Steam for Android phones - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam for Android phones

ISR Soldier

Recommended Posts

מה המטרה של זה? צ'אט וענייני "קהילה" בלבד? כי תכל'ס כרגע אני מנסה לברוח מהצ'אט של הסטים כמה שיותר, לצערי החבר'ה שאני משחק איתם גם ככה לא משתמשים בשום תוכנת תקשורת והם רק מחוברים לסטים כי גם ככה יש להם משחקים בסטים, אז אין ברירה אלה לדבר איתם דרך הצ'אט המעפן ביותר של הסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצ'אט של סטים יחסית טוב :P

אם הבנתי נכון אפשר גם לקנות דברים דרך התוכנה ובעתיד יוסיפו את אפשרויות. כרגע זה יותר לקהילה של ופחות לדברים השימושיים.

הצ'אט של סטים טוב? מה בדיוק טוב בו? הוא לא יודע להתמודד עם משפט בסיסי בעיברית שמכיל אותיות באנגלית באמצע המשפט. :bash:

איך זה טוב?

בכלל כל השירותי קהילה של סטים נתקעו בעבר והחבר'ה משום מה לא מעדכנת אותם... אולי התחרות מצדORIGIN תעורר כמה בכירים בVALVE..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שתמיכה ב RTL זה לא הדבר הכי חשוב בעולם :P יחסית לתוכנות אחרות הצ'אט של סטים טוב, רוב התוכנות המקבילות גם לא עושות עבודה טובה במיוחד עם RTL (למרות שאם אני זוכר נכון ב הניקוד לא דופק את ההודעות אבל שילוב של כמה שפות כן).

השירותי קהילה גם הרבה יותר מתקדמים ממה שתראה בשירותים מקבילים, מסכים שיש מקום לשיפור אבל בכל זאת זה לא שהם בפיגור (העובדה שהם הוסיפו LINK TO מרמזת שגם זה לא בדיוק בסדר העדיפויות שלהם).

שינויים בכל הנשואים האלה כניראה שלא נראה השנה אבל אם זה חשוב לכם כל כך תנסו לפנות אליהם, הם משאירים מספיק אמצעי פניה (כולל אימיילים של בכירים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...