הרבה יותר רתע שלא שווה את תוספת הנזק.

אתה מפספס יותר כדורים איתו - אלא אם כן אתה יורה לאט מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...