שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי

wooper

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין שום אפשרות להחזיר את זה למצב שהיה קודם?

חשבתי קודם שזה אולי רק דעה אישית שלי, אבל אני רואה עכשיו שגם מנהלי הפורומים ומשתמשים פעילים מאוד לא אוהבים את החלוקה החדשה וגם שהפעילות בפורומים באמת ירדה בתקופה האחרונה, אז אין שום אפשרות בכל זאת לחזור לפורום משחקים אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות נאיבי כדי להאמין לזה.

אני פרשתי מניהול הפורום לא בגלל שראיתי לאן הוא מתדרדר, אלא בגלל שידעתי שזה קרב אבוד.

איזה מוזר לראות את הכיתוב "צוות לשעבר" מתחת לשם G-MAN... :'(

אולי לא בדיוק למצב הקודם - אבל לפחות לבטל את המליון תתי פורומים שנפתחו ולאחד אותם עם הפורום המרכזי שלהם. קצת אבסורד שהסיבה לפתיחת התתי פורומים היא ההנחה שהם יהיו כל כך גועשים ומוצפים בפעילות עד שהם יציפו את הפורום הרשמי בעוד שבפועל המצב הוא בדיוק ההפך - הרוב המוחלט של הפורומים המשניים מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מוזר לראות את הכיתוב "צוות לשעבר" מתחת לשם G-MAN... :'(

אולי לא בדיוק למצב הקודם - אבל לפחות לבטל את המליון תתי פורומים שנפתחו ולאחד אותם עם הפורום המרכזי שלהם. קצת אבסורד שהסיבה לפתיחת התתי פורומים היא ההנחה שהם יהיו כל כך גועשים ומוצפים בפעילות עד שהם יציפו את הפורום הרשמי בעוד שבפועל המצב הוא בדיוק ההפך - הרוב המוחלט של הפורומים המשניים מת.

נכון, גם אם לא יחזרו לפורום אחד לפחות שתהיה חלוקה ברורה לפורומים לפי סגנונות, נניח: משחקי פעולה, ספורט, תפקידים, הרפתקאות, יריות מגוף ראשון וכו'.

אבל כמו שזה עכשיו זה פשוט לא לעניין ואני גם לא רואה שום יתרון בזה שיש נניח פורום מוקדש רק ל שמוצף באין ספור ת'רדים קצרים, במקום שיהיה נניח דיון אחד מרכזי וארוך על בתוך פורום משחקי יריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר מה זה בדיוק "המצב שהיה קודם". לעניין "הת'רדים הראשיים" אני יכול להקדים ולומר שת'רד כזה, שמגיע בדרך כלל למאות עמודים שהם ברובם ספאם, לא מועיל לאף אחד מלבד לחמישה אנשים שמגיבים בו קבוע. כל משתמש אחר שיש לו שאלה / מחפש מידע על משחק שיש לו "ת'רד ראשי" מפלצתי של 500 עמודים לא ימצא את מה שהוא מחפש לעולם.

הטענות שלכם הן כלליות מדי, אין כפתור קסם שעושה rollback - תמקדו את הטענות ונתמודד איתן אחת אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר מה זה בדיוק "המצב שהיה קודם". לעניין "הת'רדים הראשיים" אני יכול להקדים ולומר שת'רד כזה, שמגיע בדרך כלל למאות עמודים שהם ברובם ספאם, לא מועיל לאף אחד מלבד לחמישה אנשים שמגיבים בו קבוע. כל משתמש אחר שיש לו שאלה / מחפש מידע על משחק שיש לו "ת'רד ראשי" מפלצתי של 500 עמודים לא ימצא את מה שהוא מחפש לעולם.

הטענות שלכם הן כלליות מדי, אין כפתור קסם שעושה rollback - תמקדו את הטענות ונתמודד איתן אחת אחת.

העובדה שאי אפשר להתווכח עליה היא שהרבה אנשים פשוט הפסיקו להיות פעילים בפורום משחקים, או בכל התת פורומים שיש עכשיו. אני רואה בת'רד כאן שזה לא רק אני אלא גם הרבה חברים אחרים בפורום משחקים שהיו פעילים מאוד ואף היו מנהלי פורומים או משתמשים בכירים. אין לי כוח להכנס עכשיו לויכוחים אם השיטה הקודמת היתה טובה יותר או טובה פחות, בעיקר מפני שאני מניח שזה לא ישנה שום דבר. בשבילי השיטה החדשה פשוט לא עובדת ולכן אני לא נכנס יותר לפורומים. חבל כי המקום הזה היה מבחינתי (ואני בטוח שעבור רבים אחרים) האתר היחיד בארץ שאפשר לדבר איתו בצורה בוגרת על גיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע להשאיר את החלוקה לז'אנרים (ספורט, תפקידים, פעולה וכו') אבל לבטל את התתי פורומים שמתמקדים בכותר אחד או בסדרה אחת.

