מה אתם אומרים על האקספריה Ray ומתי צפוי לצאת העדכון שלו ל4.0? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על האקספריה Ray ומתי צפוי לצאת העדכון שלו ל4.0?

FARKASH7

Recommended Posts

בעוד מספר ימים יגיע לביתי אחד כזה (לאח שלי), עלה לנו 1250 שקלים מהיבואן הרשמי (ברס) ותומך גם ברשת של פלאפון. חומרתית, הוא נראה כמו מיני פרו עם מסך מוגדל ומיתוק שונה שקצת יותר מתאים לצעירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מעין מקביל של ה-RAY שפונה לאוכלוסיה צעירה יותר. אם ראיתם את ה-RAY, אפשר לראות שהוא הרבה יותר אלגנטי ומעוצב, לעומת ה-live with walkman שהוא יותר ילדותי. מבפנים, הם זהים לחלוטין ו-0.1 אינצ' זה לא באמת משנה (מצד שני, ל-RAY יש רזולוציה הרבה יותר גבוהה ואת הממשק ה"רגיל" של SE ולא הממשק שמותאם למסכים קטנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הRAY הוא מצוין! בדיוק מה שחיפשתי כי לא רציתי בלוק בכיס...

הממשק שלו חלק לגמרי, וגם משחקים ואפליקציות הפתיעו אותי כשהם עבדו כ"כ חלק למרות שהכל מאוחסן על כרטיס זיכרון!

והוא הגיע עם תמיכה מושלמת בעברית גם בתפריטים ובהכל!

הוא מנגן מוזיקה וסרטים מעולה, המסך מאוד חד ונראה מצוין הודות לרזולוציה הגבוהה....

ה-"חיסרון" היחיד הוא שהמסך טיפה ארוך וצר (כדי שיהיה יחס 16:9) אז הקלדה אנכית יכולה להיות מסובכת לאנשים עם ידים גדולות....עם זאת הקלדה עם המכשיר בצורה אופקית מאוד נוחה וקלה מאוד!

סך הכל אני מבסוט מהמכשיר, מאוד משתלם ביחס למה שהוא נותן, קניתי אותו כי תיכננתי לקנות 5 כשיצא אבל כמו שראינו יצא 4S......אז בנתיים "אסתפק" בזה עד שיצא האייפון 5

ממליץ מאוד על המכשיר תכלס!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...