שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי

wooper

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ישנה כוונה להגדיל את קהילת הגיימרים. במצב כזה, פורום בודד עם דיונים ראשיים בגדלים מפלצתיים עם עשרות הודעות ביום יהפוך לבלתי

הגיוני בעליל. הודעות תמימות היו נאבדות לעומקי השרשורים הארוכים שמתפזרים לנושאים שונים.

אתה לא מתיחס לאף הצעת יעול שהועלתה כאן. אנחנו מבינים שהמצב הקודם היה לא פרקטי והצריך שינוי - אנחנו לא מבקשים לחזור למצב הקודם אלא לשפר את הפתרון הנוכחי.

מסכים גם, חשבתי שזה בגלל שהדור של הגיימרים התחלף והם כבר לא נהנים לשחק כמונו(שזה בעצם דבר טוב כי זה סתם ביזבוז זמן וכישורים חברתיים)

חחחח. חודש ינואר הוא החודש האחרון בסמסטר - כך שכל הסטודנטים כאן היו בלחץ אטומי של הגשות. עכשיו אנחנו סתם בלחץ מטורף של מבחנים, אחרי זה לחץ של מועדי ב' (לא עלינו) ואז סתם בלחץ ממילואים לא קשורים לעולם שנופלים על מועדי ב'... :'(

בדיוק הרגע הרבצתי 20 דקות משחק מטורפות בDead Space 2... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו ולמה שיהיה לאנשים אכפת? צריך להשקיע מאמץ וארגן הפגנות וירטואליות בשביל לבזבז את הזמן כמו קודם? מה כבר יהיה ההבדל?

כל האינטרנט הזה זה בלה פקן בלה אחד גדול אז עכשיו נשקיע גם בבלה בלה בלה? לא מספיק בחיים האמיתיים?

הייתי סוגר 80% מהדברים באינטרנט אבל אנשים מרגישים שהם בתוכנית ריאלטי שיש להם איזה "במת כוכב נולד" לשפוך את כל מה שעובר להם בראש, אפילו את הבלה בלה הזה. באמת שזה כל כך שנת 2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת בדיוק הסיבה שלא עוטפים את פרוסום הלחם הפרוס בעטיפות אישיות, אנשים לא רוצים עוד שלב בינם לבין טוסט.

אתם מכירים את זה שהשלט רחוק ממכם, ואתם אומרים... שיט, כנראה שאני אאלץ להמשיך לצפות באותו ערוץ.

אני צריך שלט לשלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו לעצלנות אין סוף: "טוב אתה יכול לראות את בשבילי את הסרט ולספר לי מה היה בסוף?"

"טוב אתה יכול בבקשה לחיות את החיים שלי ולהגיד לי שזה נגמר?""טוב אתה יכול בבקשה לא להוליד אותי קצת? אני מעדיף להשאר זרע שזורקים אותו לפח בקונדום"..

ו-סאמו על העולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מכירים את זה שהשלט רחוק ממכם, ואתם אומרים... שיט, כנראה שאני אאלץ להמשיך לצפות באותו ערוץ.

אני צריך שלט לשלט.

אני לפעמים שובר שיאי עצלנות בין-גלאקטיים, אבל כל כך נמוך עוד לא יצא לי לרדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אוספים של סטנדאפ קומדי מCOMEDY CENTRAL עם כמויות מהחומרים והאנשים הכי מצחיקים בעולם.

בכל מקרה חזרה לדיון.

אנשים הם עצלנים.

אם תגרום להם להתאמץ יותר רובם יעדיפו לוותר.

זמן הוא מונח יחסי.

זמן זה שינוי.

שינוי זה מהלכים.

המאמץ נמדד ומורגש בכמות הזמן/מהלכים.

לפני יכלת לקבל הרבה בתמורה למהלך אחד.

ועכשיו אתה צריך להשקיע הרבה מהלכים כדי לקבל מעט.

וזאת (לדעתי) לב של הבעיה/תופעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור - הפכו אחלה פורום בעולם והפכו אותו לחרא.

תחזירו את המצב אחורה.

חייב להסכים.

הרעיון היה נחמד, אבל זו לא בושה להודות בכישלון. הרי ידוע שמי שלא מנסה לא נכשל.

אבל בבקשה, פורום משחקים אחד גדול כמו פעם, זה כנראה מה שצריך להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...