שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי

wooper

Recommended Posts

לא קראתי את כל הדיון, אבל פשוט לא מחליפים סוס מנצח. נקודה. זה טפשי ומיותר לפתוח דיון "הרגתי טיובר" "ניסיתי קצת את ה F2000 והוא דווקא אחלה רובה" וכו'. כשזה חלק מדיון ראשי זה זורם ואינטואטיבי לומר. כמו ההבדל בין שיחת טלפון ל.. התכתבות בדואר.

אני באמת לא מבין את העקשנות של מנהלי הפורום.

לפני השינוי, היינו קהילה איכותית של , "חברים וירטואליים" אפשר לקרוא לזה, ומנהלי הפורום מנסים להפוך את זה לאיזה פורום מפלצתי ומבולגן. מה שהיה יפה בפורום שלנו, זה שהייתה פה קהילה קטנה יחסית, ואיכותית (מבחינת הגיימינג).

מה שעשיתם פה זה לקחתם כפר שקט ונעים עם 1,000 איש, פיצלתם אותו ל 100 ערים וקיוויתם שבכל עיר יגורו 100,000 איש. זה לא ריאלי, זה לא לעניין, ובינתיים נהיה פה שומם לחלוטין, רק בגלל איזה תקווה לא מובנת שב hwzone יהיו פתאום פי 20 יותר מבקרים. מה שיפה בפורום הזה זה שהוא לא המוני. ממש כמו כפר, כולם מכירים את כולם, יש כאן תרבות. זאת בדיוק הסיבה שבאתי לכאן.

מנהלי הפורום רוצים להפוך את זה ל fxp? תפאדלו. רק תדעו שאתם רומסים את הוותיקים.

ד"א, לא רק שהפסקתי לבקר, גם הפסקתי לשחק. זה מאוד משעמם לשחק לבד, בלי אף אחד לשחק איתו או אפילו לדבר איתו על המשחק. אל תגידו "אתם לא פותחים דיונים". זה כמו לשים למישהו רגל, ואז להאשים אותו "אתה נפלת". קבלו ח"ח על הנסיון, אבל די, תבינו שזה לא עובד. לפחות לא בפורום משחקים.

ודעו שההודעה הזאת מבטאת תסכול לא רק שלי, אלא של אנשים רבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפצל פורומים לתת נושאים זה נכון אם יש ביקוש. מה שעשו בhwzone היא שזרקו על פורום המשחקים פצצת אטום. יש עוד פורום בארץ שאוהב לפתוח פורום לכל משחק חדש וזה פשוט הורג קהילות. אין שום סיבה לפתוח פורום למשחק ספציפי זה או אחר אלא אם כן הוא מספיק גדול ופופולארי. כשפותחים גם פורום חדש למשחק ספציפי מיצרים גטו והאנשים שמשתתפים בפורום לא בהכרח ילכו לבקר בפורומים אחרים.

אם פורומים לא מצליחים להתרומם צריך לאחד אותם. זה לא סגירה זה איחוד . עדיף לאחד קהילות קטנות לקהילה גדולה. עדיף שאנשים בקהילה ידברו יותר מעל נושא צר אחד. פחות מדי נושאים יכולים לגרום לשיעמום ועזיבה של משתמשים.

אני כרגע נכנס רק לפורום הראשי של המשחקים ולא כלכך מסתקל על האחרים. גם ככה התחומי עניין שלי לרוב לא mainstream במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את האבולוציה של הסדר אצלי בתוכן הכוננים עם השנים.

בהתחלה היתה תיקיה ראשית לנושא, למשל APPS.

אחר כך גם APPS התחלקה לנושאים (כי היו יותר מדי והיה קשה למצוא מהר כל דבר).

אחרי זה גם התתי נושאים התחילו להתחלק לנושאים כי הצטברו בהם הרבה תוכנות.

אבל יש עיקרון מנחה אחד לכל האבולוציה הזאת: צורך.