זה פשוט לא נוח שצריך לנדוד בין 4-5 תתי פורומים כדי להתעדכן בהודעות.

אם אני אוהב משחקי תפקידים אני צריך להכנס לפורום תפקידים הראשי, לפורום דיאבלו ולפורום TES. אחרי כל זה כמובן גם להכנס לפורום משחקים הראשי. לא כל כך פרקטי.

הקהילה לא כל כך גדולה ואני לא חושב שהמצב שהיה הצדיק חלוקה לכך כך הרבה תתי פורומים. מה גם שפורום TES יתייבש לגמרי בעוד חודשיים שלושה כשאנשים יפסיקו לשחק בSKYRIM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלוקה היתה, לטעמי, רעיון רע. לא היתה מספיק פעילות מלכתחילה בפורום משחקים כדי לחלקו לכ"כ הרבה תתי פורומים.. זה לא עובד.. מאנרציה ברגע שפורום בעל פעילות נמוכה, אנשים בכלל לא טורחים לכתוב בו יותר.. ובהעדר דיונים ראשיים... אז בכלל.

לדעתי צריך פורום פר פלטפורמה... , , מובייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע להשאיר את החלוקה לז'אנרים (ספורט, תפקידים, פעולה וכו') אבל לבטל את התתי פורומים שמתמקדים בכותר אחד או בסדרה אחת.

זה פשוט לא נוח שצריך לנדוד בין 4-5 תתי פורומים כדי להתעדכן בהודעות.

אם אני אוהב משחקי תפקידים אני צריך להכנס לפורום תפקידים הראשי, לפורום דיאבלו ולפורום TES. אחרי כל זה כמובן גם להכנס לפורום משחקים הראשי. לא כל כך פרקטי.

הקהילה לא כל כך גדולה ואני לא חושב שהמצב שהיה הצדיק חלוקה לכך כך הרבה תתי פורומים. מה גם שפורום TES יתייבש לגמרי בעוד חודשיים שלושה כשאנשים יפסיקו לשחק בSKYRIM.

אני מסכים איתך 100 אחוז. חלוקה לז'אנרים הרבה יותר יעיל

תתי פורומים תשאיר ל gamer או games

אין פה קהילה גדולה שצריך כזו חלוקה. הרבה תתי פורומים מיותרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לצורך העניין הייתי נכנס לפורום משחקים ומתעדכן מה יצא ומה חדש , ומגיב

מאז שחילקו את זה לתת פורומים - זה פשוט מבאס ואי אפשר לעקוב

אפשר לעשות תת פורום של דיונים ראשיים ועד פורום רגיל כמו שהיה , אבל מיליון פורומים ממש לא אפקטיבי

בבקשה תחזירו למצב הקודם , זה פשוט מאוד לא נוח ואני באופן אישי כבר כמעט לא נכנס להתעדכן כאן אלא מחפש בפורומים אחרים , פעם תמיד הייתי נכנס לכאן כדי לבדוק מה קורה - היום זה פשוט לא קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים את FF בתת פורום משלו ונעל את הדיונים הראשיים ונראה מה יקרה.

שים את דריוורים בתת פורום משלו ונעל את הדיונים הראשיים ונראה מה יקרה.

אתם רוצים לנקש עשבים כדי שהדשא יהיה יפה ומסודר ? אחלה, אבל למה לרסס עוד לפני שהדשא עצמו צומח אם זה מזיק גם לדשא ומונע ממנו לגדול.

לגבי תתי הפורום הפיתרון הכי טוב יהיה להוסיף פורום דינאמי שמאגד בתוכו תוכן ממספר תתי פורום שונים, על פי סרגל פילטר מקוסטם לכל משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי

בגלל מי הוא שומם? אתם אלה שהפסקתם להיות פעילים.

ישנה כוונה להגדיל את קהילת הגיימרים. במצב כזה, פורום בודד עם דיונים ראשיים בגדלים מפלצתיים עם עשרות הודעות ביום יהפוך לבלתי

הגיוני בעליל. הודעות תמימות היו נאבדות לעומקי השרשורים הארוכים שמתפזרים לנושאים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...