גם אתם מרגישים ש BF3 הוא COD החדש? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם אתם מרגישים ש BF3 הוא COD החדש?

LL@SS

Recommended Posts

Bf3 זה לפיסי נקודה.

אתה יכול לבדוק גם את כל הדירקטורים של משינמה שחולים על ps3 , הם משחקים בפיסי. לא דיברתי על צ׳יטים מוגזמים או משהו כזה, יותר מידי ילדים. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Bf3 זה לפיסי נקודה.

אתה יכול לבדוק גם את כל הדירקטורים של משינמה שחולים על ps3 , הם משחקים בפיסי. לא דיברתי על צ׳יטים מוגזמים או משהו כזה, יותר מידי ילדים. זה הכל.

שיחקתי גם בPC ואני נהנה הרבה יותר בXBOX, ואין דבר כזה "FPS לPC נקודה", מה גם שנקודת המכירה של BF3 הייתה שכביכול היא הפלטפורמת המובילה כשבפועל בדיוק כמו BC2 מדובר בפורט מהקונסולה לPC שם הצליחו לממש את כל הפוטנציאל של FROSTBITE 2.

כך או כך בPC תמיד יש תלונות כאלה ואחרות ואצלינו הכל שקט וחביב :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרגמה כבר לא שווה הרבה אחרי העידכון

מה גם שבצד השני תמיד יש 2-3 מרגמות שיורות עלייך

מה שכן אתה יכול לירות עליהם ולקפל וחוזר חלילה

יותר מידי עבודה :silly:

היה איזה עדכון חדש?

בכל מקרה, המרגמות אף פעם לא היו שוות יותר מידי. אני משתמש מידי פעם בRUSH כדי להציק למניחי הפצצות או להוריד איזה סנייפר מקומפר אבל זהו בגדול

בקשר לBF3 שנהפך לCOD, אני חייב להגיד שאני לא ממש מרגיש את זה (אולי כי אני בקושי משחק בשרתים בארץ). ז"א, תמיד היו את כל המטוליסטים, RPGים, קמפרים וכו וכו אבל הם בדרך כלל מרוכזים במטרו (או בכל שרת בארץ בערך) וזה לא השתנה מאז הrelease

זה חלק מהמשחק, אין מה לעשות. אני גם משחק מטרו לפעמים, זה די כיף. מי שאוהב לעמוד ולהוריד מטולים ללא הפסקה שיבושם לו. מספיק צוות מתואם של 2-3 אנשים להוריד כמה SMOKES ב2 נקודות במקביל ועוד RECON שיניח mobile spawn וגמרנו.

מה שכן השתנה בזמן האחרון זה כמות הציטרים אבל זה נראה לי בטיפול (לפחות לא נתקלתי מאז הסופש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל שאני מגיע אחרי אינספור שעות של COD , הקמפרים ומטולים ב-BF נראים לי כמו שינוי מרענן.

התופעה קיימת אבל לא ברמה שמפריעה למשחק המצוין הזה.

בקשר לעבודת צוות , כמו שנאמר כאן , זה עניין של שרתים.

בארץ אני לא רואה כמעט בכלל (לעמוד ביחד על המדרכות הנעות של מטרו , זה לא נקרא עבודת צוות).

לעומת זאת בחו"ל , המצב שונה.

אתמול למשל שיחקתי ב- Caspian והייתה עבודת צוות מושלמת , הלכנו מדגל לדגל כל הקבוצה ולפעמים מישהו אחר (בד"כ RECON) נשאר לשמור על דגל מסוים , היה פשוט תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני לא סובל בכל סיבוב ויש סיבובים מעולים, רוב הזמן אני משחק בחו"ל שגם שם יש בעיות כאלה ואחרות, בגדול האכזבה היא מרמת השחקנים, אולי כל שאר הדברים מפריעים לי ולכולם עוד פחות, מטולים, RPG, CAMPERS, אלה דברים שתמיד אפשר להתמודד איתם, אני החזקתי מBF משחק קבוצתי נטו, אל תקומו ותגידו "על מה אתה מדבר? אתמול שיחקתי ו.....", עזבו את זה, גם אני אתמול שיחקתי ו..... אז לא כל סיבוב הוא ככה, זה ברור לי. נו טוב, המשחק עדיין ממש טוב, לא שיש לי יותר מידי זמן, אבל עדיין :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני לא סובל בכל סיבוב ויש סיבובים מעולים, רוב הזמן אני משחק בחו"ל שגם שם יש בעיות כאלה ואחרות, בגדול האכזבה היא מרמת השחקנים, אולי כל שאר הדברים מפריעים לי ולכולם עוד פחות, מטולים, RPG, CAMPERS, אלה דברים שתמיד אפשר להתמודד איתם, אני החזקתי מBF משחק קבוצתי נטו, אל תקומו ותגידו "על מה אתה מדבר? אתמול שיחקתי ו.....", עזבו את זה, גם אני אתמול שיחקתי ו..... אז לא כל סיבוב הוא ככה, זה ברור לי. נו טוב, המשחק עדיין ממש טוב, לא שיש לי יותר מידי זמן, אבל עדיין :-X

