שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי

wooper

Recommended Posts

אפשר להוסיף "show active topics " לכל קבוצת פורומים גדולה/קטנה" למשל אם נבקש active topics בשירשורים פורום פעולה נקבל גם שירשורים שהתעדכנו לאחרונה גם בפורומי BF , COD ו CS . אם מישהו רוצה להתעדכן בפורום מסויים הוא יכול פשוט להכנס. אפשר אולי להציג נושאים פעילים בתתי פורומים כשנכנסים לפורום ראשי מסוים.

מחזק.

אם לא מוכנים להוריד את כל התתי פורומים אז שלפחות יפנימו שהמערכת כפי שהיא מתנהלת כיום הפכה למסורבלת ומרחיקה הרבה משתמשים. כאן זה לא או ויגיימז - רוב המשתמשים הם חבר'ה בגיאלי 21+ שנכנסים לפורום פעם ביום כדי לבדוק מה התחדש וזהו. אין לנו זמן להתחיל לעבור פורום פורום, תת פורום תת פורום, זינגה זינגה דר דר וכו' וכו'.

מקודם היה פורום יחיד שריכז הכל - אחרי הפיצול צריך להוסיף אפשרות מעקב יותר נוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
:xyxthumbs: אני גם בעד פורום אחד שיירכז הכל..את הת'רד של אלאן וייק פספסתי למשל. אני לא הולך לחפש אותם בתתי פורומים,אולי נכנס ל"משחקים כללי" כדי לראות אם יצאה איזה חבילת אינדי חדשה,(יש כבר איזה 300 סוגים שלהם),וגם את זה אני יכול לבדוק דרך RPS ואתרים דומים. הרעיון מבחינתי היה שלהכנס לעמוד הראשי של המשחקים זה כמו להכנס לאתר חדשות אינטראקטיבי,ולדבר ולהתעדכן על "מה שחם". אני לא נכנס לגיימז או ויגיימז וחבריהם ומתבקש לבחור באיזה קטגוריה אני רוצה לראות את עדכוני היום...נכון שזה עצלני וקטנוני אבל מה שנקרא הלקוח תמיד צודק. זה מזכיר לי קצת מענה טלפוני של חברת תמיכה וזו השוואה שכל מי שרוצה שנבקר אצלו מדי פעם כדאי שיימנע ממנה. ;)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...