גם אתם מרגישים ש BF3 הוא COD החדש? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם אתם מרגישים ש BF3 הוא COD החדש?

LL@SS

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחת הבעיות בbf3 היא שהתוספים לנשקים נפתחים ע"י הריגות ולא hitreg או נקודות. בגלל זה אנשים קצת אגואיסטים. אני לא מקבל הרבה הריגות אבל kill assist יש לי המון כי אני עושה spot לכל מי שאני יורה עליו. זה יותר נכון לשתף פעולה אבל מי שעושה את זה לא תמיד מתוגמל כראוי.

אתמול שיחקתי קצת recon כי התאהבתי בsoflam.זה קצת מעצבן רכבים כי כל העולם ואחותו ננעלים עליהם. אז לא הייתי כזה שימושי לקבוצה. הצלחתי איכשהו לירות למישהו בראש מ270 מטר ולהרוג אותו עם pso1 (לא זוהר בחושך) על sks אבל לרוב יריתי באנשים מקרוב.

אני לרוב בוחר מקצוע לפי הצורך אבל בזמן האחרון אני עובד על unlocks אז אני לא ממש עוזר או משחק במפות קלאסיות. דבר שקורה הרבה בארץ זה שמגיעים לחוסר איזון והשרת מתרוקן. אין גם חוקים בשרתים אז יש הרבה base rape של כלי טיס אבל לי אין בעיה כי אני אוהב להוריד אותם עם aaa.

בשרתים בארץ javelin לא שימושי כי אף אחד לא מציין מטרות ואי אפשר לירות אותו על כלי טייס. גם טילים אחרים לא משהו נגד טייסים.

הלוואי והיו עוד שחקנים כמוך, בייחוד בארץ. אין כמו להוריד מטוס/מסוק עם javelin, זה מטריף אותם :)

למרות שאני לא מחבב את הRECON יותר מידי, גם אני מנסה לשים קצת SOFLAMS כדי לשנות את המאזן כוחות כשהקבוצה השניה מנצחת. הבעיה שאין הרבה שחקנים שיודעים לנצל את זה כמו שצריך.. בדרך כלל בשרתים בארץ יש תמיד צד ששולט לחלוטין במפה והצד השני מתקמפר בבסיס. אף אחד לא מנסה לתפוס נקודות אסטרטגיות ומגן עליהם

בחו"ל זה יותר טוב. היו לי הרבה סיבובים בCASPIAN שהסיבה העיקרית שניצחנו הייתה שתפסנו והגננו על הHILLTOP וברגע ששמים שם SOFLAM, יש לך עליונות על כמעט כל נקודה במפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כבר נמאס להתאים את הCLASS שלי לאנשים האחרים בקבוצה, כל הזמן אני מנסה ליצור איזשהו תיאום בין הCLASSים בSquad שלי אבל אין טעם.

סתם לדוגמא, לפעמים כשאני רואה שהקבוצה השניה מתקמפרת אני מנסה לבקש מסכי עשן בשביל שיהיה אפשר איכשהו להתקדם, כמובן כשאין תגובה אז אני לוקח את העניין על עצמי בRespawn הבא, אבל גם מסך עשן לא גורם לנאחסים האלה להיעזר בו.

במצבים כאלה רוב הזמן אני משחק עם Support ועושה קומנדו מאחורי טנקים ומעיף אותם באוויר עם C4 = הסיפוק הכי גדול במשחק הזה :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Spacecowbo- אנו צריכים לחבור יחד. אני גם אוהב את כל עניין SOL THEIR JAVELIN ASS.

