שאלה על ההגה G25/G27 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על ההגה G25/G27

MatanFrenkel

Recommended Posts

שלום לכולם, אני לקראת רכישה של G27 חדש מKSP או איבורי (הכי זול משמעותית משאר החנויות)

דבר ראשון - יש לי את שני הסניפים בעיר והיה לי ניסיון רע עם KSP באחריות על , אבל אני יודע שהאחריות של לוג'יטק גלובלית ולכן לא ממש מדאיג אותי - האם אני צודק?

לגבי ההגה עצמו - האם הוא שווה את הכסף? ממש מרגישים הבדל בינו לבין הגה ב"רק" 500 ש"ח נניח?

אני חובב נהיגה באופן כללי ומשחקי מחשב גם, אם באמת ארכוש את המשחק, חוץ מGT5 לPS3 (שהבנתי שהוא חובה) איזה משחקי מחשב מומלצים להגה?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה-Logitech Driving Force GT שעולה כ-900 ש"ח (בזמנו קניתי אותו בקצת יותר מ-700 ש"ח, המחיר עלה מאז).

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?ProductID=1071

יש לו 900 מעלות בסיבוב אבל בניגוד ל-G25/27 אין לו קלאץ' ותיבת ההילוכים שלו היא sequential (+ ו -). יש אנשים שזה מספיק להם ויש כאלה שמעדיפים "ללכת עד הסוף" ולקנות את ה-G27. זה עניין סובייקטיבי ונתון לדעה אישית.

אם אתה חובב נהיגה רציני שיכול למצות את מה שה-G27 יכול להציע ומוכן להשקיע, אז ה-G27 כנראה יהיה משתלם עבורך אבל כאמור ההחלטה הסופית היא שלך בלבד. לגבי האחריות, השירות של לוג'יטק העולמית הוא אכן מצויין ותמיד אפשר לפנות אליהם בשעת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...