תשמע , ככה זה ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר יש משחק קבוצתי המשחק הוא פשוט אחר.

כאשר אין, אתה מרגיש כאילו אתה משחק COD...

זה מאוד נכון לדעתי שיש המון ילדודס עם פטיש לStats שכל מה שאכפת להם זה הK\D Ratio שלהם... כשיש איתי כאלה בקבוצה (וזה קורה ברוב המקרים) אנחנו מפסידים תמיד.

לעומת זאת, כשבקבוצה יש חבר'ה שמשחקים בקבוצתיות ומתאמים הכל ביחד, המשחק גם נהיה הרבה הרבה יותר מהנה וגם הנצחון הוא כמעט בטוח.

ממש אחת לאף פעם יוצא לי לשחק עם אנשים נורמלים ולמען האמת המשחק מתחיל להימאס עלי בגלל זה. לא באתי לשחק אחד על אחד.

אני לא זוכר מתי הפעם האחרונה ששיחקתי בארץ, תמיד רק באירופה.

לגבי Metro והמרגמות... אני לא מתקרב למפה הזאת בכלל, לשחק שם זה פשוט סיוט.

אני חייב לציין שבשבילי, בBF2 ובBC2 נפלתי כנראה על שרתים עם חבר'ה טובים ובמשחקים האלה הרבה יותר נהנתי.... מקווה שהמצב ישתנה, לBF3 יש פוטנציאל ענק.

אם למישהו יש שרתים להמליץ עליהם, אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נובעת מעצם הנדידה/מעבר שחקני קוד (כמוני) לbf3, אם הייתה נדידה של שחקנים בוגרים יחסית אני בטוח שלא זה היה המצב.

אבל אין מה לעשות עם זה ממש, באסה, כי בגדול המשחק באמת עם פוטנציאל אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נובעת מעצם הנדידה/מעבר שחקני קוד (כמוני) לbf3, אם הייתה נדידה של שחקנים בוגרים יחסית אני בטוח שלא זה היה המצב.

אבל אין מה לעשות עם זה ממש, באסה, כי בגדול המשחק באמת עם פוטנציאל אדיר.

דבר ראשון , שיש נדידה אז כולם נודדים בלי הבדלי דת , מין או לאום.

דבר שני , אתה יוצא מתוך הנחה ששחקני קוד היו בוגרים יחסית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הבעיות בbf3 היא שהתוספים לנשקים נפתחים ע"י הריגות ולא hitreg או נקודות. בגלל זה אנשים קצת אגואיסטים. אני לא מקבל הרבה הריגות אבל kill assist יש לי המון כי אני עושה spot לכל מי שאני יורה עליו. זה יותר נכון לשתף פעולה אבל מי שעושה את זה לא תמיד מתוגמל כראוי.

אתמול שיחקתי קצת recon כי התאהבתי בsoflam.זה קצת מעצבן רכבים כי כל העולם ואחותו ננעלים עליהם. אז לא הייתי כזה שימושי לקבוצה. הצלחתי איכשהו לירות למישהו בראש מ270 מטר ולהרוג אותו עם pso1 (לא זוהר בחושך) על sks אבל לרוב יריתי באנשים מקרוב.

אני לרוב בוחר מקצוע לפי הצורך אבל בזמן האחרון אני עובד על unlocks אז אני לא ממש עוזר או משחק במפות קלאסיות. דבר שקורה הרבה בארץ זה שמגיעים לחוסר איזון והשרת מתרוקן. אין גם חוקים בשרתים אז יש הרבה base rape של כלי טיס אבל לי אין בעיה כי אני אוהב להוריד אותם עם aaa.

בשרתים בארץ javelin לא שימושי כי אף אחד לא מציין מטרות ואי אפשר לירות אותו על כלי טייס. גם טילים אחרים לא משהו נגד טייסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...