שינוי כתובת IP (לא בשביל הצפייה ישירה..) (Spoofing?) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי כתובת IP (לא בשביל הצפייה ישירה..) (Spoofing?)

baruchiro

Recommended Posts

תראה, לא הבנתי בדיוק מה אמרת, אבל ככה...

נכון יש לי כתובת IP וכתובת MAC?

וכל פעם שאני מתחבר לנתב יש לי את אותה כתובת IP. לכן אמרתי שזה לא הצפייה ישירה, כי בצפייה ישירה הכתובת משתנה כשמתנתקים, נכון?

(כשנכנסים לפה- http://myip.israel.net/ יש כתובת IP שאני לא מתכוון אליה...)

יש לי תוכנה שמראה את הMAC וה IP, ואני רוצה תוכנה שתגדיר את הIP ככתובת אחרת.

היא לא אמורה לשנות את הIP, אלא כמו שעושים בMAC, רק להציג לאחרים כתובת אחרת. (כי למשל את הMAC אי אפשר לשנות, זה הגדרת יצרן..)

עכשיו אני מובן?

השתדלתי לפרט, אני מקווה שלא יותר מידי..

תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אתה מצפה שאני אכתוב לך את הכל, בלי רמזים, אז תחשוב על זה-

אם אני אכתוב לך הכל, ולא תצטרך להבין לבד פרטים שחסרים לי- זה אומר שאני כבר יודע את התשובה!

בקיצור, בדיוק הבעיה שאני לא יודע עד הסוף, את כל הנושא וכל הדברים הקשורים אליו, לכן אני שואל.

בוא נראה, דבר אחרון שאני יודע על הכתובת IP הזאת, שהיא הכתובת שמופיעה יחד עם כתובת הMAC בטבלת ARP.

עריכה:

שכחתי!!

אם תכתוב בcmd את המילה-"ipconfig", תקבל כתובת IP שלך, כתובת IP של הנתב, ועוד כל מיני...

זהו, אם אתה עדיין לא מצליח לעזור לי, באסה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אתה מצפה שאני אכתוב לך את הכל, בלי רמזים, אז תחשוב על זה-

אם אני אכתוב לך הכל, ולא תצטרך להבין לבד פרטים שחסרים לי- זה אומר שאני כבר יודע את התשובה!

בקיצור, בדיוק הבעיה שאני לא יודע עד הסוף, את כל הנושא וכל הדברים הקשורים אליו, לכן אני שואל.

בוא נראה, דבר אחרון שאני יודע על הכתובת IP הזאת, שהיא הכתובת שמופיעה יחד עם כתובת הMAC בטבלת ARP.

עריכה:

שכחתי!!

אם תכתוב בcmd את המילה-"ipconfig", תקבל כתובת IP שלך, כתובת IP של הנתב, ועוד כל מיני...

זהו, אם אתה עדיין לא מצליח לעזור לי, באסה... :)

אם אתה רוצה שיעזרו לך, אז תדע לנסח שאלותיך ברור ומובן.

אנשים שעוזרים לך לא חייבים לפתור חידות או לחשוב למה התכוון המשורר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הסבר לגבי spoofing :

לכל התקן רשת יש כתובת קבועה וייחודית שמשוייכת לחומרה. לפי התקן, ובשימוש סטנדרטי, לא אמורה להיות שום דרך לשנות את כתובת הMAC. לכן, מה שנקרא spoofing זה בסך הכל שינוי של כתובת הMAC, וזה נקרא spoofing (כלומר רמאות/זיוף) כי אתה מבצע שינוי בתוכנה שלא היה אמור להיות, ועוקף את הMAC שצרוב בחומרה.

לפי הנאמר למעלה, אין שום היגיון במושג IP spoofing (לפחות לא באותו הקשר), כי כתובת IP זה משהו שבהגדרה ניתן לשינוי בקלות, ואפילו אפשר לשים כמה כתובות IP על אותו כרטיס רשת, וכל זה נחשב לתקני ובשימוש סטנדרטי. כל מה שצריך לעשות כדי להשיג את אותו אפקט כמו spoofing זה לשנות את הIP (או להוסיף עוד אחד, לפי הצורך).

עכשיו, רק שאני אבין: אתה רוצה לשנות את כתובת הIP שלך? אם כן, איזו: זו של הרשת המקומית, או זו שבה אתה מוצג לאינטרנט? ובכלל, אם תסביר פשוט מה המטרה הסופית שאתה מנסה להשיג מהעניין, יהיה הרבה יותר ברור מה השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך גישה ל(הגדרות של ה)ראוטר?

כדי לשנות IP שלא דרך הראוטר, אתה צריך לבטל DHCP, מה שאומר שאם הראוטר שלך הוא זה שמחייג לאינטרנט, ואתה מחובר דרכו, תצטרך להגדיר ידנית גם default gateway ושרתי DNS כדי להשתמש באינטרנט.

בעיקרון, צריך להגיע למאפיינים של חיבור הרשת שלך, ושם למאפיינים של IPv4, להגדיר "השתמש בכתובות הIP הבאות:" ולהכניס את כתובת הIP הרצויה, כאשר את שאר השדות (netmask, gateway,dns) אתה אמור להעתיק מההגדרות שהוא מקבל אוטומטית.

(אין לי כרגע זמן וכח לכתוב מדריך צעד-אחר-צעד. אם לא הסתדרת, תשאל שוב).

אגב, אם הכוונה שלך היא לשים לעצמך כתובת IP שכבר קיימת אצל מישהו אחר ברשת, זה עשוי לא להיות רעיון טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...