שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמתם לב שפורום משחקים שומם מאז השינוי

wooper

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברגע שהדיונים הראשים ננעלו המון אנשים שלא בודקים על בסיס קבוע מה קורה בתתי הפורומים נחתכו ממעגל הדיונים.

בLOL למשל היה לי משהו לכתוב ולא רציתי לפתוח דיון במיוחד בשביל זה, בידיעה שגם כמעט אף אחד לא יקרא את זה.

בתת פורום בעל מספר חד ספרתי של דיונים, מה הטעם לנעול את הדיון הראשי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהדיונים הראשים ננעלו המון אנשים שלא בודקים על בסיס קבוע מה קורה בתתי הפורומים נחתכו ממעגל הדיונים.

בLOL למשל היה לי משהו לכתוב ולא רציתי לפתוח דיון במיוחד בשביל זה, בידיעה שגם כמעט אף אחד לא יקרא את זה.

מסכים בהחלט.

אני חושב שהרבה אנשים פשוט עברו לקונסולות ופחות צריכים פורומים לכל מיני בעיות

אולי כמה עברו לקונסולות, בטח לא כולם, עדיין, אני לא מסכים איתך.

מה ש Art Tatum כתב, תיאר במדויק את התחושה שלי כשבא לי לכתוב משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

הרבה פעמים יש שאלה קטנה או משהו קטן שרוצים להראות - הדיון הראשי היה מושלם לדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה פעמים כשמחלקים פורום אחד לכמה תתי-פורומים זה הורג את הקהילה. אנשים פשוט רוצים פורום אחד גדול שאליו הם יוכלו להיכנס כדי להתעדכן בדיונים החדשים, ודיונים ראשיים שבהם יוכלו לכתוב מה שרוצים בלי האחריות הכבדה של פתיחת דיון חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה פעמים כשמחלקים פורום אחד לכמה תתי-פורומים זה הורג את הקהילה. אנשים פשוט רוצים פורום אחד גדול שאליו הם יוכלו להיכנס כדי להתעדכן בדיונים החדשים, ודיונים ראשיים שבהם יוכלו לכתוב מה שרוצים בלי האחריות הכבדה של פתיחת דיון חדש.

על איזה אחריות אתה מדבר? ללחוץ על "נושא חדש "ולרשום את מה שאתה רוצה לרשום, שרק במקום בדיון ראשי אתה עושה את זה בתת פורום?

בפורום BF זה עובד, בפורום סטארקראפט זה עובד, אין סיבה שבשאר הפורומים זה לא יעבוד.

אתם יכולים לפתוח נושא חדש ולכתוב מה שאתם רוצים כמו בדיון הראשי.

אם במקום לחשוב "למה שמישהו יסתכל על הדיון שלי" אתה תחשוב "אולי אם אני יפתח דיון ועוד אחד, הפורום יתחיל להיות יותר פעיל"

אני בטוח שהפורום בסופו של דבר יהיה יותר פעיל. אולי זה לא יקרה מחר או בעוד שבוע, אבל זה יקרה.

אתם לא צריכים לפחד לפתוח נושאים בגלל שאין דיונים ראשיים.

אם יש לכם משהו לעדכן או לשאול או כל דבר אחר, אז פשוט תעשו את זה במקום לחשוב על מה ומי ומו. להזיק זה לא יכול, לתרום - בהחלט כן.

חוץ מזה אם יש לכם רעיונות לאיך לפתח את פורום משחקים אתם יותר ממוזמנים לשתף אותם, אם זה בה''פ לאחד ממנהלי פורום משחקים, או בטרד בפורום.

אם נפתח דיון כזה, כנראה שזה מפריע ואכפת פה לאנשים מהפורום, אבל במקום לנסות לתרום, לפתוח נושאים ודיונים אתם פשוט חושבים "למה שמישהו יכנס לדיון שלי". כנראה שיש פה עוד כמה שחושבים ככה, אז הנה אני כותב שוב:

אתם יכולים לפתוח נושא ולשאול שם מה שאתם רוצים, אפילו רק כדי לעדכן משהו בקשר למשחק, לשאול שאלה הכי קטנה שקשורה למשחק וכל דבר אחר שהייתם כותבים בדיון הראשי אתם יכולים לכתוב בנושא שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להיות בטוחים שהמודרים של הפורום (וגם כאלה שמעליהם) מודעים לבעיה, בזמן האחרון באמת יש ירידה חדה במספר המגיבים וגם רוב המודרים התחלפו.

יש שינויים כל הזמן בפורומים של המשחקים, חלקם בולטים וחלקם לא (היו פורומים שנסגרו כי לא היה בהם צורך ויכול להיות שיהיו עוד בהמשך). הפורום והאתר עוד בתהליך של שינוי/שדרוג, תנו להם עוד זמן ותראו שהכל יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הו, סוףסוף מישהו אומר את זה. אני מה זה מסכים, נהיה פשוט שומם. אנשים כבר לא מדברים על מה שבא להם, כי זה מרגיש כזה.. לא יודע, לפתוח נושא על כל דבר? זה מוזר, לא יודע איך לתאר את זה. העדפתי מה שהיה פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ששינו את המבנה של פורום משחקים ופיצלו אותו לכל כך הרבה פורומים כמעט הפסקתי להיות פעיל כאן.

אין לי הרבה זמן ביום כדי לשבת ולעבור על כל הפורומים והתת פורומים והתת תת פורומים (למשל: משחקים > משחקי תפקידים > סקיירים) כדי לחפש את הדיונים שמעניינים אותי. פעם הייתי פשוט נכנס לפורום משחקים פעם ביום ורואה מה מעניין, היום אני מוותר מראש כי אין לי כוח וזמן לעבור על כל התת פורומים. לדעתי החלוקה של הפורום רק הזיקה לו ורצוי שיחזירו אותה למה שהיה פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקח למשל את שלמרות שהרבה אנשים מאוכזבים ממנו השנה , זה לא מצדיק שאין אפילו הודעה אחת (חוץ ממני) חדשה.

אני יודע שעדיין הרבה אנשים עדיין משחקים , אז השאלה היא באמת למה הם לא מגיבים.

MW הפך הדבר הכי חם בפורום לדבר הכי שומם , מדהים.

וגם החיבור הזה עם הספורט אלקטרוני בלבל הרבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו להם עוד זמן ותראו שהכל יהיה בסדר.

צריך להיות נאיבי כדי להאמין לזה.

אני פרשתי מניהול הפורום לא בגלל שראיתי לאן הוא מתדרדר, אלא בגלל שידעתי שזה קרב אבוד.

ההנהלה עשו עבודה טובה בניהול, אבל הם לא מכירים את עולם משחקי המחשב וכנראה שלא מספיק טוב את הקהילה שלו.

השאפתנות שלהם גרמה לכך שפעולות שסיימון, לייזיבוי ואני ביצענו במשך שנים והביאו לפופולריות ופריחה בפורום- נרמסו ברגע.

ובקשות והחלטות שלנו בתקופת השינוי נשאבו לחור שחור והתפוגגו.

מאז ששינו את המבנה של פורום משחקים ופיצלו אותו לכל כך הרבה פורומים כמעט הפסקתי להיות פעיל כאן.

אין לי הרבה זמן ביום כדי לשבת ולעבור על כל הפורומים והתת פורומים והתת תת פורומים

:hizuk:

לא הגבתי למעלה מחודשיים, עד שראיתי את הדיון הזה שעורר בי הזדהות גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...