גם אתם מרגישים ש BF3 הוא COD החדש? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם אתם מרגישים ש BF3 הוא COD החדש?

LL@SS

Recommended Posts

זו התחושה שלי בזמן האחרון, מטולים, RPG, CAMPERS, קבוצות זבל, צ'יטרים, ממש אכזבה וממש COD, המשחק עשה רושם טוב בהתחלה, משהו שם התקלקל לחלוטין, ברחתי מ COD, כל הילדים באו אחרינו :(

גם אתם מרגישים ככה או שזה רק אני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תשחקו בשרתים ישראלים בכלל :screwy: חפשו עם 70-80 פינג אירופאים

מה גם שהם הרבה יותר מנומסים וספורטיביים, לא כולם אבל הרוב

ויש שרתים עם אנטי ציטינג

אין מה לשחק בישראלים בכלל חבל על העצבים והזמן והבייס רייפס

תנסו גם הרד קור למרות שזה הרבה יותר קשה ושונה איכות השחקנים שם גבוהה יותר

בקשר לקבוצות זבל זו הבעיה מספר אחת שלי ובגלל זה אני נהרג הרבה ואין מה לעשות חוץ מkd גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק לרוב בשרתים באירופה כמובן, אבל לא תמיד יש שם RUSH עם מספיק שחקנים + פינגים מספיק טובים, אני מדבר על שעות מאוחרות ממש..

כמובן שהשרתים הישראליים הכי גרועים, אבל משהו קרה למשחק באופן כללי, מדובר בשחקני קוד שעשו עליה לBF3, המון ילדים, המשחק הזה תמיד היה ידוע ברוב מכריע של שחקנים בוגרים ומבוגרים, לא חושב שהמצב עדיין כזה, אני אישית מאוכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש המון שרתים בלי צ'יטים בלי קמפרס מטולים ו אר פי ג'י וזה כולל מפת המטרו.

בקשר להארד קור למצוא שרת נורמאלי בלי שמישהו יהרוג אותך בשביל טנק או מסוק קשה למצוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני משחק ב- אני חייב להגיד שאני מרגיש בדיוק אותו הדבר.

בהתחלה המשחק היה ממש מהנה, עכשיו זה נהיה זוועה בלי סוף RPG וסנייפרים, וגם נראה שלאנשים פשוט לא אכפת כבר מהמשימה (אני משחק ב-RUSH בעיקר) וכולם אר מנסים לשפר את ה K/D RATIO שלהם פשוט הוריד לי את כל החשק מהמשחק.

DICE פשוט צריכה להוריד את הסטאט של K/D RATIO ולהוריד את הניקוד על הריגות ובתמורה לעלות את הניקוד על עבודה קבוצתית וביצוע המשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה שרתים no sniper no rpg no m320

וכדומה שמעיפים ישר על משהו כזה

הבעיה היא שהם לא הכי פופולרים וצריך לחפש שרתים קצת ולהוסיף לפיבוריט

יש גם שרתי tactical training

אז תריץ חיפוש ואני בטוח שתמצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מפריעים לי הנשקים הנוביים למיניהם כמו שמפריעה לי העובדה שאין עבודת צוות, יש המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן קמפרים, אפילו בCOD זה לא היה ככה, אני כבר לא מדבר על סנייפרים, אני מדבר על שחקנים שיושבים בתוך חור הזוי שהם מוצאים ומרסקים אותך, אני כבר לא לא מוצא שחקנים שזורקים ארגזי או , אין החייאות, אין תיקוני רכבים, אין משחק קבוצתי בשיט, יש כל כך הרבה במשחק הזה ולא מנצלים ממנו עשירית, אנשים משחקים CONQ ו RUSH כאילו שזה TDM בכלל..

זה הדבר שהכי מפיע לי, השחקנים, בדיוק מה שקרה בCOD, זה אגב מה שהבדיל בעצם בין שני המשחקים, רמת הקבוצתיות,

מה שבזמנו הביא את S6 לרמה גבוהה כזאת היא רק העבודה הקבוצתית, לא שום דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למה אני ממשיך לשחק ב- BC2 ..כי מאוד קשה לי ספציפית להיתרגל ל-BF3 ..מבחינת הכל ..כמובן הכי גרוע זה השרתים הישראלים ואינספור קאמפרים וכל הזבל שמסביב ..

דגדגה מסכים איתך מילה במילה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שימצא פיתרון עלי ידי DICE או שרת מטורף על יד אחד מכם אני מסתפק בשמחות הקטנות שבחיים. כמו למשל RUSH עם שחקן אחד או שתייים שיודעים מקב' החחברים בבאטלוג, גם דגדגן כלול בעיסקה, ואז בעצם עם אחד שתיים כאלה בסקוואד לא משנה הקמפרים אנו לרוב מפרקים אותם עם הרבה יזע אבל עושים את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יעזור לך ששאר (רוב ) הקבוצה לא נוהגת כומכם. אז אולי יעזור בהנאה שלך אבל לא לניצחון .

כמעט ולא יוצא לי לשחק ב-RUSH ,אבל ידוע לי שבמשחקיות הזאת - שם הכי גרוע .לכן BC2 (נתן דגש מיוחד רק RUSH ) הצליח פחות .

המשחק מציע משחקיות קבוצתית אז מה ניתן לעשות שיש עליית רגל של בני-אדם שעוד יותר מורידה את הרמה. עוד נגיע לעידן הרובוטריקים ואז נשחק איתם :cool2: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני אז זהו בגלל שאותם היריבים שלא משתפים פעולה עם חבריהם הם לא רמה מי יודע מה, יוצא ששניים או אחד טוב בצוות איתי מספיק לא רק להנאה אלא כמעט תמיד לניצחון.

RONG- תשובה אחת. קח סנדביץ' ומשקה תשב נינוח ותוריד עליהם את זעם אלי המורטר מהשמיים. WORKS EVERY TIME!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עד עכשיו נהנה מכל רגע בBF3 בXBOX, אין בעיות כגון צ'יטינג, CHEAP PLAYERS, שחקנים בעלי ההתנהגות הישראלית הטיפית (EXPLOIT EVERYTHING EXPLOITABLE TO DEATH) או באגים כאלה ואחרים. באמת שמשחק נהדר.

מכרתי את עותק הMW3 שלי לא מזמן ואני מבסוט, גם בBO אני מבקר פעם ב...

כנראה שBF3 באמת לקח צעד אחד קדימה אל כיוון עשור חדש בFPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...