SUMER- העניין העשן זה פשוט משהו שיותר מתאים למפות טקטיקיות יותר כמו RUSH ולא CQ ממה שהבנתי שאתה אוהב לשחק בהם. כי בRUSH

אני תמיד נותן הוראה בפתיחה "תעשן ותתקדם" ופתאום כל הנוביים אפילו לא רק שעושים את זה אלא גם משנים לפצצות עשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי והיו עוד שחקנים כמוך, בייחוד בארץ. אין כמו להוריד מטוס/מסוק עם javelin, זה מטריף אותם

לקח לי מלא זמן לפתוח את ה soflam כי אני לא משחק צלף. שיחקתי recon עם smg בtdm כדי להתקדם. אבל מה כל דבר שיציק לרכבים זה פלוס גדול. הכלי טייס לרוב מנקים את השרת מחיילים ביותר מדרך אחת... אני לא שחקן כזה טוב אפשר להגיד אפילו גרוע אבל במשחק הזה קבוצות שמשתפות פעולה מנצחות ולא אילו אם השחקנים שטובים בלירות לאנשים בראש(למרות שכמה כאילו יכולים לעזור).

אי אפשר להגיד שאני היום משחק קבוצתי אני יותר עושה מה שבא לי. אני מעדיף שהאויבים ימותו ולא ממש אכפת לי מי יהרוג אותם בסוף מה שגורם לבנק תוספי הנשקים שלי להיות עלוב. יש לי רק שתי נשקים עם משתיק קול אחד מקלע והשני תת מקלע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין קצת ירוק במשחק, אבל ב23 שעות שיצא לי לשחק מאז שקניתי אותו בשבוע שעבר רק בשרת אחד נתקלתי במטולים.

קמפרים? רק סנייפרים בMETRO, ומפות אחרות מנסים לצלוף למרחק (350M+) ככה שזה לא ממש מפריע.

אנשים מתקנים את כלי הרכב שלהם, כלי של אחרים, זורקים תחשמושת ועזרה ראשונה ומתקדמים באופן די טקטי לכבישת נקודות, עולים בחמולה על מסוקים.

ככל הנראה לא שחקתי מספיק :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב שיש הרבה צלפים טיפשים בmetro הרבה מהם עם כוונת ליזר דלוקה (אני חושב שזה עוזר רק לירי מהמותן) וגם משתמשים בscope שזוהר בחושך (זה באג מוזר לפי דעתי - זוהר בלי שמש) במקום להחליף לPSO-1 או ACOG . גם ככה המרחקים שם לא גדולים . רצוי לא להיות קבוע עם הקוונת של הhigh powered scope כי אז אתה מודיע לכל מי שאתה מכוון עליו איפה אתה. עדיף לך לחפש מטרות עם soflam ואז להחליף לרובה צלפים כי הsoflam יכול להיות בכלל בצד השני של המפה והוא לא מודיע על מיקומך אלא אם כן אתה לידו והוא צובע איזה ואז צפוי לך לחתוף איזה פגז טועה . ;)

אגב את התגובות האחרות שלחתי דרך הנייד - מנסה את tapatalk - בנתיים די נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתי שאתה שם crosshair על דגל ולוחץ Q זה נותן פקודת תקיפה אם הוא דגל של אויב או ניטרלי (או שאתה בattackers בrush ) או שזה נותן פקודת הגנה אם הדגל שלך . אם מישהו את הפקודה - אתה מקבל נקודות וגם הוא מקבל נקודות. בכלל אם אתה עושה PTFO אתה לרוב מקבל המון נקודות .

יש המון דרכים לקבל נקודות - אני לא בטוח אם מקבלים משהו על kill streak אבל אם אתה הורג מישהו שיש לו kill streak אתה מקבל נקודות. אם אתה יורה על מישהו ופוגע בו אבל מישהו אחר הורג אותו אז אתה מקבל 10-50 נקודות kill assist ולרוב גם 50 על suppression fire אם זה היה מישהו בsquad שלך שסיים את העבודה יש סיכוי שגם על זה תקבל נקודות. חוץ מזה יש גם עניין של אם הרגת מישהו שהרג אותך או הורג מישהו שהרג מישהו מהsquad שלך זה גם שווה נקודות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה squad leader ה Q ממש מציק, כל הזמן אני לוחץ Q לעשות ספוטים, וכל הזמן יש תתקיף פה, תגן פה, ממש מציק, ב BF2 זה היה עשוי הרבה יותר טוב, ראש צוות סימן על המפה איפה הוא רוצה שיגנו או יתקפו, וזהו, כל הצוות שלו ראה את זה בצורה מאוד ברורה במפה.

