בחדשות הוצגה תוכנה בשם FWD - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחדשות הוצגה תוכנה בשם FWD

Saliman

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי בירור קצת, הבנתי מה זה בדיוק.

FWD זה לא תוכנה!!!

זה ספקית של VoIP.

אפשר להתחבר לרשת גם דרך טלפונים מיוחדים (שניראים כמו רגילים), או דרך תוכנה במחשב(כמו מה שזה נענע הראה- X-lite).

דרך אגב, זה בדיוק אותו שרות שהכלבים קיבלו רשיון עליו(VoIP).

מה שמענייין זה שבאתר לא כתוב שום דבר על גביית כסף בהמשך, מה שגורם לי לתהות איך מר. הוברמן הגיע למסקנה שלו :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שצריך קודם להרשם באתר שלהם ורק אז אפשר לדבר.

מכיוון שהאתר שלהם עמוס אי אפשר לזוז חצי לינק בלי לקבל הודעה על זה שיש עומס יתר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא עובדת יפה מאוד וזה נבדק היום תוכנה פיצןץ הלוואי יהיה אפשר לפרוץ אותה בהמשך ולהמשיך את השיגעון השיחות.

רק חשוב לכבות את כול תוכנות שיתוף הקבצים המופעלות אצלכם כרגע כי אז שומעים ממש לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נרשמתי באתר, ואני לא מצליח להזין ולהפעיל את התוכנה...

מה עושים? אני בנתים הסרתי והתקנתי מחדש, ומנסה שזה יוריד לי לבד באמצעות הממשק של התוכנה ומהתוכנה אני יוכל להרשם..

בכל מקרה, צפוי שיש לחץ אני בטוח שהרוב זה ישראלים שצמאים לשיחות חינם.. הם ידברו עם השכן מהקומה למטה, עם הילד שלהם, שנמצא חדר ליד בטלפון.. העיקר לא לצאת פריארים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נרשמתי באתר, ואני לא מצליח להזין ולהפעיל את התוכנה...

מה עושים? אני בנתים הסרתי והתקנתי מחדש, ומנסה שזה יוריד לי לבד באמצעות הממשק של התוכנה ומהתוכנה אני יוכל להרשם..

בכל מקרה, צפוי שיש לחץ אני בטוח שהרוב זה ישראלים שצמאים לשיחות חינם.. הם ידברו עם השכן מהקומה למטה, עם הילד שלהם, שנמצא חדר ליד בטלפון.. העיקר לא לצאת פריארים.

חחחחחח

הסוף למונופול של נזק !

נ.ב גם אני מנסה להתחבר עד עכשיו ולא מצליח למרות שהאתר שלהם עובד מצוין עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...