אם יש 6 תוכנות בתיקית APPS לא יוצרים תיקיות GRAPHICS, SOUND, SECURITY, ו ARCHIVES, כי זה מיותר ורק יקשה על הניווט ולא יעזור. (או במילה אחת מוצלחת באנגלית: REDUNDANT)

האמת לא עקבתי אחרי פורום משחקים הרבה ולא יודע בדיוק מה היה שם שגרם לשינויים.

אני מאמין שכן היה צורך בצעד כזה או אחר אחרת לא היו עושים דבר.

אבל אני די בטוח שחלוקה לתתי פורומים של משחקים שלא היתה בהם הרבה פעילות, ונעילת דיונים ראשיים, לא רק OVERKILL גם ACTION KILL.

והעובדות מדברות בעד עצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם לא נפתח תת פורום לכל משחק עם קהילה קטנה. כאשר פורום משחקים כפורום בודד הפך למסורבל מאוד ועמוס.

משחקים פופולריים במיוחד זכו לתת-פורום משלהם וכמובן החלוקה ההגיונית לקטגוריות (ספורט ומירוצים, פעולה וכולי).

מאחורי ההחלטה עומדים שיקולים רבים ותוכניות להמשך (לרבות הגדלת הקהילה).

כמובן שאנחנו תמיד פתוחים לשינויים והכל יהיה דינאמי בהתאם להתפתחויות. כמו שאנשים לא אוהבים שינויים (ע"ע פייסבוק) אנשים גם מתרגלים

לשינויים ולומדים לאהוב ולהבין אותם.

אז תנסו כן ללמוד את הפורמט החדש ותמשיכו לתרום. אם בכל זאת דברים לא נראים לכם, אתם תמיד יכולים להביע את דעתכם במקומות המתאימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה לפייסבוק לא נכונה.

חוץ מזה מה שעשו פה זה לא שינוי, מה שעשו זה לשבור את המערכת שעבדה בצורה בסדר לפני זה, אני מגיב אולי בשליש מהנושאים שהגבתי קודם וזה כי אני לא יודע איפה השלישים האחרים :P

פתחתי דיון על ALAN WAKE שסוף סוף מגיע למחשב, לפני השינוי אני בטוח שהדיון היה מגיע לעמוד השני בקלות, עכשיו יש שם 3 תגובות, אחת זה עדכון שלי והשלישית גם שלי כי מישהו שאל שאלה :P

זה מיאש לפתוח נושאים חדשים ולראות שאין תגובה, במקרה הטוב יש כמה עשרות אנשים שקראו אבל הם לא מגיבים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לזה שקשה להתעדכן כי הכל מופרד, מופרט ומבודד ולא רואים תמונה כוללת של מה קורה ב"פורום משחקים",

אני אתן לכם עוד תמריץ מנהלי פורום יקרים..

כניסות לאותו עמוד יתנו לכם יותר בקשיש לפרסומות מאשר פחות כניסות ליותר עמודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להוסיף "show active topics " לכל קבוצת פורומים גדולה/קטנה" למשל אם נבקש active topics בשירשורים פורום פעולה נקבל גם שירשורים שהתעדכנו לאחרונה גם בפורומי BF , COD ו CS . אם מישהו רוצה להתעדכן בפורום מסויים הוא יכול פשוט להכנס. אפשר אולי להציג נושאים פעילים בתתי פורומים כשנכנסים לפורום ראשי מסוים.

אני יודע שיש דרכים לעקוב אחר דברים אבל אני עצלן ואני מאמין שיש הרבה כמוני. צריך להאכיל את המשתמשים עם כפית בנושאים שאולי יענינו אותם וההשתתפות של המשתמשים תתרום לקהילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחזירו את הפורום לקדמותו, אני ועוד רבים מעדיפים שיש קטגוריה אחת של משחקים והכל מרוכז שם

מאשר תתי קטגוריות.

מאז השינוי לא נכנסתי לאף תת קטגוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו פשוט נקבע שכל הדיונים שקשורים למשחקים יפתחו בפורום "משחקים כללי", ונפתח דיונים ראשיים לכל המשחקים שיוצאים. כשהמנהלים יראו שהפורומים האחרים מתים הם יסגרו אותם, והכל יחזור לקדמותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...