פה עוד לא הבנתי עם בכלל אפשר לדעת איזה פקודות ה Squal leader נתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Spacecowbo- אנו צריכים לחבור יחד. אני גם אוהב את כל עניין SOL THEIR JAVELIN ASS.

[/r][/r][/r]

נראה לי שאנחנו כבר חברים בBL, אז אני כבר אתפוס אותך אונליין :) אני בדרך כלל משחק בשעות מאוחרות - 23 וצפונה

מישהו פה דיבר על מתן הוראות לקבוצה.

מישהו יכול להרחיב קצת על זה? זה רלוונטי רק ל- Squad Leader? מה זה אומר? שזאת המלצה לקבוצה או שזה גם עושה משהו בפועל?

אם אתה SQUAD LEADER (ועדיין לא הבנתי לפי מה זה נקבע) אז אתה יכול (וצריך, זה לא עולה כסף!) לתת הוראת התקפה/הגנה לנקודות במפה. פשוט מכוונים לנקודה ולוחצים Q. זה נותן 2 דברים (מבחינת ניקוד) -

הLEADER מקבל 20 נקודות כל פעם שחייל מילא את ההוראה וההפך, חייל מקבל 20 נקודות כל פעם שהוא ממלא את ההוראה (אם זה הגנה, אז מספיק שהרגת חייל שהתקיף באיזור של הנקודה ובהתקפה אותו דבר, הרגת חייל שהגן על הנקודה)

הדרך לזהות איזה נקודה כרגע בחר המנהיג היא באמצעות הסימון במשחק. נקודות רגילות שלא סומנו מופיעים כמעוין רגיל ונקודות שיש עליהם פקודה מופיעות כמעוין עם מעין 4 נקודות בצלעות שלהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאנחנו כבר חברים בBL, אז אני כבר אתפוס אותך אונליין :) אני בדרך כלל משחק בשעות מאוחרות - 23 וצפונהאם אתה SQUAD LEADER (ועדיין לא הבנתי לפי מה זה נקבע) אז אתה יכול (וצריך, זה לא עולה כסף!) לתת הוראת התקפה/הגנה לנקודות במפה. פשוט מכוונים לנקודה ולוחצים Q. זה נותן 2 דברים (מבחינת ניקוד) -

הLEADER מקבל 20 נקודות כל פעם שחייל מילא את ההוראה וההפך, חייל מקבל 20 נקודות כל פעם שהוא ממלא את ההוראה (אם זה הגנה, אז מספיק שהרגת חייל שהתקיף באיזור של הנקודה ובהתקפה אותו דבר, הרגת חייל שהגן על הנקודה)

הדרך לזהות איזה נקודה כרגע בחר המנהיג היא באמצעות הסימון במשחק. נקודות רגילות שלא סומנו מופיעים כמעוין רגיל ונקודות שיש עליהם פקודה מופיעות כמעוין עם מעין 4 נקודות בצלעות שלהן

תודה על התשובה המפורטת , Will do.

מעניין עוד כמה דברים אני לא יודע (בתור Cod Fan Boy) , יש איזה מדריך לנובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מדריך טוב יותר מלשחק, אתה לא משחק ממש :cool2:

אם תשחק קצת יותר, אני בטוח שתדע יותר. :xyxthumbs:

אני מחלק את זמני בין BF וב- MW3 , בכל אופן אני משחק כבר מספיק שעות פשוט יש כל הזמן דברים חדשים.

אז חייבים להיות Squad Leader בשביל לתת פקודות או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...