המלצה לטלוויזית 42" לחדר עבור סרטים ומשחקי קונסולה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לטלוויזית 42" לחדר עבור סרטים ומשחקי קונסולה

Ofir87

Recommended Posts

ערב טוב,

אני מעונין לרכוש טלוויזיה לחדר בגודל 42 אינץ' שתהיה מחוברת למחשב ותציג סרטים, בנוסף תהיה מחוברת לקונסולת 360 ותציג משחקים. מרחק הצפיה יהיה 2-3 מ' (החדר בגודל בינוני) ואתלה על הטלוויזיה על הקיר.

גילוי נאות: אין לי ניסיון עם טלוויזיות דקות, אני לא רואה כבר 6-7 שנים ובסלון יש להורים שלי טלוויזית CRT של סוני (Sony Trinitron 29 שבזמנו היתה פופולרית).

אודה לעזרתכם בהמלצה על בטווח המחירים המקובל לגודל זה (2500-3500 ש"ח) שתציג תמונה חיה אך יחד עם זאת עם צבעים ניטרליים (ניגודיות זה חשוב, אהמ סאמסונג אהמ, אבל כך גם תמונה טבעית). זוג רמקולים שיהיה מספק ומעלה יתקבל בברכה. אשמח מאוד לדגם עם פאנל איכותי ככל הניתן.

תודה רבה רבה מראש ושבוע נעים!

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לחנות בתל אביב ממנה הורי רוכשים בדרך כלל מוצרי חשמל והם אמרו שהדגם הנ"ל, כמו גם סדרת ה-c530 של , הם דגמים משנה שעברה והומלץ לי דווקא סדרת D550 של . האם הטלוויזיה הזו מומלצת לצרכים שלי ביחס לדגמים הנ"ל? ידוע אם בכלל מגיע עם פאנל IPS? תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה-D550 טובה עם פאנל PVA. לסרטים ומשחקים יכול להיות אפילו עדיף על בגלל ניגודיות גבוהה יותר (שחורים עמוקים יותר).

טוב, מחיפוש בגוגל אני רואה שהדגם הזה הוא 55". אני מניח שלא לכך התכון המשורר ובטח מדובר בדגם כמו D500/D450 או משהו בסגנון.

כולם עם אותו הפאנל? יש להם input lag נמוך יחסית?

סליחה על ריבוי השאלות, בכנות שהן מגיעות עקב חוסר ידיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מחיפוש בגוגל אני רואה שהדגם הזה הוא 55". אני מניח שלא לכך התכון המשורר ובטח מדובר בדגם כמו D500/D450 או משהו בסגנון.

כולם עם אותו הפאנל? יש להם input lag נמוך יחסית?

סליחה על ריבוי השאלות, בכנות שהן מגיעות עקב חוסר ידיעה.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=794977

ה 55אינץ שמצאת זה פלאזמה בכלל.

לגבי LCD D550 אם אתה אוהב לוטו תזמין מהאינטרנט ותקווה שתקבל פאנל S-PVA

אם אתה קונה בחנות פיזית, זה יותר קל, http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=1420276#1420276

עוד מומלץ, להיכנס לאתר הרשמי של סמליין ולראות איזה אתרים\חנויות הם באמת מורשים, הרבה מהחנויות ב zap כותבות

אחריות מסמליין אבל האתר הרשמי אומר אחרת.

סמסונג אכן לא מייצרת 37 אינץ, אבל 32 כן. קניתי אחת כזאת עם הפאנל "הטוב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, יצא לי לראות את הטלוויזיות היום וה- היתה יותר לטעמי מה-Samsung.

מה שכן, ראיתי את ה- 40PFL6606 שאיכות התמונה שלה הדהימה אותי לטובה (אולי זה ה-400Hz שקנה אותי). כמובן שהיא עולה יותר, אולם היא פיתחה אצלי שיקולים האם כדאי להשקיע יותר. חיפשתי קצת באינטרנט וראיתי שיש לה input lag לא נמוך, אולם כאשר מכבים מצב Scene מסוים ניתן לרדת לסביבות ה-50ms ואף פחות. האם כדאי בכלל לכוון לטלוויזיה הזו בשימושים של ומשחקי קונסולה? תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת.

ההבדל הדי גדול באיכות גרם לי לחשוב שאם כבר קונים לכמה השנים הבאות, כדאי להשקיע קצת יותר (עד 5,500 ש"ח), במידת הצורך, ולקבל חוויה כוללת טובה יותר. מה גם שרק היום נגלה אלי עולם ה-100Hz, פשוט חוויה שונה ממה שהכרתי (באופן יחסי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...