צריך עזרה עם ZVT - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה עם ZVT

HaVoC_850

Recommended Posts

מה עושים נגד שחקן שחוסם את הרמפה לבסיס שלו ובונה מאחורי זה 3 RAX?

לא הצלחתי לעשות סקאוט בזמן לבסיס שלו ולא הצלחתי לראות את הציז הזה...

יש הצעות חוץ מלשלוח סקאוט מוקדם יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.mediafire.com/?rvjz18zjrrgfguu

עברו כמה ימים אבל אני עדיין גרוע נגד Terran שיודע לשחק.

אני יודע שהסקאוט שלי יצא מאוחר מדי.

הוא עשה סקאוט משלו לבסיס השלישי שלי שהיה זרוק בקצה המפה כי אני נוב -_-.

אני עדיין לא יודע מה הייתי יכול לעשות.

נגד כמות כזאת של Bio צריך infestores אבל אני מסתבך עם המאקרו של המיד-גיים ונתקע על roach / bangeling.

משחק מעצבן, ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. נקווה שאצליח לעשות את מה שרשום שם בלי להיכנס לפאניקה.

למרות שאני לא יודע כמה ההצעות שנתנו שם למיד גיים נכונות. אם הוא מתבצר ורץ למרין טנק, לינגים ומיוטות לא יוכלו לעזור לי כל כך...

אני גם לא יודע כמה יוכלו לעזור לךinfestors.

ניסיתי אפילו לרוץ במשחק אחר ישר להידרה בשביל לעצור דרופים (כי אני לא יכול להיכנס אליו).

הוא עשה לי scan ל-high ground וריסק לי 50 supply בעשר שניות עם המרינס והסטים שלו.

ניצחתי בסוף עם קצת borrowed banglings בדרכים צרות שהורידו לו חצי מהמארינס.

עוד כמה ברוד-לורד + מיוטה חיסלו לו את ההתרחבות וניצחו לי את המשחק אבל טראן פשוט גזע מוגזם.

שלא לדבר על זה שהוא היה רק על בסיס אחד רוב הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעצור דרופים זה אך ורק עם מיוטות (ולינגים בבסיס פלוס פיזור קריפ טוב שמחבר את כל הבסיסים ומכסה את כל השטח שלהם). לא הידרות ולא חרטא.

עם מיוטות נגד marine tank אתה צריך לחפש זוויות שבהן אתה יכול לתקוף את הטנקים בלי שהמארינס יפגעו בהן, ואיך שהם באים לירות עליך לברוח ולבוא מכיוון אחר. אם תעשה את זה בצורה סבירה, הוא יצטרך להתקדם מאד מאד לאט, מה שיתן לך זמן לבנות מלא zerglings+banelings שיהרגו אותו איך שהוא עולה על ה-creep (שאני מקווה שפיזרת במפה).

אבל לפני כל זה אתה צריך באמת לדעת איך לבצע את הפתיחה הבסיסית, בד"כ hatchery first, כמו שנאמר. ככה תהיה לך כלכלה טובה עם pool שמוכן בזמן כדי לעצור התקפות אפשריות (תשתמש בו כדי לבנות לינגים רק אם היריב באמת רוצה לתקוף, מה שאפשר לראות אם אתה שם לו לינג אחד מחוץ לבסיס שלו ורואה שהוא יוצא פלוס לינג אחד בכל xelnaga tower).

תתאמן על ה-build נגד המחשב לראות שאתה זוכר את הסדר שכתוב שם, ורק אחרי זה תתאמן עליו במשחק נגד יריב אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתמקד בפתיחה שנתתי לך.

אני ממליץ לך להסתכל בסטרימים של שחקנים מקצועניים ב-teamliquid.net ולראות טורנירים כדי להבין פחות או יותר איך נראה האמצ'אפ ZVT. אתה יכול גם להוריד ריפליים של שחקני זרג למינהם: idra, ret, stephano, etc

בליגות האלה מספיק שתתמקד רק על בניית עובדים וחיילים ואתה תנצח.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אנשים.

אני רואה המון ריפלייז וקורא המון טקטיקות אבל המשחק עדיין לא מסתדר לי בראש.

איך אני יודע שאני מוכן נגד האוייב בלי לראות לו את פנים הבסיס?

איך אני יודע שאני בדרך הנכונה?

גם אם פיזרתי אוברלורדים במפה ואני מזהה דרופים ומטפל בהם ועוצר את הפוש שלו - איך אני מסיים משחק נגדו?

אני יודע שזרג הוא לא גזע נחמד כל כך למתחילים אבל אני מעדיף את האתגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...